Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

@erosito

 

nie mam dobrych wieści dla Ciebie. Ja mam takie same problemy na X2 3800@4600 (2.4Ghz). Specjalnie dla tej gry kupiłem 8800GTS żeby grać w natywnej 1680x1050 i niestety lipa. Moim zdaniem nie jest to wina karty bo zmiana rozdzielczości nawet na 1024 nic nie daje. Nadal widać przecinki jak jedziesz po mieście bardzo szybko. Ja także probowałem tych samych sposobów co Ty i nic. Dodatkowo dochodzi mi problem z force feedbackiem w kierownicy. Jak go włączę to spadki są jeszcze większe. A o używaniu Tracka już mogę zapomnieć.

 

Czekam na patcha a tymczasem męczę się jakoś jeżdząc motorem z widokiem zza pleców. Przyznam, że na kierze nawet nieźle się steruje.

no włąśnie, ale wiesz co jest najlepsze, że przyczyna wcale chyba nie leży w grze , tylko w płycie albo procku...tylko dlaczego, skoro jak pisałem parę postów wcześniej u koleżki składałem komp. na x2 5600 + asus m2n32 deluxe i chodzi miodzio w rozdz. 2500 i 1900.

pytanko jescze do Ciebie - też masz 65w 0,65nm, bo u kolezki składałem na zwykłym x2 i może tu lezy przyczyna ??

Edytowane przez erosito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem FAQ... trochę nam się tego ostatnio uzbierało :)

Ehhh, no czekamy na patcha. Jak skończę Stalka to obiecuję, że wypiję z Wami drinka w klubie, oczywiście po tourneeeee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że koledzy juz sobie pomykaja po wyspie :)

 

ja musialem wyjechac tydzien przed premiera heh, od soboty czytam temat co tam nowego przez te 30 pare stron i zdecydowałem sie na zakup. Dzis odwiedzilem empik i juz mam , teraz tylko czekam na grafike i mam na dzieje, ze w weekend sie spotkamy na drodze :D

 

 

moze pomecze dzisiaj juz na mojej grafie, zeby cos juz zarobic na jakas fure, ale po formacie (po zmianie sprzetu musze system odswierzyc) jak beda jaja z savem to heh...

 

 

pierwsze wrazenia hmmm u mnie chodzi duz plynniej niz beta nie ma szarpniec jakos szczegolnie, polski jezyk na gps nie drazni jedynie ten pozostalo poltora kilometra cos im nie wyszlo faktycznie, z pannami jeszcze nie mialem okazji "pogadac" wiec narazie tyle.

 

 

serwery znowu nie działaja czy jak :> bo ja sie wbic nie moge :/....ide pojezdzic w single narazie, wczu sie ;)

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski jezyk na gps nie drazni jedynie ten pozostalo poltora kilometra cos im nie wyszlo faktycznie

A właśnie ten trochę inny głos mi się bardzo podoba, szczególnie gdy jadę sobie 250 km/h z otwartymi szybkami i ten głos w tle + pęd wiatru... mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozlaczanie to tez problem , ja w ogole nie moge wejsc na serwer:/

 

 

edit

heh tak myslałem, ze musze zalozyc nowe konto na spy , na becie mialem tak zawsze, mam nadzieje ze po formacie nie bede musial :/... dzisiaj mam zamiar troche pojezdzic i przygotowac teren pod sensowne jezdzenie moj nick to SGhosts do zobaczenia na torze :)

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie, ale wiesz co jest najlepsze, że przyczyna wcale chyba nie leży w grze , tylko w płycie albo procku...tylko dlaczego, skoro jak pisałem parę postów wcześniej u koleżki składałem komp. na x2 5600 + asus m2n32 deluxe i chodzi miodzio w rozdz. 2500 i 1900.

pytanko jescze do Ciebie - też masz 65w 0,65nm, bo u kolezki składałem na zwykłym x2 i może tu lezy przyczyna ??

