Skocz do zawartości
Pablo25

Kupno Hdd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie. Posiadam płytę główną Gigabyte GA-K8NSNXP s.754 nForce3 250 i chciałbym dokupić HDD. I teraz pytanie ?! Chciałem kupic dysk Serial Ata II - czy ta płyta to obsłuży i czy jest sens wydawać więcej pieniędzy na niego czy kupic Serial Ata I - czy pojawis się jakaś znacząca róźnica w prędkościach itd? No i pomóżcie jakiej firmy (chcę o pojemności 160 GB) czy WD czy Samsung czy może coś innego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze to nie ten dzial... Polecam czytac regulamin...

Jesli juz przechodzimy do dyskow to NIEpolecam dyskow Hitachi... Normalnie ciagniki.. Jak zaczyna czytac/zapisywac to wszystko zaglusza :| Obecnie najglosniejsza czesc w kompie... Zastanawiam sie nad wymiana na SATA II i chyba wezme sobie Samsunga, Maxtora albo Seagate ( ale tylko serii 9 )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Wystarczy SATA

2) Maxtor i jeszcze raz Maxtor

WD to piecyki a Samsungi się psują :P

maxtora ja miałem ale go rozwaliłem- zrobiłem zwarcie ale po 2 misiacach według mnie są bardzo ciche

teraz nie bede miał maxtora bo nie mają w magazynie i mi wymienią na inn samsung WD albo cos

 

czy na DFI LP NF4 ultra-D poczuje różnice jak troszke dopłace i wezme SATA II wzamian Maxtora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co jest z tymi dyskami WD może z SATA jest inaczej ale na ATA to tez wszyscy pisali ze grzeją się po ponad sześć dych i głośne, ja natomiast mam WD 1600JB dziła jak dzik jego max temp to około 32C i jest cichutki głośniejsze już są mostefy na mobo i co ważne jest szybki

 

a tobie polecam któregoś z nowych samsungów te nowe nie maja porównania do starych szajsungów a stanowczo odradzam IBM Hitachi i Maxtor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.pclab.pl

www.benchmark.pl

www.tomshardware.pl

To bardzo fajne stronki o kompach, polecam poczytać........

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jakie doborowe towarzystwo

 

nie moge.

 

a co do dysku to tylko spinpoint 4c nic innego, wiec 160 tki nie dostaniesz, jedyni 2004c albo 2504c ;)

 

zimne ciche, szybkie, czego chciec wiecej.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...