Skocz do zawartości
KaxxL

Test Gimnazjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy taki teamt byl juz zakladany chyba nie. Wiec jak wiemy zbliza sie test gimnazjalny. Wiec moze jakos razem sie przygotujmy? Zamieszczajcie tutaj testy(linki,spoilery) i zagadnienia kotrych nie rozumiecie itp . I moze jakies pewniaki ? na test nas strasza przemowiniem ze ma byc ponoc. Bo nigdy jeszcze nie bylo ;)

 

 

PS: Nie wiem ilu jest forumowiczow w moim wieku i w poblizu niego stad nie wiem czy temat jest potrzebny ale zobaczymy :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewniaki to sciema. zawsze przed kazdym egzaminem sa pewniaki tylko potem sie okazuje ze nigdy to nie sa te. napewnie nie bedzie tego czego wszyscy sie najbardziej spodziewaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ale moglby byc taki latwy human jak w tamtym roku :) a z matty na probnym (bez nauki) z tamtego roku mialem 25pkt nawet dobry wynik :) jak na tle klasy

 

PS: tzn na probnym tescie matematycznym byl tamten co byl na glownym rok temu

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ale moglby byc taki latwy human jak w tamtym roku :) a z matty na probnym (bez nauki) z tamtego roku mialem 25pkt nawet dobry wynik :) jak na tle klasy

 

PS: tzn na probnym tescie matematycznym byl tamten co byl na glownym rok temu

Nigdy nie będzie łatwy, nie tak jak rok wcześniej.

Co do ilości punktów. Nie chcąc się czepiać, kiepawą masz klase :lol:

Zawsze jest tak, że próbne są takie same jak rok wcześniej koncowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom troche the best bylo 35 chyba. Ale ja sie specjalnie nic na niego nie uczylem nawet zadnych wzorow czyli polowa bez nauki to nawet dobrze IMO :) ja osobiscie licze na 70-80 pkt bylo by dobrze :) ale raczej to 80 :)

 

+ oceny dyplomy itp wiec tak lacznie 115 by mnie satysfakcjionowalo :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten egzamin gimnazjalny to tylko dużo gadania, straszenia i wogóle... Nie rozumiem tych co sie uczą na część humanistyczną :unsure: Wystarczy czytać i zaznaczać, chyba każdy pisac umie więc z pytaniami otwrtymi nie ma problemu.

 

Co do części matematyczno - przyrodniczej... czy jak to sie nazywa... To można sobie wzorki z fizy przypomnieć... reszte sie albo kapuje albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human rok temu był łatwy miałem 40pkt. Bez nauki lol gdzie zemnie humanista a matematyczno-przyrodniczy 38pkt. :blink: sam się zdziwiłem że tak mało ale matematyka do główki nie wchodzi teraz jestem w LO w klasie o profilu bio-chem

 

 

P>S> Jak może matma mi nie wchodzić a z fizyki 5 miałem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human rok temu był łatwy miałem 40pkt. Bez nauki lol gdzie zemnie humanista a matematyczno-przyrodniczy 38pkt. :blink: sam się zdziwiłem że tak mało ale matematyka do główki nie wchodzi teraz jestem w LO w klasie o profilu bio-chem

P>S> Jak może matma mi nie wchodzić a z fizyki 5 miałem <_<

Buuu... never biola and chemia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole humana i infe ;) a tak BTW nie wiem jak jest u was ale u nas w Town'ie jest ujemny przyrost naturalny i jest nas o polowe mniej niz rocznika 1989 :) (przynajmniej w mojej school :) ale podejrzewam ze ejst tak wszedzie) wiec to zwieskasz "nasze" sznase do lepszej szkoly i jestem happy oby we wszytskich szkolach bylo tak jak u nas :)

 

a tak btw zachowanie ma cos do rzeczy!? bo mam poprawne (obnizone na nieodpowiedznie za ucieczke a strasza nas ze mozna tylko o jeden :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na human nie trzeba sie uczyc trzeba tylko pamietac jak sie pisze wypracowania :) czyli jezyk, kompozycja, styl i poprawnosc jezykowa no i praca musi byc na temat :)

 

fizyki duzo nie ma na matematycznym :D hehe wiekszosc zadania z matmy :D radze sie przygotowac z walcow, ostrokatow i kul :D bo to jest chyba zawsze :) hehe i jest dobrze punktowane :) jak ktos jest dobrym matematykiem to ok40 pkt ma spokojnie tylko trzeba uwazac na gafy :D niektore pytanka sa zakrecone :) bedzie tez na 100% cos z procentami :) a reszta z tego testu czyli np geogr. bedzie tez opierala sie raczej na liczeniu :) hmm no i cos z bioli i fizy ale tego to mało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do testu gimnazjalnego nawet się przez 5 min nie uczyłem, humanistyczny był dość prosty, jak umiesz czytać ze zrozumieniem to nie ma problemu ;) matemtyczno-przyrodniczy najpierw mnie przeraźił, ale jakoś poszło, z testu miałem 70pkt. Ten test to takie straszenie ucznia ;) a na swoim profilu miałem 135pkt ogółem, no ale średnia w moim LO to 150pkt...a biologi nigdy nie lubiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na bio-chem i jest dobrze :D .

