Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Ni mam skrina, mam zapisany wynik, ale nie wiem czy orb pozwoli opublikować... No i mam jeszcze WR w Aquamarku ;]]] Jak dostanę moje screeny to się pochwale ;]

TAKIE TAM SREDNIE WYNIKI... :D :D :D :D NIE MA SIE CZYM EKSCYTOWAC... :razz: :razz: :razz:

 

zloze pozniej kompa to wysle screeny, narazie musze sie zbarac za nauke...a potem za porstowanie nozek w sockecie bo jakies GHAHFy^45s45^F mi na targach powyginaly!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artów to ja tam nie zauważyłem, wszystko full stable ;] Trzeba mieć dobre CPU + skilla (:P) i wszystko można zrobić ;] Co nie Sector, panie 3x WR :mrgreen:

 

A dokładniej to zobaczycie w odpowiednim czasie ;P

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladniej??:>

 

Artów to ja tam nie zauważyłem, wszystko full stable ;] Trzeba mieć dobre CPU + skilla (:P) i wszystko można zrobić ;] Co nie Sector, panie 3x WR :mrgreen:

 

A dokładniej to zobaczycie w odpowiednim czasie ;P

 

 

 

gadaj;p nie wierzymy ci;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-20 stopni w stresie? to chyba go zamrazasz przed testami;p a ile dales za to cudo x6800?? :>

Gupi procek, a nie cudo. Wykrzaczał się w Marku 06 na cpu teście jak rura miała powyżej -10* (ale co wymagać od ES'a ;]) i przez to nie mam marka 06, bo sie lód skończył :damage_wall: :lol:

 

Trzeba bylo przyjechać na targi do Chorzowa ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem właśnie C2D :D Karta na 690/900 i taki oto wynik w 3d marku 01 ;] 03 i 05 nie chciało mi sie już dzisiaj sciągać ;]

 

Dołączona grafika

 

p.s zobaczymy co będzie na 830/900 :wink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]

 

Kilka nowych wyniczków ode mnie:

 

2001:

Dołączona grafika

 

03:

Dołączona grafika

 

05:

Dołączona grafika

 

Aqua:

Dołączona grafika

 

Karta w różnych testach różnie taktowana, podobie cpu. Vgpu=1,6V, Vmem=2,19V, delta -100 :wink:

 

Na tym napięciu gpu spokojnie może śmigać 875(775), 5MHz więcej łapie freezy.

 

Jutro update oraz wyniczki w SLI :D

 

Edit:

Karta oczywiście cooled by kibel ;)

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]

 

Kilka nowych wyniczków ode mnie:

 

2001:

http://img102.imageshack.us/my.php?image=40k2001cn5.jpg

 

03:

IMG

 

05:

http://img523.imageshack.us/my.php?image=7k05ge9.jpg

Aqua:

http://img519.imageshack.us/my.php?image=aqua122gp5.jpg

 

Karta w różnych testach różnie taktowana, podobie cpu. Vgpu=1,6V, Vmem=2,19V, delta -100 :wink:

 

Na tym napięciu gpu spokojnie może śmigać 875(775), 5MHz więcej łapie freezy.

 

Jutro update oraz wyniczki w SLI :D

 

Edit:

Karta oczywiście cooled by kibel ;)

Ok ok ;]

Riposta z mojej strony :blurp:

03:

Dołączona grafika

05:

Dołączona grafika

Aqua:

Dołączona grafika

 

vGPU 1.86, vmem stock :P Wszystko pod DI [;

 

Tak patrząc na twoje 01, to na tym X6800 bym miał pewnie coś ponad 45k... :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc fajne wyniki, szczególnie podoba mi się tez z 03 :D Zobaczymy jak mój proc będzie się sprawować na 650SLi, mam nadzieje że płyta nie będzie tak syfna i kapryśna jak mój biostar ;P zresztą i tak zmieniam mobo na coś z p-35 na pokladzie ;)

 

