Skocz do zawartości
samhain

Realitynet F2g Oraz F2n

Rekomendowane odpowiedzi

Samhain, co jest z tymi zamówieniami? F2G zamówiłem dobre dwa tygodnie temu, zapłaciłem z góry a bloczka ni ma. Mogę zrozumieć, że macie nawał zamówień i wielkie zaległości, ale powinieneś chyba przynajmniej poinformować klienta przez email, że sprawa się jeszcze przeciągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain, co jest z tymi zamówieniami? F2G zamówiłem dobre dwa tygodnie temu, zapłaciłem z góry a bloczka ni ma. Mogę zrozumieć, że macie nawał zamówień i wielkie zaległości, ale powinieneś chyba przynajmniej poinformować klienta przez email, że sprawa się jeszcze przeciągnie...

 

ee yy zaleglosci nie ma (tak duzych) sa okolo 3 dniowe...

 

jesli paczka nie doszla to daj znac... anjdziemy ja, a maili nie dostalem - sorki... pisz na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, no to beton jak poczta mi bloczek zgubiła...

A o gg mówisz tym, które jest na stronie Realitynet? Bo na to piszę, ale odzewu brak.

pisz na to... jak bede przy kompie z gg to odpisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem 2 tyg temu (przed wyjazdem Sama na Cebit) dziś bloczek doszedł i jestem pod wrażeniem świetne wykonania, wydajność względem stockowego chłodzenia też porażająca, ogólnie

 

Idle

AC: 45*

WC: 31*

 

Stress

AC: 75*

WC: 40*

 

Oc gpu

AC: 510 mhz

WC: 550 mhz

 

nic dodać nic ująć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wyłączyłem. Mam jednak inny problem- śrubki do montażu na czteropunktowe mocowanie są za krótkie. Nie da rady nałożyć nakrętek. 3-4 mm dłuższe byłyby ok. Byłbym wdzięczny, za jakieś zdjęcie F2G założonego na GF'a, bo może to ja coś źle kombinuję.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wyłączyłem. Mam jednak inny problem- śrubki do montażu na czteropunktowe mocowanie są za krótkie. Nie da rady nałożyć nakrętek. 3-4 mm dłuższe byłyby ok. Byłbym wdzięczny, za jakieś zdjęcie F2G założonego na GF'a, bo może to ja coś źle kombinuję.

problem za krotkich srub zostal zgloszony wczoraj...

 

trwaja prace nad naprawieniem tego ;)

 

wiecej instrukcji masz na pw :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest obecnie czas realizacji zamowienia na f2g? - nadal sa opoznienia?

 

czy przy tym bloku (choinka 12) wejda na pamieci radiatorki zalmana -wysokosc 6mm + ok 1mm pamiec?

 

aha no i czy problem za krotkich srub zostal juz rozwiazany? :P

 

 

Edit:

 

Fotka karty

Dołączona grafika

 

A jaki jest przewidywalny termin rev2? :P

Edytowane przez Zbilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest obecnie czas realizacji zamowienia na f2g? - nadal sa opoznienia?

 

czy przy tym bloku (choinka 12) wejda na pamieci radiatorki zalmana -wysokosc 6mm + ok 1mm pamiec?

 

aha no i czy problem za krotkich srub zostal juz rozwiazany? :P

 

fotke grafiki daj a powiem czy bedzie problem...

 

co do radiatorow zalmana... mniejsze wejda wyzsze nie...

 

rev2 nad ktory mprace trwaja... bedzie mozna wstawic wyzsze radiatory

 

opoznienie w f2g > max 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee jak dobrze widze to nie - to chyba wersja z kroccami katowymi..

 

samhain - i jak bedzie problem z moja karta?

 

sorki teraz edit dopiero zobacyzlem...

 

a masz fote bez chlodzenia ?

 

ew zmierz jaka srednice maja otwory montazowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bloczek na NB pasuje na ASR ?? ta z sygnaturki, niby na radiatorze mam jakies 33* ale jak znow poskladam WC to obnize V na wentylatorkach zeby bylo ciszej, wiec moze podniesc sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmierzyc za bardzo nie mam jak ale wydaje mi sie, ze wszystkie karty z serii 6800, 7800, 7900 maja taki sam rozstaw i srednice otworow..

