Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos rozgryzl sposob, aby TDU banglalo jak nalezy (bez chamskich scinek, niczym nie uzasadnionych) na X2 & KN9 ?

Widze, ze niektorzy smigaja w TDU na amd'kowych dwujajowcach... ja z bratem za nic nie moge tego zgrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja R8 z silnikiem V12, tyle że diesel :)

prawde mowiac, fajnie bylo by zobaczyc w grze jakiegos klekota ktory puszczal by chociaz symboliczna czarna chmurke przy ostrzejszym wdepnieciu =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mazzi jak widzisz mam K9N i X2 oraz zero problemów z tą gierką i nie tylko tą. Jeśli chodzi o procesor to na świeży system instaluję jedynie to co zalecane , czyli AMD Processor Driver i AMD Dual-Core Optimizer.

A Cool’n’Quiet nie wyłączam, działa sobie. Mogę poradzić aby ustawić na sztywno napięcie dla procesora w biosie tej płyty, kiedy jest na auto zaobserwowałem różne cuda i przegrzewanie.

Pozdr

 

p.s. Teraz zauważyłem że jednak mamy inne płyty ;-)

Edytowane przez GLen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos rozgryzl sposob, aby TDU banglalo jak nalezy (bez chamskich scinek, niczym nie uzasadnionych) na X2 & KN9 ?

Widze, ze niektorzy smigaja w TDU na amd'kowych dwujajowcach... ja z bratem za nic nie moge tego zgrac.

U mnie na kompie z siga zero ścinek, żadnych problemów. Specjalnie niczego nie robiłem, jedynie daaawno temu przy instalacji Windowsa wrzuciłem łatkę od MS i Dual-core Optimizera. W zasadzie w żadnej grze nie miałem problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thnx za odpowiedzi. wychodzi na to, ze cos zle instaluje, shit :/

jednak troche zacheciliscie mnie, chyba sprobuje ponownie - tymbardziej, ze zbliza sie paczka z autkami...

 

u mnie na obu konfigach grac sie nie daje, nie wiedziec czemu... a powinno banglac bez problemow, bo na slabszych konfigach calkiem fajnie pogrywalem sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Cos mi sie zwaliło z dźwiękiem w profilu i mam wszystko wyciszone, mimo, że w ustawieniach jest normalnie :( Wie ktoś o co chodzi i czy da się to naprawić bez tworzenia nowego profilu?

dzięki z góry i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Atrus

Witam!

 

Kupilem ta gre wczoraj i nie moge ogarnac trybu online.Tzn.umiem rzucac wyzwania i ustawiac stawke,tylko chcialem pograc z kumplem i za chiny nie widzimy sie na serwerze.Mimo ze stoimy w tym samym miejscu (przewaznie pod salonem Audi,tym na poczatku gry). Raz widze graczy,raz mi znikaja. Nie lapie tego od czego jest to uzaleznione. Jesli ktos zna po polsku jakies faq do trybu online w grze. To bede dzwieczny.

 

Pozdro!

 

P.S. Zalozyl ktos jakis klub w TDU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupilem ta gre wczoraj i nie moge ogarnac trybu online.Tzn.umiem rzucac wyzwania i ustawiac stawke,tylko chcialem pograc z kumplem i za chiny nie widzimy sie na serwerze.Mimo ze stoimy w tym samym miejscu (przewaznie pod salonem Audi,tym na poczatku gry). Raz widze graczy,raz mi znikaja. Nie lapie tego od czego jest to uzaleznione. Jesli ktos zna po polsku jakies faq do trybu online w grze. To bede dzwieczny.

Pozdro! P.S. Zalozyl ktos jakis klub w TDU?

Na ostatnich 5 stronach opisywałem jak z tym żyć. Co do Klubu to gramy już od roku i klubów mamy pełno... najlepszy, czyli PPC Team jest tutaj: www.ppcteam.pl (reszta info w FAQ na pierwszej stronie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz moje pytanko ;]

 

Mam kupionego oryginała TDU z serii TopSeller.

Zainstalowałem sobie gierkę, zrobiłem konto w gamespy i gdy chce się zalogować w grze do profilu online to gra się nie umie połączyć. Próbowałem już zmieniać profile, loginy, robiłem inne konta na gamespy, nawet spróbowałem na innym systemie i nie da się połączyć z serwerem. Gra oczywiście spatchowana, porty nie są poblokowane, beta mi chodziła bezproblemowo...

 

Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w natywnej rozdzielczości dla monitora 22" wide - 1680x1050 obraz jest rozciągnięty w górę?? Tak paskudnie to wygląda że szok. Da się coś z tym zrobić? Już w 1024x768 mi się lepiej gra, ale znowu pikseloza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jakby rozdzielczość była dostosowana do monitorów 16:9... 2232bw przecież jest 16:10.. Hm... Może muszę coś pogrzebać w sterownikach nvidii ze skalowaniem... Zaraz spróbuję zobrazować mój problem na przykładzie innego usera:

 

Dołączona grafika

 

Z tym że to jest monitor 24" ale też widać szczególnie patrząc na GPS i zegary że obraz jest wyciągnięty. Ja mam tak samo

Edytowane przez Kozakov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz moje pytanko ;]

 

Mam kupionego oryginała TDU z serii TopSeller.

Zainstalowałem sobie gierkę, zrobiłem konto w gamespy i gdy chce się zalogować w grze do profilu online to gra się nie umie połączyć. Próbowałem już zmieniać profile, loginy, robiłem inne konta na gamespy, nawet spróbowałem na innym systemie i nie da się połączyć z serwerem. Gra oczywiście spatchowana, porty nie są poblokowane, beta mi chodziła bezproblemowo...

 

Jakieś pomysły ?

Wywal wyjątki w zaporze łindołsa :wink: i ponownie wrzuć tam tdu.

Po becie miałem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jakby rozdzielczość była dostosowana do monitorów 16:9... 2232bw przecież jest 16:10.. Hm... Może muszę coś pogrzebać w sterownikach nvidii ze skalowaniem... Zaraz spróbuję zobrazować mój problem na przykładzie innego usera:

 

http://img250.imageshack.us/img250/9489/img0039uk6.th.jpg

 

Z tym że to jest monitor 24" ale też widać szczególnie patrząc na GPS i zegary że obraz jest wyciągnięty. Ja mam tak samo

W sterownikach zaznacz opcje "Do not scale" lub "Use NVIDIA scaling with fixed-aspect ratio" Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal wyjątki w zaporze łindołsa :wink: i ponownie wrzuć tam tdu.

Po becie miałem to samo.

Lanc

A jak to nie pomoże to wywal plik cdkey.txt z X:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited

 

Miałem dokładnie to samo i to pomogło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Vmax mojego Jaguara, byłoby więcej ale uderzyłem w samochód :/ i mam pytanie, gdzie najlepiej osiągać vmax? Bo nie wiem dlaczego ale takie prędkości to osiągam tylko nieraz i w tamtym miejscu nawet górki nie było.. zazwyczaj vmax to 385..

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vmax mojego Jaguara, byłoby więcej ale uderzyłem w samochód :/ i mam pytanie, gdzie najlepiej osiągać vmax? Bo nie wiem dlaczego ale takie prędkości to osiągam tylko nieraz i w tamtym miejscu nawet górki nie było.. zazwyczaj vmax to 385..

bo jechales za kims w tunelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie Aston Martina DB9 i nie wiem gdzie go stuningować, sprawdziłem wszystie lokalizacje zaznaczone kluczemi pisało że tam mi auta nie odpicują. Powie mi ktos? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...