Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

czym robicie screny? przez pauze i photo? fraps? czy jeszcze czyms innym..?

 

LCC widziałem Cie wieczorem... ale tylko "śmigleś" koło mojego biednego F430 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC banda SGhosts, jak to brzmi :lol:, no byla proba zrobienia "malego spotkania" cabrio z forum lfs, ale niestety nie wyszlo. Tzn osob bylo napoczatku z 20 jedni znikali inni pozniej mieli problem sie polaczyc i zostalo 7 (tak pamietam ,ze moze byc tylko 8 naraz) ,do tego byly taie lagi, ze polowa sie nie widziala, wiec sobie wyobraz co sie dzialo ;0. Pozniej jak dolaczyl qq to zostalo kilka osob bez laga i pojechalismy na sake jak widac na scrinach ;). Dzieki za poezdrowienia za wszystkich, bo nie wiem czy ktos z tamtad jeszcze tu zaglada (obrocz Bobsona, ale on raczej zaglada do wodanoi ;) )

 

Heehh widzę, że qqrydza przyłączyłeś się do bandy LFS SGhosts'a jak ja to przedwczoraj nazwałem :) Fajne chłopaki, dziewczyny i bryczki :)

ja oprocz foto z gry, to tak w locie robie czyms takim jak UOSU, malutki program bez instalki, laduje sie pod printa+mozliwosc ustawienia innych klawiszy, seryjnych screenow i mozliwosc ustawienia jakosci.

 

http://www.hh.iij4u.or.jp/~kmatuoka/uosu/indexe.html

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym patchem czy jak tam z nowymi samochodzikami?

Na 100 % dziś o 19 będzie do zassania za free ze stronki Atari. B-)

 

ps. Mod z dźwiękami w paru autkach zrywa czapkę z głowy:-) Ja sobie np. podstawiłem ten nowy z Mcl F1 do Lambo i się zakochałem.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % dziś o 19 będzie do zassania za free ze stronki Atari. B-)

I oczywiście nie ma to nic wspólnego z dzisiejszą datą :lol:

 

yuucOm

Nie wiem czemi nie działa ci to, mi ten fixer pomógł :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oprocz foto z gry, to tak w locie robie czyms takim jak UOSU, malutki program bez instalki, laduje sie pod printa+mozliwosc ustawienia innych klawiszy, seryjnych screenow i mozliwosc ustawienia jakosci.

 

http://www.hh.iij4u.or.jp/~kmatuoka/uosu/indexe.html

dzieki przyda sie :)

 

Moze mi ktos powiedziec czy w przypadku gdy goni mnie policja gracze "online" widza te wszystkie blokady i radiowozy ktore mnie gonia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Mod z dźwiękami w paru autkach zrywa czapkę z głowy:-) Ja sobie np. podstawiłem ten nowy z Mcl F1 do Lambo i się zakochałem.

Możesz podać linka do tego moda z dźwiękiem?

 

SLR dołączył do moich ulubionych bryczek icon_smile3.gif

Dzisiaj przebrykałem nim prawie 1000 km i w sumie stuknęło mi już 28,000 km w TDU, a jeżdzę dość mało icon_smile3.gif

 

Obrazek Obrazek

 

@Miazga pozwól, że dodam Twoje ustawienia pod DFP i moje pod MOMO do FAQ dla potomności.

Polecam się pobawić darmowym programem Paint.NET (poniżej obrazek przerobiony przez ten programik)

Dołączona grafika

Edytowane przez Tommi_bydg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma policji w trybie online...

tzn ze w momencie gdy jestem w trybie wolnej jazdy i zacznie mnie gonic policja to..? znikam? Moze glupie pytanie ale wczoraj mialem taka akcje ze nagle dorobilem sie 3 "odznak" wszedzie blokady i w chwili gdy policja mnie doganiala, nagle uderzyl w nią inny gracz... Przyznam ze troszke to trwalo az ja zgubilem a w tym czasie mijałem wielu z graczy online... Dlatego pytalem czy oni widza tylko mnie? [jak ta to smiesznie musialo to wygladac] :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam się pobawić darmowym programem Paint.NET (poniżej obrazek przerobiony przez ten programik)

2959022[/snapback]

tzn ze w momencie gdy jestem w trybie wolnej jazdy i zacznie mnie gonic policja to..? znikam? Moze glupie pytanie ale wczoraj mialem taka akcje ze nagle dorobilem sie 3 "odznak" wszedzie blokady i w chwili gdy policja mnie doganiala, nagle uderzyl w nią inny gracz... Przyznam ze troszke to trwalo az ja zgubilem a w tym czasie mijałem wielu z graczy online... Dlatego pytalem czy oni widza tylko mnie? [jak ta to smiesznie musialo to wygladac] :huh:
eee nie ma policji w trybie online, moze grasz offline i myla ci sie gracze z npc w sportowych brykach z graczami online? w online sprawa wyglada tak, ze masz niby gwiazdki, ale nikt cie nie sciga, jak sie zatrzymasz w miejscu a bedziesz miec gwiazdki to dostaniesz mandat od niewidocznego gliny, ale wystarczy odjechac na kilometr i gwiazdki znikaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Mój monitor ma natywną rozdzielczość 1280x1024 (5:4), a gram w 1024x768 (4:3) i obraz jest lekko rozciągnięty w pionie - zegary nie są okrągłe, itd...

Nie da się zrobić by u góry i na dole były czarne paski (wychodzi 32px na górze i tyle samo na dole)?

Szukałem tego w sterownikach, ale nie znalazłem... Gdzie to konkretnie jest? Może trzeba jakąś konkretną wersję sterowników? Mam oficjalne 169.21 (polską wersję językową).

Ma ktoś pomysły jak to naprawić? Coraz bardziej mnie to denerwuje... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie pojeździliśmy z SGhosts'em :) Już dawno nie śmigałem taką deską surfingową :) Fajnie się tym AC jeździ ale i tak Wieśman u mnie rządzi. Później załapałem się na berka z Powerslave'm i boską qqrydzą z odmiennymi stanami świadomości :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem powrócić do TDU. Nigdy nie miałem oryginalnej, tzn. pełnej, nie-beta wersji, a i w sieci też bym sobie pojeździł, więc dziś po pracy wstąpiłem do Media-Markt. Wracam do domu przez Carrefour, bo w końcu weekend, trzeba zakupy.

I się zdziwiłem :blink: Zafoliowane pudełko z grą piszczy przy kasie :lol:

 

Jak myślicie co tam mogło piszczeć ? Wersja topseller. Chyba ta kartka rejestracji na gram.pl B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki możecie mi powiedzieć jaka jest zawartość płyty dodatkowej do TDU w wersji Top Seller bo zamierzam ją nabyć i chciałbym wiedzieć co jest dokładniej na tej płytce patch czy co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorBMW - dzięki właśnie utwierdziłeś mnie w przekonaniu żeby sprzedać moje TDU ( wersja Pl w czarnej okładce ) i kupić wersje Top Seller wreszcie będę mógł grać przez net i będę miał 2 auta więcej niż w serii :-)

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...