Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Armed Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hooded man

no powiem ze jestem w szoku. Rzeczywiscie las wyglada zacnie. Oblivion czy G3 moga sie schowac. Piekne naturalne naswietlenie.

 

Boxster dawaj jezcze tych screenow :-) i powiedz czy gra rzeczywiscie jest zabezpieczona starforcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh w of sie w swoim czsie zagrywałem..to była gra genialna mimo,ze nie idealna.

 

Już widze jak sobie popykam po necie w AA eh jest na co odkładać- jedna z niewielu gierek, które mnie mogą do upgrade kompa zmusic :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i w jaki sposób odgrywać dodatki do Arma, bo pojawiły się nowe tekstury na naszysch dzielnych wojaków, a ja nie wiem co z nimi począć... Niby trzeba luzem wrzucić ten plik do folderu AddOns, ale jakoś nie widzę efeku. Jest to ktoś obyty w temacie?

 

Nowe tekstury:

http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikon...ST;f=70;t=55439

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

boze malo kupy nie zniose, na stalkera tak nie czekam jak na ta gre. Zamowie orginala tej gry na 100% bo bedzie napewno sporo paczowania i fajnie bedzie pograc na serverach. Battlefield2 jest malo ciekawy przy tej pozycji (oczywiscie to moje zdanie) Gra jest wielka.

Jak gameplay zostanie taki jak we flaszpoincie albo go lekko tylko przewyzszy to odstawie Medevila2 i bede łoił w to non stop tak jak wtedy jak sie flaszpoint pojawil.

 

Gdzie mozna preorder najtaniej zlozyc na dzien dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Gra zaskakuje grafą, ciekawe jak bedzie w wymaganiami...

 

TU mozesz zamówić http://allegro.pl/item145976936_armed_assa...alesoft_pl.html

Grafika taka znowu rewelacyjna nie jest ale jak na symulator wygląda bardzo dobrze. Szkoda tylko, że LEM trochę się obsuwa z terminem wydania polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg grafa jest rewelacyjna :) moze poszczegolne elementy nie wygladaja jakos niesamowicie ale jako calosc tworza zajeb... widoczki. te lasy naprawde wygladaja lepiej niz oblivionowe ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiadają tworzone nowe tekstury Woodlad BDU, aktualnie jeszcze nie dostępne... ale myślę, że warto poczekać, bo wyglądają rewelacyjnie.

 

Temat BI forum - http://www.flashpoint1985.com/cgi-bin/ikon...9;t=55108;st=30

 

Mmm... :razz:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster przestań z tymi skrinami ;) bo taki żal w d.upie ściska, że u nas tego nie można dostać. A super elo pr0 carbona to można było od razu.. ehh.... Czy ludzie już nie wiedzą co dobre :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można dostać? Dla chcącego nic trudnego. Maniacy sprowadzili sobie wersję z Czech i wrzucili patcha eng.

Nie mogę się już doczekać premiery full PL-ki, na 100% łykam, bo tytuł jest tego warty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja tez juz zbieram kase. Od dawna szukam jakiejs sieciowki, bf2 mnie juz dobija i granie karkandu poraz 1000 staje sie nudne ;]]]]

Do tego cena jest calkiem ok. Czekam na pierwsze testy gry/recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

Powiem tak to zależy...

Na początku jak zaczynałem zabawę to siedziałem głównie w treningu, a tam jest teren raczej pustunny. Dlatego też spokojnie grałem w 1280x1024 i wszystko generalnie max, poza cieniami (normal) i rozmyciem tła - średi FPS 30-40.

Teraz gdy zaczynam pociskać na terenach gęsto zalesionych to już nie jest tak wesoło... Zjechałem zdecydowanie z detalami, tylko/aż wszystko "normal", rozdzielczość bez zmian - średni FPS 35-50.

Gra jak widać ma baaaardzo spore wymagania jeśli byśmy sobie zażyczyli wszystko na maksa przez całą kampanie to chyba bez SLI 7900GT się nie pociągnie... no chyba, że chłopaki z którymś patchem wrzucą jakąś zdrową optymalizację.

 

Różnice w detalach na opcjach domyślnych:

VERY LOW

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

LOW

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

NORMAL

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

HIGH

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

VERY HIGH

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

CUSTOM (VERY HIGH + wszystki możliwe opcje na maks)

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

P.S.