Wogóle to w szkolach strasza tym testem i gadaja glupoty, a tak naprawde to jest latwy-nauczyciele niepotrzebnie zamieszanie robia(hum43pkt, mat42pkt B) ,rocznik 1988).

W sumie to nic sie nie uczylem, tylko matme i fize powtórzylem dzien przed, na test hum. i tak nikt sie nie nauczy.

Rozwiazywanie testów nic nie daje, tyle tylko ze mozna mniej wiecej sie dowiedziec ile sie dostanie.

Fajna rzecz to ze juz tego samego dnia sa odpowiedzi na necie i mozna sobie policzyc ile sie dostalo punktów.

 

Moja rada taka - trzeba sie wyluzowac i czytac dokladnie pytania - i tyle sukces gwarantowany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - test gimnazjalny to nic :)

 

z humanistycznego wszystko masz podane, wystarczy sobie przypomnieć style pisania (np. rozprawki, listu, itp)

 

z mat-przyr wystarczy wzory (fizyka, matematyka) przypomnieć lub zapisać na ściądze. preferuje się nauczyć, ale w razie czego dla pewności mieć ściąge. osobiście gdy pisałem byłem w stanie wyjąć nawet kartke wielkości A4 :) oczywiście nie przez cały czas, ale się dało.

 

miałem z tego co pamiętam 77pkt (43hum, 34 mat-przyr).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem ten tescik juz troche temu (rocznik 1987 - w tym roku maturka ;)) i potwierdzam - nie ma sie czego bac.

Do testu nic sie nie uczylem, jedyne co to zrobilem pare testow, by zobaczyc jakiego typu sa mniej wiecej pytania, jak rozlozyc czas (jest go duuuuuuzooo za duuuuzzzooo ;P) itd. Wynik: human: 49, mat-przyr: 41 i spokojnie dostalem sie do wybranego liceum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tez rocznik 1987 i tez w tym roku maturka :/

powiem tak - kazdy egzamin jest wazny i przed kolejnym poprzednie wydaja sie banalne (tak jak dzis przed matura banalny wydaje sie test gimnazajlny (mialem 70pkt) ale najwazniejsze to: Nie stresowac sie ;] 3/4 testow teraz robione sa tak aby napisac cos i wykazac sie inteligencja niz zakuwaniem na pamiec ;] ale fakt jest ze bez zadnego przygotowania sie niema co liczyc na wysokie pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Human rok temu był łatwy miałem 40pkt. Bez nauki lol gdzie zemnie humanista a matematyczno-przyrodniczy 38pkt. :blink: sam się zdziwiłem że tak mało ale matematyka do główki nie wchodzi teraz jestem w LO w klasie o profilu bio-chem

P>S> Jak może matma mi nie wchodzić a z fizyki 5 miałem <_<

Ja w gimnazjum miałem 6 z fizyki, teraz mam 3 a z matematyki 2... wszystko przez to, że chodzę nie wyspany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daron czemu chodzisz nie wyspany :?: ja z matmy mam teraz 3 <_< a z fizyki 4 :D

A egzaminu nie ma co się bać trzeba go na luzaku przyjąć i będzie dobrze :rolleyes:

 

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ZSŁ to prawdziwa pralnia umysłów. Jeśli się chce mieć chociaż godzinkę dla siebie to traci na tym nocka. I w ten o to cudowny sposób dostajemy 18h dniówki. Gorzej niż robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak --> wymogi (progi w liceach i innych szkoła ponadgimnazjalnych) dostosują do wyników egzaminu :D jeżeli sądzicie że rok temu był łatwy (bo raczej był (miałem 88pkt (41human i 47mat-przyr))) to progi były stosunkowo wyższe. Jeżeli teraz w tym roku będzie trudniejszy to progi będą niższe :D

A co do nauki to raczej nie ma sie czego uczyc - jedynie wzory z fizyki jak ktoś nie pamięta --> reszta na logike ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ZSŁ to prawdziwa pralnia umysłów. Jeśli się chce mieć chociaż godzinkę dla siebie to traci na tym nocka. I w ten o to cudowny sposób dostajemy 18h dniówki. Gorzej niż robota.

 

Rozumiem ale wiedza to potegi klucz podobno <_< :D i współczuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gimnazjum miałem 6 z fizyki, teraz mam 3 a z matematyki 2... wszystko przez to, że chodzę nie wyspany.

hehe jestem "lepciejszy" w gimnazjum mialem 6 z chemi teraz mam 2 :blink:

Pozdro 4 all :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...