Mam "starego" Manchestera 90nm. Sprawdzałem u Worma na C2D + 8800GTX i przycinki minimalne ale też były.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Mam "starego" Manchestera 90nm. Sprawdzałem u Worma na C2D + 8800GTX i przycinki minimalne ale też były.

Piszą o tym na oficjalnym forum, że na 88 są przycinki ameryki nie odkryliście :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie detali.

 

Sorry za "wagę" zdjęć, ale nie chciałem kompresować do JPG, aby nie stracić jakości. Zdjęcia pomniejszone z rozdziałki 1280x1024 (w 1280 ważyły za dużo, aby przyjął je serwer)

 

Max ustawione w grze:

 

Dołączona grafika

 

AAx4 & AFx16 wymuszone w sterownikach

 

Dołączona grafika

 

I chyba wszystko jasne, zwłaszcza odnośnie filtrowania anizotropowego.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe że przyczyną niskiego fps 23-25 1024x768 z HDR bez AF na 7900GTO, C2D6600 jest to że kilka razy uruchamia sie grę bez restartu kompa.

 

Wcześniej miałem 22-25 fps po restarcie 33-49 FPS

Edytowane przez SILAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac moze. Gra kazdemu chodzi inaczej. Jak odpale gre 6-7 razy to pozniej zawsze mam mniej fps co prowadzi do tego ze musze robic reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zainstalować patch, który poprawia stabilnośc TDU pod Vista PL? Prosi mnie o podanie pliku instalatora, podaję mu źródło płyty z instalacją a ten nadal swoje, że nie może odnaleźć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że u mnie pod Vistą w ogóle nie chciał się TDU zainstalować, zrobiłem tak. Zainstalowałem grę pod XP, spatchowałem, odpaliłem Vistę, wyciągnąłem z katalogu z grą (zainstalowaną pod XP) skrót na pulpit (pasek szybkiego uruchamiania) TestDriveUnlimited.exe i odpaliłem grę bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio gra chodzi lepiej... czyt. wreszcie nie mam w wyścigach przy 8 autach 4 fps tylko 10-18...

A tak to potrafi w 12x7 na high bez aa i hdr te 30fps średnio mieć (poza miastem i niektórymi miejscami - 15-25 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic nie wiem jak wy ale ja biore mojego lsniacego czerwonego e-type na przejazdzke do okola wyspy poodkrywac troche sklepow ;) ...jak zobaczycie red strzale (basa slychac z daleka;) ) SGhosts to zatrabcie

 

 

 

edit

Music Manager 1.1 cos nie bardzo dziala nie da sie zmienic sciezki jest tylko domyslna na C i [gluteus maximus], a jak wczoraj sobie podmienilem sam, to w ogle nie mialem dzwieku w grze, troche dziwne, ale jednak....

 

 

a sposob na rowny poziom w obu kanalach (prawy-lewy) u mnie nic nie daje, daje natomiast efekt zmniejszenie troche woluma ostatniego od lewej w grze, dzwiek jest duzo wyrazniejszy i nic nie charczy.

 

a tak poza wiadomymi problemami (tab+alt) to u mnie chodzi fajnie nie wywala do windy itp (odpukac)

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zainstalować patch, który poprawia stabilnośc TDU pod Vista PL? Prosi mnie o podanie pliku instalatora, podaję mu źródło płyty z instalacją a ten nadal swoje, że nie może odnaleźć....

Jako, że u mnie pod Vistą w ogóle nie chciał się TDU zainstalować, zrobiłem tak. Zainstalowałem grę pod XP, spatchowałem, odpaliłem Vistę, wyciągnąłem z katalogu z grą (zainstalowaną pod XP) skrót na pulpit (pasek szybkiego uruchamiania) TestDriveUnlimited.exe i odpaliłem grę bez problemu.

