Skocz do zawartości
Gość rafifeo

Zakup Kart Graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli możesz, to dołóż do Asusa 6600GT (ok. 500zł). Jeśli nie, weź GF 6600 od Leadteka - najlepiej rozpracowany pod kątem oc model 6600.

 

 

prosze tlyko nie pakuj sie w leadteki koelga chyba pijany byl jak to pisal .... leadtek robi bardzo zle karty..:wink:

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel zakupil juz 9700 pro na allegro :)

 

ja jade dzis kupowac karte. ktora wybrac : Radeon 9800pro czy gf 6600??

 

nie mowcie zebym dolozyl kase bo nie mam jak. na ktorej lepiej simsy 2 pojdo i nfs:mw??

co daje to ps3.0 ??

Scigalki lepiej chodza na radku. 9800PRO lepiej sobie radzil z NFS:U2, wiec w NFS:MW tez bedzie lepszy, jest to ten sam silnik tylko troche podrasowany. Troche sie dziwie ludziom piszacym, ze 6600 jest wydajniejsza karta od 9800PRO. Kiedys byl nawet topik: co lepsze 9800PRO czy 6600GT (tego, ze 6600GT jest wydajniejsza karta nie neguje) i jasno z niego wynikalo, ze 9800PRO jest szybsza karta od 6600.

Niektorzy uzytkownicy tez narzekaja na niestabilna ilosc FPS w grach na kartach z serii 6600 czego na 9800PRO nie ma.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

dobra, kupilem asrock'a k7vt4a pro bo musialem (najtansza) :) i radeon 9600xt saphire 128 mb 128 bit. wiem ze karta slaba jak za te pieniadze ale chcialem w sklepie u goscia ktorego znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...