Skocz do zawartości
pr1nce

Jest Sie Czym Chwalic ? 3.2ghz - Sempron S939

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj czytałem na XS topic o wynikach w Sp1M na AC i prawdę mówiąc na Venice chyba nie było wyższego taktowania od mojego 3061MHz. Nikt tam nikogo nie jeb..e ,a litości też nie zauważyłem

 

Wszystko zależy od definicji co jest "extreme"

Dla jednego to będzie1,8~1,9V i ponad 3GHz na AC , a dla innego jak nie było poniżej -100C na procu to nie jest extreme...

Jak napisał atek tam chwalą się wynikami , na które u nas nikt nie spojrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm :)

 

No no ładny wynik, jestem bardzo mile zaskoczony :) Jeszcze raz gratuluje. Mam zarazem pytanie do Ciebie pr1nce - jakie uzyskałes taktowanie na standartowym V dla procka ?? Mi poszedł na 2433 przy 1.4V i nie wiem czy to dobrze czy źle :( Oczywiście na DFI LanParty :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce być przykry i się czepiać ale zrobić powyzej 3 ghz to nie taki wynik :-) ja na swojim NIE SELEKCJONOWANYM (;)) opku 144 clockgenem robie 3,1 ghz na 1,6 oczywiscie bez jakiej kolwiek stabilnosci ( nawet 16 k nie robi:) i to bez mrozów na procu ok 37 (zalman 7000cu)

ALE I TAK GRATULUJE wiadomo sempki troche gorzej się kręcą niż opki

Edytowane przez gutman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba byc "innym" w negatywnym tego slowa znaczeniu zeby kupowac/tworzyc WC/FC skoro MOGE MIEC NISKIE (7*C - 3.2ghz) TEMPERATURY INNYM TANSZYM I LEPSZYM SPOSOBEM, ja tego nie rozumiem i nie bede szukal kabelkow/miedzi i innych pierdół zeby mi temp zleciala o pare *C

 

na default core mam ponad 2.8ghz

 

tutaj wszyscy leca na selektach. a wogole po co ta dyskusja, jak cos sie komus nie podoba to jego problem. dla mnie sztuka jest miec cos fajnego niewielkim kosztem...

 

465zl za proca + 60zl freezer +10 za 1200mm delte i mam takie wyniki ze

na palcach jednej reki mozna policzyc osoby ktore moga sie pochwalic podobnymi , mimo ze maja chlodzenia freonem, wc czy jeszcze inne suche lody !:D etc etc

 

btw. sprawdzilem jakie max htt ma moja plyta, okazalo sie ze ~350....

poczekajcie az zmienie na Lanparty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

465zl za proca + 60zl freezer +10 za 1200mm delte i mam takie wyniki ze

na palcach jednej reki mozna policzyc osoby ktore moga sie pochwalic podobnymi , mimo ze maja chlodzenia freonem, wc czy jeszcze inne suche lody !:D etc etc

rąk by nie starczyło ilu ludzi sie chwali tak jak ty bez dowodów ..

a pozatym to zima sie skonczy i 7* mial nie bedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba byc "innym" w negatywnym tego slowa znaczeniu zeby kupowac/tworzyc WC/FC skoro MOGE MIEC NISKIE (7*C - 3.2ghz) TEMPERATURY INNYM TANSZYM I LEPSZYM SPOSOBEM, ja tego nie rozumiem i nie bede szukal kabelkow/miedzi i innych pierdół zeby mi temp zleciala o pare *C

 

na default core mam ponad 2.8ghz

 

tutaj wszyscy leca na selektach. a wogole po co ta dyskusja, jak cos sie komus nie podoba to jego problem. dla mnie sztuka jest miec cos fajnego niewielkim kosztem...

 

465zl za proca + 60zl freezer +10 za 1200mm delte i mam takie wyniki ze

na palcach jednej reki mozna policzyc osoby ktore moga sie pochwalic podobnymi , mimo ze maja chlodzenia freonem, wc czy jeszcze inne suche lody !:D etc etc

 

btw. sprawdzilem jakie max htt ma moja plyta, okazalo sie ze ~350....

poczekajcie az zmienie na Lanparty ;]

Ja tam nie jade na żadnym selekcie :)

2,8Mhz na defl core i ac to naprawde ładnym wynik

Ja miałem 2,6

ale jak mowił wczzesniej wynik (powyzej 3GHZ) mozna łatwo nabić Clockgenem i zrobić screena zanim bedzie blue world:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba byc "innym" w negatywnym tego slowa znaczeniu zeby kupowac/tworzyc WC/FC skoro MOGE MIEC NISKIE (7*C - 3.2ghz) TEMPERATURY INNYM TANSZYM I LEPSZYM SPOSOBEM, ja tego nie rozumiem i nie bede szukal kabelkow/miedzi i innych pierdół zeby mi temp zleciala o pare *C

 

na default core mam ponad 2.8ghz

 

tutaj wszyscy leca na selektach. a wogole po co ta dyskusja, jak cos sie komus nie podoba to jego problem. dla mnie sztuka jest miec cos fajnego niewielkim kosztem...

