Skocz do zawartości
raf33

Co Kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ten 6200 ma szyne 128 to raczej bierz GF . Ale GF 6200 z 128 bitową szyną tylko 165 zł??? dla mnie to raczej jakas pomylka w opisie bo to za taanio cos wychodzi.... ale to moje zdanie

Ja bym jednak skłonił sie do radka od MSI ew. Gigabyte

Edytowane przez matma6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten 6200 ma szyne 128 to raczej bierz GF . Ale GF 6200 z 128 bitową szyną tylko 165 zł??? dla mnie to raczej jakas pomylka w opisie bo to za taanio cos wychodzi.... ale to moje zdanie

Ja bym jednak skłonił sie do radka od MSI ew. Gigabyte

Według mnie to ewidentnie jest GF6200 z 64bit. 1. Chyba wszystkie karty TC są 64bit. 2. Za niska cena jak na pelnego 6200 3. W nazwie karty widnieje takie cos: 128(16)MB pameci..... Wiec wnioskuje ze karta ma fizycznie tylko 16MB a takowe pamieci w 6200TC

są napewo 64bit. Pewnie nie chcialo im sie pisac nowego opisu do karty i sobie go skopiowali z pelnego GF6200. Ja bym poszedl do sklepu lub zadzwonil. bo osobiscie mi sie to niemożliwe wydaje. <_< <_< <_< <_< :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 9550, bedziesz mial pewnosc ze nie zostales wykiwany, do tego jest lepsza od GeForca 64bitowego, a jeszcze jak sobie radka pożomnie pokrecisz to bedziesz mial karte prawie jak moją :D

Edytowane przez matma6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...