Dla uzmysłowienia mocy swojego sprzętu podam, że w 3DMark05 mam ok 10.700 pkt. :wink:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no to mam pietra jesli chodzi o wymagania, chyba nie pogram na normal nawet (sic) powiedz jeszcze jak jest z EAX, czy gra to dobrze wykozystuje. I powiedz czy gra dobrze sobie radzi z zagospodarowaniem ramu? Masz doczytki uporczywe? I czy las jest wszedzie taki rzadki (w OF byly krzaki ciezko bylo wypatrzyc wroga czasami jak sie schowal)

Boxster napisz jeszcze czy wylaczenie cieni daje jakis zauwazalny przyrost wydajnosci bo mi cienie nigdy do szczescia nie byly potrzebne (no moze FEAR.... ;) )

edit.

miedzy very low a low jest spora roznica, pozniej rornice sa malo zauwazalne i dopiero jak sie odpali normal a pozniej od razu very high to widac roznice. Jak sie idzie po kolei to nie widac. Pewnie z bliska roznice sa ostrzegalne bardziej.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Cholera las w G3 to przy tym kilka drzewek :wink: Grafika może nie jest piękna i oczodajna ale widać, że krzaki i drzewa w lesie świetnie służą za kamuflaż.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest już dostępna... ale jak to bywa u naszych wydawców zawsze coś musi pójść nie tak.

Na oficjalnej stronie, LEM zapewnia, że wersja PL będzie pozbawiona błędów z wersji CZ (wbudowany patch 1.0.1), ale oczywiście jak to bywa w Polsce gra poszła do tłoczni w wersji najwcześniejszej (1.0.0.5) z ogromną ilością bugów i co więcej w wersji na której nie da się grać na serwerach, bo te stoją już na wersji 1.0.1. :mur:

 

Temat na forum armedassault.pl: http://www.board.armedassault.pl/viewtopic...sc&start=15

Mała recka wersji PL: http://www.armedassault.pl/module.php?name=article&id=44 - niby jest ok, ale mi to tłumaczenie jakoś nie podchodzi... (screeny).

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

eh to ja jeszcze przeboleje tego patcha i go manualnie moge zaaplikowac, ale to bedzie upierdliwe i tutaj dali pupu ewidentnie.

 

Ja sie jeszcze wstrzymam z kupnem fula dopuki nie bede pewien ze mi gra bedzie chodzic na moim trupie. Jak pojdzie w medium w miare plynnie to kupuje - grac sie bedzie miodnie napewno. Pytanie kiedy demko.

 

edit.

ale pisze ze 4 dni do premiery PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comment.. nie dość, że załatwili nas z wersją 1.0.0.5 to jeszcze to nędzne tłumaczenie. Widać, że zabrali się za tototalni amatorzy, tłumaczyli chyba ze słownikiem na kolanach... takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu teksów ze screenów z mini recki.

 

Rozbawili mnie tekstami - nazwy misji: "Messenger" --> "Chłopiec na posyłki", "Sanitizing Operation" --> "Operacja oczyszczająca" /dobrze, że nie użyli słowa "przeczyszczająca"/. Fajne jest też dosłowne tłumacznie menu z opcji: Postprocess effects --> Postefekty i Antialiasing -->Antyaliasing, mogli już sobie te nazwy własne darować... a tak mamy kabaret. I od kiedy poziom detali określamy jako: B. nisko, Nolmalnie, Wysoko, ja myślałem, że powinno być: Niskie, Normalne, Wysokie...? :lol:

 

Z cyklu na wesoło...

Dołączona grafika

 

Dla LEM-u "Złota Malina", a ja mam 100zł na dodatkowy browar.

 

P.S.

Mam nadz. że z czasem będzie jakaś reedycja od Cenegi.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Boxster a jak brzmialy orginalne nazwy tych misji o ktorych wspomniales?

 

Mi nie przeszkadza tlumaczenie oznaczen graficznych w sumie, byle by nie spartolili tlumaczenia ktore sie napotyga grajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Cytat z mini rekci:

"Podsumowując, polskie tłumaczenie prezentuje się profesjonalnie i oprócz kilku drobnych wpadek nie ma z nim większych problemów."

 

Arma: "GRUPA IŚĆ DO DOM NA GODZINIE 11"

 

Rzeczywiscie... drobna wpadka :lol:

 

//

 

http://allegro.pl/item145976936_armed_assa...alesoft_pl.html

 

Kurde juz bym wzial ale te spolszczenie jakos mi nie podchodzi. Moze wyjdzie jakas latka?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Arma: "GRUPA IŚĆ DO DOM NA GODZINIE 11"

No co chłopaki na obiad muszą zdążyć :wink:

 

Sprawdzał już ktoś multi bo tak naprawdę to dodatki czy mody do OF robiły kompletną miazgę w multi :wink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...