Obecnie pow. fsb 375 nie moge ustawić dzielnika innego niż 1:1, a w miare stabilne fsb kończy się na poziomie 425... niezależnie od mnożnika CPU :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

@ Cichy_killer ja na swoim galaxy robie na 1.65v tyle co ty na 1.6v na gpu ^^ Rób 900MHz i bedziesz w klubie. Właśnie a może taki założymy? W faq kto przekroczył 900MHz? Mi brakuje only 30MHz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

@ Cichy_killer ja na swoim galaxy robie na 1.65v tyle co ty na 1.6v na gpu ^^ Rób 900MHz i bedziesz w klubie. Właśnie a może taki założymy? W faq kto przekroczył 900MHz? Mi brakuje only 30MHz :wink:

No to załóż sobie Wielądki eXtreme FaN CluB :D :lol: Hindenburg eXtreme juz istnieje :-P

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Cichy_killer ja na swoim galaxy robie na 1.65v tyle co ty na 1.6v na gpu ^^ Rób 900MHz i bedziesz w klubie. Właśnie a może taki założymy? W faq kto przekroczył 900MHz? Mi brakuje only 30MHz :wink:

Jak mówisz o 7300GT to tylko ja i ige007. 900Mhz club mówisz... ;] No to jeszcze Sector na 76GS (ten sam rdzeń :P) i koniec ludzi ;] Ty najpierw zrób te 900Mhz, a potem chciej mieć 900Mhz club [; A co do oc, to tak jak mówiłem, Pality się lepiej kręcą :) Cichy dzisiaj da wyniki z SLI wnioskując po jego opisie na gg [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta teraz mi poszła n 640 mhz gpu i 1800 mhz pamiec bez zmiany napiecia i bez delty. Powyzej 640 mhz na rdzeniu nie przechodzi testu w rivatuner i wystepuja co jakis czas kilkusekundowe freezy w niektorych grach. Jak myslicie oplaca sie robic delte? Czy da sie zrobic vmoda (karta na agp) , i jak go sie robi (jestem laikiem) ? widzialem w faq zdjecie przedstawiajace vgpu w wersji agp ale nie wiem jak sie za to zabrac i co konkretnie trzeba zrobic. obecnie w 3dmarku05 mam 5100 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta teraz mi poszła n 640 mhz gpu i 1800 mhz pamiec bez zmiany napiecia i bez delty. Powyzej 640 mhz na rdzeniu nie przechodzi testu w rivatuner i wystepuja co jakis czas kilkusekundowe freezy w niektorych grach. Jak myslicie oplaca sie robic delte? Czy da sie zrobic vmoda (karta na agp) , i jak go sie robi (jestem laikiem) ? widzialem w faq zdjecie przedstawiajace vgpu w wersji agp ale nie wiem jak sie za to zabrac i co konkretnie trzeba zrobic. obecnie w 3dmarku05 mam 5100 pkt.

Nawet nie próbuj malować lakierem, no chyba, że chcesz sobie spalić kartę w 1 sekundzie.

Jak się robi > w FAQ jest link do opisu vmoda na overclock.pl > przeczytaj sobie go, a potem zastosuj na twojej karcie, zmieniają się tylko i wyłącznie punkty do malowania ołówkiem, opory (w faq sa tez opory dla AGP) i punkty pomiaru napięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz o 7300GT to tylko ja i ige007. 900Mhz club mówisz... ;] No to jeszcze Sector na 76GS (ten sam rdzeń :P) i koniec ludzi ;] Ty najpierw zrób te 900Mhz, a potem chciej mieć 900Mhz club [; A co do oc, to tak jak mówiłem, Pality się lepiej kręcą :) Cichy dzisiaj da wyniki z SLI wnioskując po jego opisie na gg [;

a Potem zrobmy 950Mhz Club :) B-) B-) B-) bo tyle sie jeszcze zrobi :) awiecej... hm hmmm to juz LN2 bym potrzebowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...