Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Polska Piłka Nozna

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik dajacy wiare ;)

 

http://www.zczuba.tv/zczubatv/1,89849,5260...stu_trzech.html

 

 

Swoja droga na mistrza euro nie ma szans ale jak wygraja ze szwabami wybacze wszystko ...

Dla mnie jak wygrają z Niemcami to finał bedzie spokojnie do osiągnięcia ;]. Oby zdarzył sie ten cud - wtedy to by w siebie uwierzyli i stali by sie pewni siebie (własnie tego im brakuje niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś na osiedlu pierwsze flagi wywieszone, wieszaliście już? Ja chyba jutro sobie wywalę ;]

Jeszcze nie ;]. Podobno jutro ma być jeszcze w jakieś gazecie flaga tyskiego :P. Kupie sobie ze dwie 4fun i sobie zrobię bandane i pelerynę z nich ;]. Tą co już mam na okno pójdzie :wink2:.

 

DO BOJU POLSKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo w jakiej gazecie? Bo bym zakupił sobie jeszcze ze 2 [;

Właśnie problem w tym, że nie wiem :). Dobrze, ze jutro wstaje wcześnie to sobie kupie. Pamietaj, że podobno ma być ta flaga ale na 100% nie jestem pewien. W 2006 roku była w przeglądzie a potem w wyborczej - do dziś wisi mi na ścianie :lol: ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda wręcz wylewała się z telewizora...;]

Zobaczymy co będzie dalej....

 

A Wisłę to średnio widzę w LM -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia sprawę strasznie olała. Widać, że nie mieli jeszcze w nogach tego polotu. A może w pucharze UEFA nie mają dojść do kupowania meczów ??? :D

 

Wisły nie widzę w LM, bo nie zrobili praktycznie żadnych zakupów, wręcz przeciwnie

 

W Lecha zawsze wierzyłem i wierzyć będę. Klasowy trener, dobry stadion, bardzo dobrzy piłkarze.

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisły nie widzę w LM, bo nie zrobili praktycznie żadnych zakupów, wręcz przeciwnie

Właśnie to miałem na myśli - wszyscy krzyczeli na dozbrojeniu na LM a tu zonk ;]

 

Hyh, może Leo coś odbuduje:

http://www.tvn24.pl/-1,1557890,0,1,z-drugi...,wiadomosc.html

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5472055,...a_za_golem.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobolewski -wstyd, chłopak nie ma jaj?

Zireńczuk - wstyd - skleroza? po co pamiętać że ma się żółtą kartkę, faul w zupełnie nie zagrażającej sytuacji... red card

 

A jeszcze Niedzielan nie strzelił dobrej sytuacji... Eh, ale przez 20 minut mecz byłciekawy (60-80 min)

 

Tyle moich obserwacji, oglądałem od 2 połowy.

 

PS O właśnie jeszcze Cantoro nie dał rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żenadą był Tomas Jirsak. Boguski robił podwójna robotę swoja oraz naprawiał błędy Jirsaka który powinien byc wcześniej zdjęty choć Łobodziński w 12 minut nic nie pokazał tylko tyle, że był wolno biegał

 

A jutro boję sie o Legię. Bez Chinyamy oraz Grzelaka który strzelił w sparingach ostatnim cztery bramki. A Aruberena bez formy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy wymagacie od polskiej drużyny? :lol:

 

Dla mnie cała ta żałosna "liga" mogłaby nawet nie startować.

Jak dal mnie też, ale w pucharach oglądam, tak jak zawsze reprezentację.

 

A Smolarek -> :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale legia jednak zagrała ;]

Mimo tego, że pierwsza połowa pozostawiała wiele do życzenia :P

 

 

Wow, Lecha najprzyjemniej się oglądało z pośród tej "trójcy wspaniałych" ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Wow, Lecha najprzyjemniej się oglądało z pośród tej "trójcy wspaniałych" ;]

Nie powiedziałbym, bramę dość dziecinną im wpakowali, przez złe ustawienie :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A legia to niby straciła bramkę po składnej akcji? xD

O wisełce już nie wspominając ;]

Lech przynajmniej zagrał dwie połówki, a legia "trochę" mniej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła jak wygra z Beitarem to zagra z Barceloną. Gorzej już chyba trafić nie mogli.

1. Musi wygrać teraz minimum 2 bramkami, co cienko widzę. Brożek postrzela na oślep to może jedną trafi rykoszetem :wink:

2. Ale kibice lepiej nie mogli trafić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Musi wygrać teraz minimum 2 bramkami, co cienko widzę. Brożek postrzela na oślep to może jedną trafi rykoszetem :wink:

2. Ale kibice lepiej nie mogli trafić ;]

1. Lol? Wystarczy 1-0 i jest awans, bo strzelili bramkę na wyjeździe...

2. Zależy jacy kibice ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, wybacz :P W momencie gdy pisałem tego posta, miałem zaćmę i ubzdurałem sobie, że przegrali do zera :P

 

A Błaszczykowski wraca do formy - i to w świetnym stylu. I teraz człowiek płacze w poduszkę, zastanawiając się, czemu nie zagrał przeciw szwabom [; ;] [; ;]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie tak jak przeciwnik pozwala. beitar pozwolil wisle na wszystko i stad to 5:0. wisla nie zagrala fenomenalnie jak to sie podniecal komentator, ale zagrala naprawde dobry mecz. nie wiadomo za bardzo w jakiej formie jest barca. jezeli w takiej jak w poprzednim sezonie to mysle, ze mecz na reymonta mozna by bylo nawet wygrac przy odrobinie szczescia. jednak chyba tak rozowo nie jest i remis u siebie uznam za sukces. ogolnie to zeby nie bylo wstydu i bedzie w porzadku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Barceloną szans nie ma, nawet jakby zagrali na 130 % :razz: Oglądałem dziś mecz Barcy z Fiorentina.. Przyjemnie ogląda sie fantastyczne rajdy Messiego i kapitalne podania.. Ale trzeba wierzyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Beitaru to była parodia, a najwięksi kabareciarze to bramkarz i ten koleś co piłkę złapał (pewnie myślał, że spalony)

Ej, chyba jak był za ostatnim obrońcą, a sędzia boczny podniósł chorągiewkę, to chyba jest spalony?

Uprzedzając następne pytanie, to kartkę dostał za odkopnięcie piłki, a nie za jej złapanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...