Skocz do zawartości
marco

Rankingi

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzenie rankigu w 3dmarkach z podzialem na same grafy - imho podzial na reszte komponentow jest bezsensowny, bo w danej pod pod pod kategorii bedzie po 2 userow, a chyba nie chodzi o to.

 

W spi podzial na k7 256kb i 512kb cache, k8 754 i k8 939, intel na baleron i p4 ;) - bedzie w miare sprawiedliwie;)

 

Co do "nagrod" czyli dopiskami przy nicku: xtreme pi freaker, xtreme 3d member, pure speed mastah itp - bardzo fajny pomysl;)

 

Przydalby sie rowniez ranking z pamieciami. Max mhz na danych timingach np 2-2-2, 2.5-3-3 i 3-4-4 ;)

 

Tyle odemnie :D

 

BTW jako zwyciezca głównego konkursu na podkrecanie na ostatnim zjezdzie Tweaka domagam sie jakiegos fajnego dopisku przy nicku - Tweak.pl Xtreme OC member czy cos takiego ;) :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze problemu ... ranking pi jest zajebiscie zrobiony przez Fida ...

a 3dmarki jako tako idą ...

zreszta Fido niebawet podepnie pod swoj system rankigów równiez 3dmarki ....

takze imho najciekawsza propozycja byloby to zeby Tweak to hostowal i podpial pod jakas swoja domene

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na miejscu Fida nie sprzedalbym skryptu za grosze bo sie na nim sporo napracowal i dobrze go zrobił

ale to juz mu dam namiar na topic i sam sie odezwie :P

 

ale niech sie do niego administracja sama odezwie ... w koncu ich brocha

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Generalnie wolalbym, zeby ten (moj) projekt zostal w postaci nonprofit. Ja z tego nic nie mam (i wcale nie chce, bo robie to dla przyjemnosci i jakis tam nowych doswiadczen, nie dla kasy), wiec nie chcialbym, zeby jeszcze ktos na mojej pracy zarabial. Sam wiem jak mnie denerwuja wszelkie banery (na szczescie moja przegladarka nie lubi ich rownie mocno i dobrze wie, ze sie na nia zloszcze jak mi je wyswietla ;]), wiec nie chcialbym zeby tam sie jakies migajace duperele pojawialy. Wiem, ze dzisiejszy swiat jest brutalny i za darmo nic nie ma.. a sam kasy na serwer raczej nie wyloze, ale dopoki sa osoby chetne do pomocy nie widze powodu, aby to zmieniac.

Moj znajomy z grupy zadeklarowal sie pomoc w lekkim dopracowaniu designu rankingu, zeby to jakos troche ladniej wygladalo (ja grafikiem nie jestem, wiec zrobilem na tyle na ile potrafie, zeby tylko nie straszylo). Sam mam pomyslow jeszcze przynajmniej ze dwa wiadra na kolejne usprawnienia, tylko ze obecnie brak troche czasu na ich realizacje. Mam nadzieje, ze zmieni sie to jak sie zacznie nowy semestr i bede mogl co nieco podorabiac (taki filtr jak ktos wspomnial na wzor ORB'a juz mam dawno w glowie). Narazie priorytetem jest usprawienie kilku rzeczy, tak aby juz bezproblemowo moc obsluzyc dowolna ilosc rankingow i "polknac" reszte, aby sie obecni ich prowadzacy tak nie meczyli z dodawaniem wynikow.

Poki co jeszcze do konca nastepnego tygodnia wisza nade mna 2 projekty, ktore same sie nie zrobia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca ;)

 

Nie wiem jak Wy to widzicie od swojej strony, bo nic konkretniejszego nie padlo. Mozemy sprobowac sie dogadac, moze mamy podobne wizje. Na jakies kompromisy pojsc moge, byle nie klocilo sie to zbyt mocno z moimi zasadami, bo robienie czegos wbrew przekonaniom nie jest przyjemne, a i motywacja nie ta.

Aczkolwiek boje sie, ze mam dobre przeczucie co do zamiarow osob z wyzszych stolkow na tweaku. Ale zapeszal nie bede, w koncu moge (i bardzo chcialbym) sie mylic ;]

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydalby sie rowniez ranking z pamieciami. Max mhz na danych timingach np 2-2-2, 2.5-3-3 i 3-4-4 ;)

CWANIAK!!!!!!!!!!!!!! :lol: ;)

 

Wprowadzenie rankigu w 3dmarkach z podzialem na same grafy - imho podzial na reszte komponentow jest bezsensowny, bo w danej pod pod pod kategorii bedzie po 2 userow, a chyba nie chodzi o to.

 

W spi podzial na k7 256kb i 512kb cache, k8 754 i k8 939, intel na baleron i p4 ;) - bedzie w miare sprawiedliwie;)

zgadzam sie, podził na 1700+ 1800+ tralalala to chyba komletne pomylsnie, do tego jeszcze moze rdzen itd, a potem okaze sie ze ktos jest pierwszy na stockowych ustawieniac bonikt inny nie zglosil sie z wynikiem na takim procu.

 

co do graf to tez.

 

a ranking FiDO powinien zostac jaki jest, troche usprawnien typu filtr, bedzie super no i dodanie wszsytkich rankingow w jedno miejsce, bardzo dobry pomysł.

 

a co do designu: to nie zmieniej za duzo, bo jak bedzie przepelnione syfem to nie bedzieczytelne, to co jest teraz pod wzgledemm kolorystyki i kształtu/skomplikowania jest imo nardzo dobre i tylko delikatne zmiany kosmetyczne moga cos poprawic, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tak chodzi o to żeby móc filtrować wyniki np. tylko z tym rdzeniem itp ale znowu bez przesady. I zrobić tak żeby każdy user mógł miec pare proców w spi żeby sie fajna baza zrobiła. Jeszcze jakby podawali numery proca można by znależć jaka seria proca jest najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do designu: to nie zmieniej za duzo, bo jak bedzie przepelnione syfem to nie bedzieczytelne, to co jest teraz pod wzgledemm kolorystyki i kształtu/skomplikowania jest imo nardzo dobre i tylko delikatne zmiany kosmetyczne moga cos poprawic, ;)

Spokojnie.. nie pozwole z tego zrobic choinki :) Uwielbiam minimalistyczne (graficznie) designy, kumpel ktory ma sie tym zajac rowniez, wiec raczej beda to kosmetyczne zmiany.

Co do filtra to ja mam w planie zrobic tak, zeby dane ustawienie filtra mozna bylo zapamietac i przekazac jakos w linku (zeby np. dodac do ulubionych), tak zeby nie musiec tego za kazdym razem wbijac.

Co do laczenia sil to tak sobie pomyslalem, ze moze lepiej niech kazdy idzie swoja droga.. przynajmniej bedzie konkurencja, bede mial wieksza motywacje do kolejnych usprawnien (i konkurencja rowniez ;]). To jeszcze chyba nikomu nie zaszkodzilo (aczkolwiek w przyszlym roku bede pisal juz prace mgr, wiec czasem moze mi ta nadmierna motywacja zaszkodzic ;])

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...