Ale po co kombinować i instalować, wystarczy skopiować katalog z XP z TDU i wsadzić go na dysk z Vistą lub bezpośrednio odpalić go z Visty. Ja mam dwa dyski i na jednym XP a na drugim Vistę i TDU mam zainstalowane na XP i będąc na drugim dysku w Viście odpalam sobie TDU z dysku z XP i wszystko działa ekstra.

 

Porównanie detali.

Sorry za "wagę" zdjęć, ale nie chciałem kompresować do JPG, aby nie stracić jakości. Zdjęcia pomniejszone z rozdziałki 1280x1024 (w 1280 ważyły za dużo, aby przyjął je serwer)

Max ustawione w grze:

AAx4 & AFx16 wymuszone w sterownikach

I chyba wszystko jasne, zwłaszcza odnośnie filtrowania anizotropowego.

Ehhh @Dem o Anizo x16 w sterach, który polepsza jakość drogi to my już wiedzieliśmy w styczniu jak pykaliśmy w Beatkę. Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Odnotowano dużą absencję klubowiczów a prestiż klubu maleje z dnia na dzień.

:wink:

Po ostatnich cięciach sami wycinający zdaje się, że się sami wycięli z żalu i rozpaczy rozstania z klubowiczami.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem tak padniety wczoraj ze ledwo widzialem na oczy i o 24 juz spalem hehe :) Moze wreszcie dzisiaj bedzie mniej roboty i wreszcie pogram bo zaczyna mi tego brakowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis i ja powinienem sie pojawic, sprzet poskladany problemy zazegnane (mam nadzieje ze na stale) puki co jeszcze klawa, ale jakos dam rade, wiec do wieczora :)

 

 

tym powinienem sie pojawic

 

Dołączona grafika

 

nick SGhosts

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowano dużą absencję klubowiczów a prestiż klubu maleje z dnia na dzień.

:wink:

Po ostatnich cięciach sami wycinający zdaje się, że się sami wycięli z żalu i rozpaczy rozstania z klubowiczami.

 

:D

Nie no bez przesady nie żartuj. Ja akurat nie gram, bo muszę od tego odetchnąć i zająć sie innymi sprawami. Inni na pewno też, wiec nie bój, wszystko wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokladnie... ostatnio musialem troche ograniczyc gre ze wzgledu na prace :) Ale zaraz ide podlacze kiere i gdzies tam sie bede krecil po Oah'u... najprawdopodobniej po torze wyscigowym na poludniu kolo lotniska moja rozowa corveta bede bokami w zakrety wchodzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś umieścić screena wyspy z filtrem: (tylko) wyzwania typu prędkość w singlu

Kurde 3 (słownie - trzeci) raz o to proszę na tej stronie i nikt nie może tego zrobić, aż taki problem... ludzie!

Minuta roboty... sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Kurde 3 (słownie - trzeci) raz o to proszę na tej stronie i nikt nie może tego zrobić, aż taki problem... ludzie!

Minuta roboty... sic!

Kurde! Słownie minuta szukania w googlach... ludzie nauczcie się samodzielności nikt tu z wielką chęcią niczego za was nie zrobi ;] Na googlach można znaleźć mapy z zaznaczonymi wszystkimi wyzwaniami z resztą po co ci to? Na mapie wszystkie się pokazują na poziomie mistrza.

 

Pracownicy Atari mówią, że patch jest robiony i na pewno zostanie wydany w maju więcej info mają dać za tydzień... tak tak tylko, że jeden pracownik też mi mówił, że za tydzień sprawa z dodatkowymi wozami się wyjaśni a gdy po ponad tygodniu w ironiczny sposób zapytałem i gdzie te samochody to dostałem bana na tydzień... niech Atari zrobi miejsce dla ludzi dbających o to co wydają.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch jest robiony i na pewno zostanie wydany w marcu

:lol: w tym marcu co byl czy w tym marcu kiedy ma wyjsc tdu2? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...