 

- troszke poszperalem i wedlug TEGO artykulu srednica otworow to 2 mm

 

 

Ps. jesli potrzebujesz dokladniejszych zdjec karty bez chlodzenia to TU masz kilka. Co prawda wersja 6800 ultra ale rozstawy i srednice otworow chyba takie same..

 

Ps.2 widze ze srednice otworow "dla pamieci" sa inne - cos ok 2.5 - 3mm -akurat dla tego bloczka to nieistotne- ale moze przyda sie dla innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmierzyc za bardzo nie mam jak ale wydaje mi sie, ze wszystkie karty z serii 6800, 7800, 7900 maja taki sam rozstaw i srednice otworow..

 

- troszke poszperalem i wedlug TEGO artykulu srednica otworow to 2 mm

Ps. jesli potrzebujesz dokladniejszych zdjec karty bez chlodzenia to TU masz kilka. Co prawda wersja 6800 ultra ale rozstawy i srednice otworow chyba takie same..

 

Ps.2 widze ze srednice otworow "dla pamieci" sa inne - cos ok 2.5 - 3mm -akurat dla tego bloczka to nieistotne- ale moze przyda sie dla innego :P

no wlasnie wspomaganie sie artami na necie jest bledne bo kilku klientow powinno miec srednice otworow 2mm a pasuja dystanse 3mm ;)

 

blad producenta ze dal wieksze otwory? ;)

 

zmierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dokladnym zmierzeniem to bedzie problem bo karta siedzi w kompie, a ten ciagle pracuje :PP i jakos nie mam sily sciagac z niej chlodzenia

 

bedzie wiec "pomiar na oko" :-P , zerkajac z boku pod radiator, przy uzyciu linijki bo suwmiarka sie nie podejdzie :( .., wydaje mi sie ze srednica otworow wynosi 2 mm -przynajmniej tyle wydaja sie miec kolki/sruby mocujace radiator, a te wchodza na styk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dokladnym zmierzeniem to bedzie problem bo karta siedzi w kompie, a ten ciagle pracuje :PP i jakos nie mam sily sciagac z niej chlodzenia

 

bedzie wiec "pomiar na oko" :-P , zerkajac z boku pod radiator, przy uzyciu linijki bo suwmiarka sie nie podejdzie :( .., wydaje mi sie ze srednica otworow wynosi 2 mm -przynajmniej tyle wydaja sie miec kolki/sruby mocujace radiator, a te wchodza na styk..

wiec na razie problem... ale niedlugo zostanie rozwiazany...

 

F2g rev2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh tego sie obawialem.. :sad:

 

w takim razie kolejne niedyskretne pytanie :-P Kiedy? ...i czemu tak pozno :-P

ps. wiem ze niedlugo lub wkrotce :-P ale moze tak troszke dokladniej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh tego sie obawialem.. :sad:

 

w takim razie kolejne niedyskretne pytanie :-P Kiedy? ...i czemu tak pozno :-P

ps. wiem ze niedlugo lub wkrotce :-P ale moze tak troszke dokladniej? :lol:

testy trwaja, jak sie powiada, wypuszcze na rynek

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilku klientow zglosilo problem z mocowaniem 4 pktowym... odpowiedz szybka z naszej strony...

 

inaczej mocowana zapinka

 

przedstawiam

 

F2g rev2

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

zapinka jest na dole...

 

pierwsza zapinka jest zrobiona w miedzi, zapewnia to bardzo dobre mocowanie, otwor w miedzi jest nagrintowany co pozwala bez dodatkowych nakretek wkrecic srube

 

dodatkowo w opcji wiekszej zapinki przykreca sie ja w otwor w miedzi

 

zapinka na dole zapewnia lepsze mocowanie, dodatkowo krocce podnieslismy o 2mm w gore co pozwala zamontowac jeszcze wyzsze radiatory na pamieci karty graficznej

 

blok jest w produkcji do sprzedazy powinien trafic w ciagu 14 dni... cena? nie ulega zmianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Great ... bardzo pomysłowe rozwiązanie.

Zwłaszcza nagwintowanie zapinki.

No i oczywiscie podniesienie króćcy.

Jednym słowem wszystko miodzio.

:)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...