Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam kolejne [ciach!]o - grałem dziś w carbona i mafie (stara ale jara!) i ustawiłem z ciekawości pamięci na 840Mhz. Obraz czysty, KURDE co im odbija?! Przedtem było źle na 825 a tu 15Mhz (30 efektywnie) więcej i jest ok.

pewnie ci sie ramy dobrze wygrzaly i lepiej ida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jutro robię chyba moda ale nie wiem w czym będę sprawdzał wydajność... smarki nie za bardzo mi pasują. Chyba wybór padnie na aquamarka.

 

No i chciałem odejść i się nie da... no nie da.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zainstalwoalem inna wersje rivatuner i okazalo sie ze everest wczesniej wykrywal wersje 90nm czyli a2 a rivatuner wykrywa moja karte jako B1 ;] wiec chyba rivie zaufam w tej diagnostyce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A nie lepiej zdjasc chlodzenie i sprawdzic? <_<

Ja tam nie lubię ściągać z mojej karty tego zalmana bo montaż to IMO poracha całkowita.

 

Skoro to 3.5 no to nie wiem co tu się myli "dokładniej" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie. Galaxy ma taktowanie 500/1400 mhz a Palit 500/1000 mhz. I stąd wynika pytanie - czy ta róznica będzie zauważalna i jesli tak to w czym ?

I w końcu - przy 1280x1024 przyda sie 256mb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

@Fredek wydaje mi się że jak na te takty i proca to wynik taki niebotyczny nie jest. Przynajmniej tak sądzę choć pobijać cię nie mam zamiaru próbować nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w grach ? ile fpsów do przodu w stosunku do stock ?

Nie patrzyłem, ale jak miałem trzy tyg. temu 770/1600 to przybyło 17 fps ;]

 

Zrób testa na procu 2,75Ghz... game testy powinien chyba przejść a wynik powinien podskoczyć icon_wink2.gif

Nie próbowałem ale chyba nie jest na tyle stabilny żeby smarka przejść, taki dupny proc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A tam, to zrób na 2,74 ;) albo i 2,73.. na którymś musi przejść. Kurde.. gdybym ja miał DFI... mój proc staruje na ASRocku na 2,9Ghz ale dalej już nie idzie (oczywiście startuje pod innym biosem ;) ). Te 1.55V mogłoby dać mu niezłego kopa (albo i nie) i pozwolić rozwinąć skrzydła tez i karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz patrze i Lukas nie wiem co chcesz od tego mojego wyniku skoro banti na X2 toledo@3,1ghz, i GPU 830 ma tylko 400pkt więcej :rolleyes: Co do proca to jeszcze nad nim popracuje jak dorwe Freezera 64Pro :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A no tak - sorki że się czepiałem ;)

 

 

Dawaj teraz :D Co ci zależy - taka ładna niedziela na rozwalenie czegoś ;) Joke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też siedziałem troche nad moim 7300GT i wyciagnalem 830Mhz@1,65V i 1840Mhz@2,15V. Dla sprawdzenia stabilnosci puszczalem 2 pierwsze testy 3d marka 03, ale pozniej jak chcialem sprawdzic ile pkt wycisne bo mi chyba stery padły: raz sie smark wlaczy, raz nie (czarny ekran, ale nadal moge anulowac przez nacisniecie ESC i wtedy jakims bledem sypnie). Dzisiaj juz mi sie nie chce siedziec, zajme sie tym jutro :D

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fredek

banti miał stare stery na których jest jakieś 700 smarków mniej...

 

@jc

Test Drive Unlimited - 1024x768 + AAx4 + High + HDR off

500(440)/840 - 17 fps

750(690)/840 - 31 fps

 

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jc

Test Drive Unlimited - 1024x768 + AAx4 + High + HDR off

500(440)/840 - 17 fps

750(690)/840 - 31 fps

niezle, jakbyś mógł mi sprawdzić jak to sie na 1x512 sprawdza, to byłbym wdzięczny bardzo :)

 

ps: mody do 73gt od palita to te same co na 76gs'ach?

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja się dzisiaj pobawię (może nawet 3d(s)markiem!) o ile rozwiąże mały problem z podkręcaniem proca ;) Jak na razie chcę zrobić tylko moda na pamięciach i zobaczyć jak to będzie wyglądać

 

Mam hynixy czyli kupę (IMO), długo muszę po nich mazać aby zrobić powiedzmy 900Mhz ? ;) Pytam bo już mówiłem - nie bawię się miernikiem, no chyba że ktoś odda mi inną 7300GT Galaxy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

900mhz na pamieciach to imho nie wiele więc i napięcia nie wiele... Ja na swoich samsungach pomazałem troche i raz wkoczyły na 925... Zmazałem i do tej pory chodzą na max 900mhz i ile bym nie mazał na tyle tylko chodzą.. LukasAMD czekam u ciebie na 16k :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...