Skocz do zawartości
rav911

Jaka Karta Do Mojego Zestawu?pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

rozgladam sie za karta do mojego komp.mam P4 1,7 Ghz 512MB, plyta VIA P4XB-MA

komp nie jest demonem szybkosci a grafika ktora mam jeszcze ze swojego pierwszego sprzetu to Riva TNT 2 PRO

jak widac nie moge za bardzo pograc w miare nowe gierki bo karta graficzna jest tragiczna :D

dlatego pytanie jaka karte kupic w miare niedrogo ale zeby w pelni wykorzystywala to co mam i z kolei zeby nie przeplacac za karte ktora nie bedzie w pelnie wykorzystana.

powiem w skrocie ze zastanawiam sie nad Radeonem 9550 zeby go ewentualnie podkrecic bo jest w miare niedrogi

czy cos rownie dobrego lub lepszego jest w granicach ceny radka 9550 czyli powiedzmy 250 zl?

ostatnio tez czytalem jakis test i w cenach okol 400 zl jest GF WinFast A6600 TD WinFast A6600 TD 256 MB ale nie wiem czy to madre posuniecie bo karta jest troche droga jak na moja kieszen a po drugie czy procesor i pamiec ie beda dla niej "waskim gardlem" i czy w ogole ma sens kupowanie takiej karty?

karte chcialbym wykorzystac do gier :D takich jak np.splinter cell, call of duty itp.nie najnowsze tytuly ale i nie starocie

z gory dziekuje za odp

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R9550 to dobry wybor sprzedam Ci mojego gigabyte chcesz ? (wiem ze od tego jest dzial sprzedam ale to przy okazji sorka :wink: ) a tak pozatym za ta cene mozna kupic R9700 pro 8 potokow 256 bit 128 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo troszke doloz kasy i moze okazyjnie kupisz Radeon'a 9800. Czasem sie trafiaja za 320 zł, warto dolozyc te 70 zł, roznica jest spooora :)

pewnie warto ale jest pytanie czy do ma sens?czy ta karta bedzie w pelni wykorzystana bo jak napisalem wyzej moj prosesor to nie jest demon szybkosci :D

 

SynchRo ! -->> jesli zdecyduje sie juz ostatecznie na R9550 to dam Ci znac czy kupie od Ciebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...