Skocz do zawartości
yzydor

Powiedzcie Co Będzie Wydajniejsze

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli GTO^2 jesm modowalne(a chyba wszystkie sa ;)) i wykrecisz je do zegarow x850xt a moze nawet x850XT PE to bedzie szybsze od GF6800GT a nawet od GF6800Ultra.

Ale pamietaj ze radek jest zgodny max z SM2.0 co dzisiaj jeszcze nie jest az tak przydatne ale jutro moze juz byc a wtdy radek zacznie juz odstawac w jakosci grafiki i w wydajnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieee nigdy ! 6800GT na pci-e ! niggdyyyy ! juz predzej 68GS :) ile chcesz max przeznaczyc ? rozgladaj sie za 7800gt (cena = 1150zl) a z tych dwoch to tylko i wylacznie radeon albo jeszcze na allegro modowalne connect3d chodza po 700zl ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 ziko powiadasz. W tej cenie to modowalny 6800GS.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=752&action=all

Ale kolega szuka karty PCI-E :D Ja radze 6800GS ,bo lubie widziec wszystko co oferuje gra :) Taki GTO2 po modzie i po o/c bedzie wydajniejszy ,ale w nadchodzacych grach nie wygeneruje wszystkich efektow :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega szuka karty PCI-E :D Ja radze 6800GS ,bo lubie widziec wszystko co oferuje gra :) Taki GTO2 po modzie i po o/c bedzie wydajniejszy ,ale w nadchodzacych grach nie wygeneruje wszystkich efektow :wink: pozdro

Ale mzoe byc tez taka opcja, ze w grze w ktorej jest implementacja wszystkich "nowinek", 6800gs przez to ze je obsluguje, mzoe nie wyrobic. Nie mowie, ze tak bedzie ale pamietam jak testowalem fx5600 ultra (ultra 2 chyba) i taki FarCry chodzil o niebo grzej na FX niz na GF3Ti wlasnie przez "nowinki" w popstaci dx9.

 

Zreszta zrobisz jak chcesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ju nie wiem.

GT czy GS a moze GTO2

Holipka !!!

Mam moliwoliwo zakupienia GTO2 niezwlego egzemplaza.

Ale GT jest w podobnej cenie i nie wiem co bedzie lepsze bo GT nie sa za szybkie.

A co to za wersja GS?

Edytowane przez yzydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

BZDURA...

Nie bzdura tylko prawda,na X800 to bedziesz mógł sobie pomarzyc o hdr lub innych zajefajnych efektach :razz: X800 to w tej chwili tylko porządny fillrate a technologicznie to 100 lat za murzynami.

Uwierz mi wiem coś o tym:P Widziałem jak wyglądaj gierki z SM.30 i teraz pluje sobie w brode ze kupiłem X800 <_<

Edytowane przez =H2o=Destroyer[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...