Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to widać gołym okiem że auta mają nienaturalną bryłę no i juz wcześniej wspomniane jajowate zegary i prostokątny (zamiast kwadratowego) GPS. Czy ja jestem jakiś inny że tylko mi to przeszkadza? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko salonu Astona masz warsztat, który go stuninguje, ew. jak się mylę to jest inny do brytyjskich aut.

 

Kozakov

 

Nawet nie zauważyłem, że jest.

Dziwne, w tym poradniku klik jest pokazany warsztat,a u mnie tego nie ma, co jest grane?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć odkryte te drogi albo wszystkie.

Mam odkryte wszystkie w tamtej okolicy, a każdą ulice na mapie to chyba nie możliwe, bo tylko tego salonu tunerskiego nie mam.

 

Edit:

Okazało się że patrzyłem w troche inne miejsce, a okolic salonu nie miałem odkrytych. Sry za zaśmiecanie tematu :)

Edytowane przez Knopper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dziś ktoś jeździł po Oahu wieczorkiem? :-)

Ekhm. Ponawiam pytanko :D dzisiaj, koło... ja wiem... 20 albo 20:30, na parkingu koło latarni na południu...? tylko jaka klasa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na temat Driving Force Pro do 'Miazga82' i innych jej użytkowników.

Obecnie manewruję używając gałek analogowych na rumblepad 2 i coś mnie wzięło żeby dokupić sobie kierownicę, szczerze mówiąc nigdy w życiu nie miałem kontaktu z komputerową kierownicą prócz kiery w moim fiacie uno 1.0 =p

Czy to opłacalny zakup, będzie z tego wielka frajda z jazdy Mclarenem na DFP ? Warto wydać te 350zł ? :?

 

edit: 1. w grze można mnie spotkać na nicku 'maryjanna'

2. czy kierownica będzie działać pod vista64 i czy jest kompatybilna z xbox360 ?

Edytowane przez ohuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFP jest najlepsza na rynku kierownica po G25 ktora kosztuje 3 razy tyle co dfp :) TDU nie jest symulatorem wiec nie spodziewaj sie nie wiem czego... chodz frajda z gry jest bardzo duza... a tym bardziej na kierownicy. TDU nie jest jak na moje oko gra na klawe. W pelni taka kierownice wykorzystasz w grach typu GTR2, GTL i rFactor o ktorych takze sa tematy... ale napewno nie w TestDrive ze wzgledu na kat obrotu kierownicy. Musial bys sie namachac jak glupi by sie utrzymac na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak sie sprawy mają z kompatybilnością na Vista 64 ?

Zresztą, w razie czego zawsze można postawić drugi system...

No więc, jeśli ktoś chce się pozbyć DFP to z chęcią odkupię :)

Edytowane przez ohuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ludziska,

ja z malym problemem, mianowicie:

doswiadczam problem z dzwiekiem w grze, a dokladniej z dzwiekiem 5.1 - wlasciwie to go nie ma.

W windzie wszystko poprawnie ustawione, stery itd.

Mam 3 karty SB Audigy 4, SB Audigy LS i dzwiek z mobo, na zadnej nie dziala dzwiek 5.1.

Co gorsza na widoku maski samochodu, przy samochodach gdzie silnik znajduje sie za

srodkiem dzwiek jest czesto przerywany i niejednostajny.

Oczywiscie patch 1.66 zainstalowany.

Mozna cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo, używacie nowych dźwięków z sound packów dostępnych w internecie? Maserati MC12, i McLaren F1 brzmią... po prostu orgiastycznie ;) Niczego sobie też Gallardo i wszelkie muscle cary (teraz czuć to V8 ;) ) Saleen S7 dostał dźwięk od Forda GT co pasuje mu świetnie. S281 też niczego sobie, słychać w końcu, że to V8 :) Jeżeli ktoś używa jakichś nowych dźwięków to proszę o podzielenie się opinią na ich temat. Najlepiej z tym, które warto instalować a które lepiej opuścić (ja instalując dźwięki sugerowałem się gwiazdkową opinią z tdu-central)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo, używacie nowych dźwięków z sound packów dostępnych w internecie? Maserati MC12, i McLaren F1 brzmią... po prostu orgiastycznie ;) Niczego sobie też Gallardo i wszelkie muscle cary (teraz czuć to V8 ;) ) Saleen S7 dostał dźwięk od Forda GT co pasuje mu świetnie. S281 też niczego sobie, słychać w końcu, że to V8 :) Jeżeli ktoś używa jakichś nowych dźwięków to proszę o podzielenie się opinią na ich temat. Najlepiej z tym, które warto instalować a które lepiej opuścić (ja instalując dźwięki sugerowałem się gwiazdkową opinią z tdu-central)

Zarzuć linkiem z chęcią przetestuje bo niektóre wózki rzeczywiście brzmią trochę inaczej niż w realu :).

 

Akurat w s7 prawie w ogole nie słychać v8 (przyjemniej z tego co widziałem na youtube czy starym programie na Discovery :)).

Jednak ten filmik "mówi" co innego ;]: http://pl.youtube.com/watch?v=j0zW7etnKhU

Rzeczywiście bulgot jak w V8.

Ostatnio widziałem Blazer'a i jak pociągnął to aż miło sie zrobiło ;]. Uwielbiam ten odgłos jak V8 "sie rozpędza i rwie do przodu" ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...