Skocz do zawartości
diefek

Mobo 939

Rekomendowane odpowiedzi

ello

 

witam potrzebuje mobo do 350-370 zl :) mam semprona 3.0 939 i 6600ge pci-e

myslalem nad plytka DFI Infinity nforce

Czy to dobry wybor ? moze zaproponujecie cos jeszcze

Edytowane przez diefek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mowicie ze epox bedzie duzo lepszy od dfi ? ? :)

czyli to ta plytka

http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?mod=st...detail&id=17740 ?

Tak, to ta płytka. Ten Epox jest lepszy od DFI Infinity. A tu masz porównanie z DFI LanParty

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co przepłacać Asrock 939dual... Dobra platforma dobre oc ogólnie po małych modyfikacjach leprza od każdej mobo dfi... Prosze sie nie bać marki jest to naprawde udany i polecany produkt cena~220zł/240zł super mobo (po modach... naturalnie)

 

 

dod... O sorry nie zauważy że masz już to mobo... co w nim jest nie tak że zmieniasz, może masz trefny model...???

Edytowane przez dream_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta płytka. Ten Epox jest lepszy od DFI Infinity. A tu masz porównanie z DFI LanParty

Kurcze Panowie, ale gdzie ta płytka jest dostępna??? Bo chyba nie w Polsce... Sam na nią poluję i jakoś dorwać nie mogę (muszę mieć nową ze względu na fvat).

 

Gdzieś tu na forum czytałem, że Epox wprowadza nowe modele i ten akurat został już wycofany. A nie ma jeszcze nowych...

 

Dlatego w tym wątku mam pytanie, jeśli nie Epox ani nie DFi (ze względu na głośny wentyl na NB) to co??? :blink: Chcę posadzić na tym SanDiego z chłodzeniem wodnym, i kręcić go. Ale naprawdę nie chcę DFi... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie, ale gdzie ta płytka jest dostępna??? Bo chyba nie w Polsce... Sam na nią poluję i jakoś dorwać nie mogę (muszę mieć nową ze względu na fvat).

 

Gdzieś tu na forum czytałem, że Epox wprowadza nowe modele i ten akurat został już wycofany. A nie ma jeszcze nowych...

 

Dlatego w tym wątku mam pytanie, jeśli nie Epox ani nie DFi (ze względu na głośny wentyl na NB) to co??? :blink: Chcę posadzić na tym SanDiego z chłodzeniem wodnym, i kręcić go. Ale naprawdę nie chcę DFi... :lol2:

Tutaj, tu powinny być jeszcze te płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie wiem czym sie rozni plyta z plusem i bez niego...

A kurcze, już sam się w tym gubię... Wygląda na to, że jedyna różnica między zwykłą a plusem to obecność FireWire na tej właśnie z plusem. Wcześniej czytałem, że ta bez plusa nie ma NCQ, ale kurde wygląda na to, że ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...