Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie ale się wkurzyłem niby procesor na standard v idzie na 640 ale pamięci te niby świetne samsungi 1,2ns nie chcą nawet na 1500 się przetaktować a ponoć wszystkim na 1600 bez problemu. Ale dziadostwo mi się trafiło.

Edytowane przez sokarsg-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ale się wkurzyłem niby procesor na standard v idzie na 640 ale pamięci te niby świetne samsungi 1,2ns nie chcą nawet na 1500 się przetaktować a ponoć wszystkim na 1600 bez problemu. Ale dziadostwo mi się trafiło.

Na mojej karcie są Samsungi 1.4ns i bez v-modów poszły na 1880.

Bez v-moda jest na nich napięcie 2.0V a po zrobieniu v-moda i 2.2V poszły narazie na 2016MHz i pójdą więcej ale muszę przykleić radiatory bo sa gołe i zaczęły sie grzać.

Edytowane przez pietach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Raczej nie... Gdy dajesz więlsze V na gpu to w jakimś stopniu troche braknie papu memką... Więc nie wiem jak to jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie niewiem jak przy niski V to wyglada,ale przy mocnym oc zwiekszanie napiecia na mem lub gpu ogranicza oc tego drugiego,wpada tez dodac ze pamieci hynixa sa bardziej pradozerne niz samsungi

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Więć teorytycznie samungi powinny być lepsze gdyż w jakims stopniu o te 0.2v mniej obciązaja karte :P bo hynixy mają wieksze napiecie a samungi mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie robilem 3dmarka 05, dzis to uczynilem i nie moge wobaczyc wyniku... :]

 

Dołączona grafika

 

Po kliknieciu na tej pomaranczony przycisk pokazuje mi sie wlasnie taki komunikat, co jest grane, mam najnowsza wersje, free, 1.3.0.

 

 

Dzis pogralem troche w rainbow six vegas i jesli ktos chce przetestowac na serio stabilnosc swojej karty i proca/mem to niech odpali ta gierke, w 5-10' pokazuje, ze testy 3dmarka mozna sobie wsadzic w trzecie oko. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu na tej pomaranczony przycisk pokazuje mi sie wlasnie taki komunikat, co jest grane, mam najnowsza wersje, free, 1.3.0

Post 3470

U mnie po kliknieciu w to pomarańczowe pokazuje sie tak jakby kod źródłowy tego okienka z wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Taki of top ja też testuje na grze rainbow six Vegas... Gra wymiata pod względem grafiki...

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath czemu nie zrobiłeś jeszcze v-moda na swojej karcie?? :-P

Po 1 mam slaby zasilacz, moze nie wytrzymac tych dodatkowych w, mysle, ze juz i tak dziala na granicy swoich mozliwosci. :]

Po 2 mialem kiedys gf6600 i tam zmienialo sie v biosem, teraz mam 73gt i musze mazac grafitem, krok w tyl, za stary juz jestem chyba na te zabawy w ciagle wkladanie, mazanie, sprawdzanie v karty, na to trzeba za duzo czasu. :]

No i po 3 stock mi w zupelnosci wystarcza, nie scigam sie w 3dmarki wiec nie ma takiej potrzeby.

 

w nowym smarku nie pokazuje wyniku dopiero jak dodasz do orba to widac

No wlasnie, ale ja nie moge nawet dodac mimo iz mam legalna wersje.

 

Post 3470

U mnie po kliknieciu w to pomarańczowe pokazuje sie tak jakby kod źródłowy tego okienka z wynikiem.

Ty przynajmniej widzisz wynik a ja tylko jakis komunikat. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A ja jeszcze wrócę do pamięci - niech ktoś da mi samsungi!!! Na tamtej karcie miałem samsungi i bez dowoltowywania miałem 880 Mhz bez jakichkolwiek artów choć się nieco grzały. Te są zimne i [gluteus maximus] 810 to stabilnie na stock a aby było chociaż 850 trzeba się nieźle ołówkiem namachać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumem ze masz hynixy?ja na hynixa robielm 950(1900)mhz stabilnie przy 2,4V

ps lukas mogl bys zamiescic screena z wyniekmz smarka 03 na tych taktach co masz w singu 895/1800?

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Musiałbym znowu wgrywać biosa z deltą -100mhz a nie chce mi się. Powiem tylko że wynik był słaby jak na te takty, cpu za wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest jak by co na gwarancji :lol: a jak mysliccie dobrze sie ta karta podkręciła na def...?? Jakie śą obecnie najlepsze stery do niej?? Teraz mam W 3DMarku03 około 13,5k ale wykrece proca (athlona 3000 e3)na 3,1 Gh i poleci pewnie troszke wiecej :D A wy jak myslicie ile wyciągne z niej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my niejestemy wrozkami kazda karta kreci sie inaczej a ile zrobi na def to zobacz sam ;)

ps e3 robi ci stabilnie 3,1ghz na jakim napieciu?

Kupiłem go jako selekta jest z 0517 dwa dni temu zdjąłem ihs i temp spadła o ok 10 stopni :D teraz mam ustawione 2,7 Gh na 1,3V(temp w stresie 34*- 3,1 Gh robiłem na 1,55 ale mysle ze teraz pójdzie na 1,5V. Jak zdobende ten miernik to wykrece karte na maxa i zrobie wszystkie testy i podziele sie nimiz wami B-) Edytowane przez Przemek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...