Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Armed Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Juz w TEN weekend mozna bedzie ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udzial w turnieju Armed Assault na poznanskich targach Poznan Game Arena!

 

Oficjalna notka:

 

Firma LEM ogłasza pierwsze turnieje Armed Assault i The Mark! Turnieje odbędą się 25 i 26 listopada, na corocznej imprezie pod hasłem PGA!

 

Turniej Armed Assault - sobota 25 listopada

 

Eliminacje:

 

* Start godzina 12:00

* Rozgrywki drużynowe (5 na 5) w trybie CTF

* Do finału przechodzi po jednym najlepszym graczu z każdej drużyny.

* 10 minut rozgrzewki, 25 minut meczu

 

Po pięciu meczach eliminacyjnych ich zwycięzcy spotykają się w finale.

 

Finał:

 

* Start godzina 16:00

* 10 graczy w trybie Deathmatch

* 10 minut rozgrzewki, 25 minut meczu

 

Zaraz po finale nastąpi ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród.

 

Turniej The Mark - niedziela 26 listopada

 

Eliminacje:

 

* Start godzina 12:00

* Rozgrywki w trybie Team Deathmatch

 

Dalej przechodzi po jednym najlepszym graczu z każdej drużyny

 

Finał:

 

* Start godzina 16:00

* 10 graczy w trybie Deathmatch

* 10 minut rozgrzewki, 25 minut meczu

 

Na koniec dodajmy jeszcze, że każdy kto przejdzie do finału otrzyma atrakcyjną nagrodę, a na zwycięzców czekają:

 

* Karta SoundBlaster X-Fi Xtreeme Music, zestaw głośników INSPIRE T3100, WebCam Vista IM Skype Edition od firmy Creative

* Karty graficzne Radeon X 1650 Series od firmy Connect 3D

* Głośniki, słuchawki, myszy komputerowe i zestaw dla graczy od firmy Apollo Electronics

* Gry The Mark PC PL i Armed Assault PC PL od firmy Licomp Empik Multimedia

 

Oprócz The Mark i Armed Assault na stoisku LEM będzie można obejrzeć i pograć w następujące gry: Call of Duty 3 na xbox 360,Guitar Hero II na PS2, Rayman: Szalone Kórliki na PC, Evolution GT na PC.

Edytowane przez Forrestal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a aj własnie grałem sobie w czeskiego AA - pierwsze wrazenie - wyrąbista grafa i bugi z oswietleniem. drugie wrazenie - trzeba OC proca, nowe ramce i grafe lepszą sobie sprwić. trzecie wrazenie - trudne :/ właczyłem pierwszą z brzegu misje SP i mnie juz 2 razy rozwalili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

misje w OF single player tez do prostych nie nalezaly.

Powiedz lepiej na czym to odpaliles ze tak chcesz szybko wymieniac polowe komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

athlon x2 3800+, 1gb ramu i galaxy 7300GT. na tym sprzecie bez problemu da sie płynnie grac ale zawsze może być lepiej.

 

kolejny bug - zaczeły sie tekstury wszystkie zmieniać - np żołnierzom kolory czapek, drzewa sie same zmieniały. zrobie restart i zobacze czy sie poprawiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie grafa podoba. obecnie jade przy 800x600 i detale ma wysokim poziomie. (no cóż.. 7300GT nie jest najmocniejszą kartą..) gra jest płynna ale czasem zaczyna chwile klatkować (domyślam się, że ma to zwiazek z obliczaniem AI). na szczescie problem występuje bardzo rzadko więc nie ma co sie nim przejmować

 

btw.. pozdro dla Boxstera ;)

 

P.S.

pacz zangielszczający gre w wersji 0.3

http://armedassault.eu/files/6thSenseArmAL...Patcherv0.3.exe

Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa nakładka ENGLISH do wersji CZESKIEJ, tym razem zgodna z najnowszym patchem 1.01 - 2413114[/snapback]

Polska premiera bedzie 15.12 - info podtwierdzone przez LEM ;)

Dzięki, ale już wcześniej zostało to napisane...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy w grze pilotami myśliwców jak i śmigłowców są zwykli marines (ubiór)? :P

 

a gra zapowiada się kozacko... dobrze, że nowy sprzęt nabywam, bo na obecnym to bym chyba nawet intra nie zobaczył :lol:

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

czy mi się wydaje czy w grze pilotami myśliwców jak i śmigłowców są zwykli marines (ubiór)? :P

 

a gra zapowiada się kozacko... dobrze, że nowy sprzęt nabywam, bo na obecnym to bym chyba nawet intra nie zobaczył :lol:

W OF była postać pilota w AA też powinna być :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy w grze pilotami myśliwców jak i śmigłowców są zwykli marines (ubiór)? :P