 

465zl za proca + 60zl freezer +10 za 1200mm delte i mam takie wyniki ze

na palcach jednej reki mozna policzyc osoby ktore moga sie pochwalic podobnymi , mimo ze maja chlodzenia freonem, wc czy jeszcze inne suche lody !:D etc etc

 

btw. sprawdzilem jakie max htt ma moja plyta, okazalo sie ze ~350....

poczekajcie az zmienie na Lanparty ;]

Tak i wtedy juz przejdzie Ci 1M superpi w koncu :D Nie badz tragiczny stary.

Latem sobie wystaw kompa za okno i zobaczymy czy bedziesz tyle mial innym tanszym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki :) konczmy prosze.

 

Aktualnie gadamy bez sensu, wynik jest jaki jest. Chlodzenie tak samo.

Aktualnie szukam kupca na moja MOBO poniewaz chce kupic Lanparty.

Obiecuje dac jakies konkrety po zakupach i porobie szereg testow.

A narazie cichosza ;]

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat , czuję niesmak, bo ktoś sie postara, zrobi wynik a tutaj go zj....ą, nie zachęca to do pokazywania jakichkolwiek wyników.

Dla mnie jest to ekstremum bo Definicja rozdziału to : "Ekstremalne podkręcanie, czyli wyciskanie sodmych potów ...l" a tu wycisnąl siódme poty ze swojego sempka i należą ci się gratulacje nawet jeżeli to jest tylko screen, staraj sie dalej, zachęcam cie do tego mimo tych ataków, nie przejmuj się tym, btw. poziom kultury forumowej wydatnie się obniżyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat , czuję niesmak, bo ktoś sie postara, zrobi wynik a tutaj go zj....ą, nie zachęca to do pokazywania jakichkolwiek wyników.

Dla mnie jest to ekstremum bo Definicja rozdziału to : "Ekstremalne podkręcanie, czyli wyciskanie sodmych potów ...l" a tu wycisnąl siódme poty ze swojego sempka i należą ci się gratulacje nawet jeżeli to jest tylko screen, staraj sie dalej, zachęcam cie do tego mimo tych ataków, nie przejmuj się tym, btw. poziom kultury forumowej wydatnie się obniżyl.

Chyba zartujesz, a czego on takiego nadzwyczajnego dokonal. Jak pokaze godzine w SP2004 na takich taktach to chyle czolo. No chociaz superpi16M.

Extrema to dla mnie jest to co pokazuje np Bachus.

 

http://www.clockmehigh.com/cooler/screens/...FFT_120mins.png

I to jest extremalne podkrecania - stabilne, a nie clockgen + screen [sic!]

Edytowane przez De_Xter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz, a czego on takiego nadzwyczajnego dokonal. Jak pokaze godzine w SP2004 na takich taktach to chyle czolo. No chociaz superpi16M.

Extrema to dla mnie jest to co pokazuje np Bachus.

 

http://www.clockmehigh.com/cooler/screens/...FFT_120mins.png

I to jest extremalne podkrecania - stabilne, a nie clockgen + screen [sic!]

:lol: :lol: :lol:

Daj kase na takie sprzety to będą i takie wyniki :lol:

śmieszny jestes...czy tak ciężko Ci pojąć, że to jest polska ? i co 4 nie może sobie pozwlić na jakieś FC/czy nawet WC ? Kupić proca i jak sie okaze słaby to wziąć sobie natępnego ?

 

WR jest ? jest! a to, że tylko ze screnem to inna sprawa ;) chłodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Daj kase na takie sprzety to będą i takie wyniki :lol:

śmieszny jestes...czy tak ciężko Ci pojąć, że to jest polska ? i co 4 nie może sobie pozwlić na jakieś FC/czy nawet WC ? Kupić proca i jak sie okaze słaby to wziąć sobie natępnego ?

 

WR jest ? jest! a to, że tylko ze screnem to inna sprawa ;) chłodzenia...

byle kto z kasa tez gowno zrobi, bez skilla i zapasem czasu nie ma wynikow EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pr1nce gratulacjie za ten wynik. Nie każdy semp chodzi na takich czestliwościach, i nie każdy użytkownik ma tyle cierpliwości.

 

Co do extreme:

Dla mnie to jest extreme, jak już wcześniej napisałem nie każdy procek chodzi na takich częstotliwościach. Pewnie że to selekt ale ten procek który miał bachus to nie selekt? Że on ma kase na chłodzienie i nabrawde to jest dla niego wielka przyjemność to nie znaczy że przy mniejszych kosztach nie można bawić sie w extreme.

 

Ciekawe czy przy uzyciu extremalnych chłodzeń ktos by osiągnął na moim procku 2.9`3.0Ghz.

 

 

PS No może przy Vcore=1.9 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

i wszystko od początku :mur: :mur:

 

powiem krótko: jak wam nie pasi screen pr1nce'a to kupcie Sempa, zróbcie Suicide screen 3217MHz i po problemie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...