Witam,

 

w grze nie ma Marines, są tylko żołnierze z Army.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

geniusz OF polegal na tym ze sposob i powodzenie wykoanania danej misji nie zalezal od tego na ile pozwolili tworcy misji graczowi (oczywiscie posrednio tak) ale od tego, na ile miales sprytu, na ile szalenstwa (jeden save - trzeba bylo kalkulowac normalnie jak by sie na zywca siedzialo w tym lesie) na ile ostroznosci itp. Zawsze trzeba bylo przez dluzszy czas z lasu obserwowac jakas wioske zeby sie upewnic ze nie ma sowieckiego patrolu lub wrecz bazy miedzy zabudowaniami, a dopiero pozniej podkrasc sie do zabudowan (ahh te nocne misje) aby tam dorwac jakas skode cywilna i szybciej sie przemiescic w "extraction point" . Zblizajac sie do budynkow gospodarczych czasami sie okazywalo ze po wychyleniu sie zza wegla za budynkiem stalo ot tak sobie BMP, a zaloga sowiecka grzala rece przy ognisku. Wtedy trzeba bylo rewidowac plan i sie zastanowic - atakowac czy sie wycofac niezauwazonym, gdyz KOLOSALNY OGROM mapy w OF podpowiadal mase innch rozwiazan, moza bylo nadlozyc drogi, przedzierac sie przez las itp.

Pamietam jak po przecisnieciu sie przez strefe patrolowana przez sowietow dorwalem skode stojaca w jakiejs zagrodzie. Cieszylem sie jak dziecko ze mi sie uda. Pozniej jadac nadzialem sie na patrolujacego okolice ułaza.... i szalencza ucieczka w noc kretymi drogami - no sam miod.

 

Jak mam wymienic jakies gry taktyczne Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA z poziomu pojedynczej jednostki, to przychodzi mi do glowy tylko Fallout Tactics i Operation Flashpoint

Operation Falshpoint jest gra z wszechmiar GENIALNA. Napisalem to bo mam nadzieje, ze Armed Assault pozostanie w dokladnie takim klimacie i gracz bedzie mial rowniez tak ogromny wybor.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W OF była postać pilota w AA też powinna być :wink:

no a właśnie nie ma, oglądałem kilka filmików no i są zwykli żołnierze :)

Witam,

 

w grze nie ma Marines, są tylko żołnierze z Army.

 

Pozdrawiam.

a ja jestem pewien, że to Marines, przynajmniej mundur na to wskazuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a właśnie nie ma, oglądałem kilka filmików no i są zwykli żołnierze :)

 

a ja jestem pewien, że to Marines, przynajmniej mundur na to wskazuje ;)

marines czy us.army, różnica jedynie w naszywkach jesli chodzi o mundur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwie odpaliłem traning i już dostałem po łapach...

Źle ustawiłem swoich ludzi pod cel treningowy i gościu z M60 zamiast walić w Skode, wykosił dwóch swoich. Wyraźnie widać, że tu trzeba mieć łeb na karku, bo zamiat likwidować wroga można skończyć już za bramą bazy z kulką w głowie od swojego źle pokierowanego podwładnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marines czy us.army, różnica jedynie w naszywkach jesli chodzi o mundur

Witam,

 

oczywiście, że nie. Marines używa MCCUU (Marine Corps Combat Utility Uniform) w kamuflażu MARPAT (Marine Pattern) woodland oraz desert. Army jako swój mundur przyjeło ACU (Army Combat Uniform), w uniwersalnym kamuflażu UCP (Universal Camouflage Pattern). Pomińmy różnice w kroju, oraz materiału w/w mundurów.

 

MCCUU MARPAT woodland:

Dołączona grafika

 

MCCUU MARPAT desert

Dołączona grafika

 

ACU UCP

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Ledwie odpaliłem traning i już dostałem po łapach...

Źle ustawiłem swoich ludzi pod cel treningowy i gościu z M60 zamiast walić w Skode, wykosił dwóch swoich. Wyraźnie widać, że tu trzeba mieć łeb na karku, bo zamiat likwidować wroga można skończyć już za bramą bazy z kulką w głowie od swojego źle pokierowanego podwładnego.

:banana: i to jest piekne, zawsze lubilem w OF dowodzenie grupa, chociaz bylo to nielada wyzwanie. AA bedzie boski juz to widze. Dla mnie nie to jest absolutny must have na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na załączonym foto piloci są... ale czasami mają pecha ;-)

 

Dołączona grafika

 

Czasmi można się zapatrzeć, poziom detali robi wrażenie.

 

Dołączona grafika

 

No chyba jaja sobie robisz, ten samochod oblesnie wyglada. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jaja sobie robisz, ten samochod oblesnie wyglada. :blink:

Boxster miał tu na myśli samego woja, zwłaszcza bozooke i karabin w ręku... A samochody wyglądają tak jak miały wyglądać! to samo jest z animacją wybuchu, poprostu dymek i tyle. W celu optymalizacji ;). Animacja wojaków rządzi!! nie wspominając o reszcie, ale z tego słynął już OFP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

No chyba jaja sobie robisz, ten samochod oblesnie wyglada. :blink:

chyba se jaja robisz ze przy takiej zlozonosci gry mial by wygladac lepiej :lol2:

 

Boxster zapodaj wiecej screenow !!!

 

mam taka cicha nadzieje ze mozna wchodzic do wielu budynkow i postac sie nie przycina w pomieszczanich, no i ze jest duzo pojazdow cywilnych, to dodaje realizmu.

 

czy mi sie wydaje czy AA jest zabezpieczone starforcem?

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...