Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie napiszcie jak wam sie podoba ta gra i jak u Was chodzi.

Bo mnie wymiotla z ziemi :D jest coool!

Co do wymagan to musze przyznac ze gra lepiej by sie czula z 512 ramu, bo na 256 u mnie zaraz po uruchomieniu dysk troche doczytuje (moze to wina BETA wersji)

Ale ogolnie jest cool

Nowy york rox!

P.S. jak zmienic rozdielczosc na wyzsza bo u mnie sie nie da:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zagralem w GTA3 i mnie zamurowalo. Grafika 3d moze nie jest wysmienita ale grywalnosc tak. Widok z gory jest bardzo dobry.

Mam tylko male pytanie jak mozna zmienic rozdzielczoc?? Probowalem ale nie chce sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w dupe ale jazda, GTA 3 jest przeszmata przed chwilą grałem, jest wprost zajeb***, można sobie grać z takiej kamery jak na dwójce i na jedynce, można sobie wwalić do radia mp3 żeby słuchać. Pozatym można sobie swoją twarz dać zamiast twarzy tego kolesia co sie nim biega 8) , spokojowo mi chodzi na 800x600 32 bit full details, zarombiście.

 

Tylko jak chcecie z tą twarzą zrobić to skin sie pojawia dopiero po przebraniu sie.Już se wyobrażam jak za niedlugo powstaną miliardy skinów i będzie można grać np.Vegetą, Songiem czy jakimiś pokemonami 8) czy czymś innym.

 

Jednym słowem zarombicho !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze :) na początku myślałem że ta gta jest prosta, (przechodziłem sobie misje jak mi sie podobało) aż przyszło mi sie scigać z 3 kolesiami po mieście !!! totalna jazda !!! qwurwiam sie bo jest jedna bryka w salonie ale niewiem jak tam trafić :(:) ciągle zapominam :)

NAPISZCIE JAKIE MACIE KŁOPOTY W GRZE :)

narka i powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem na wyspie czyli w drugim miescie.. :twisted:

jakie bryczki jezdza to poezja.

a zeby trafic do tego salonu z Banshee to jedz przez cale miasto na polnoc (o ile pamietam).

stary jeszcze szmat gry przed toba :P

najlepsza i tak jest wojna uliczna mafii z triada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi zadowalająco na 1024x768x16 bit. i troche zmniejszone detale, czasem sie zatnie ale ogulnie to spoko i da sie grać. Jestem w pierwszym mieście na misji z bankiem co jak go orombe to mnie goni helikoptet ! Zaszmacioza !! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolega mi powiedział, ze w nocy panienki ci wchodzą w gta 3 do samochodów, ja patrze podjeżdżam wanem a tu wsiada, no i na razie nic tylko mi sie kasa odejmowała z konta, wjechałem do tego zauka co sie tam sejwuje. No i w pewnym momencie samochód sie zaczął chybać na boki :P i patrze a mi energia sie zwieksza no i tak sie troche walili to jak ona wyszła z samochodu to miałem 125 energi !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze czasem spowalnia i przyspiesza to wina sprzetu oczywiscie (i gry troche tez), ale mozna to troche zredukowac przez ustawienie Frame Limiter na ON. Ustawi wtedy limit na 30 fps i juz tak bardzo wtedy nie przyspiesza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA3 ma duże wymagania i nie ma się co dziwić. Takie szczegóły jak w tej grze wcześniej nawet w bajkach się nie pojawiły i długo będziemy musieli na podobną grę czekać.

 

Sprawa błędów to inna historia - grałem w GTA3 na 4 różnych kartach graf. i mam mieszane uczucia jeśli o dopracowanie kodu chodzi. Na Athlonie 2000+ i GFTi4600 całość hula w 1024x i aniso8x przy 2/3 detali. Na Radeonie 8500 w 1024x i aniso16x nie ma problemów, ale przy 1/3 detali. Na GF3 podobnie, ale GF4MX to totalna porażka. W 1024x bez filtorowania anizotropowego (nie wiem jak to na MX włączyć, niby nvmax ma taką opcję, ale nie chce działać) wyciąga jakieś... 12-24 fps!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z GTA3, miałem zainstalowany W98+DirectX8.1PL+oryginalne stery(prolink) i wszystko było OK.

Po formacie zainstalowałem TYLKO WinXP prof. + DirectX8.1PL dla 2000(XP) + oryginalne stery dla 2000(NT) i....

I co prawda gra startuje ale zanias np. napisów w menu są tylko prodtokąty i po starcie gry też są na ekranie "kszaki a nie obraz.

Jak na to zaradzić? Próbowałen nowszych sterów i dalej to samo.

POMÓŻCIE :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie system zwiesza jak wlacze niesmiertelnosc i zrobie duza jatke :)

polecam combo:

niesmiertelnosc

WEAPONSFORALL

ITSALLGOINGMAAAD

byle nie w odwrotnej kolejnosci bo mozecie nie zdazyc wlaczyc niesmiertelnosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam D750/256SDR/GF2Ti64MB/Maxtor40GB i chodziła mi całkowicie plynnie w 1024x768x16 lub 800x600x32.

Kumpel ma D1000/128DDR/GF2Ti64MB/Seagate jakiś stary i gra mu niby działa płynnie ale są spore zacięcia spowodowane doczytami z hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu sie tak napisalo ale chcialem powiedziec ze , zeby nie porobili samochodow w ktorych beda brzydkie slowa ( tak jak by to powiedziec) . Jesli ktos chce to moge mu wyslac polska poprawke czy cos takiego. Sciagnalem wczoraj ale jeszcze nie testowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już do drugiej części miasta, nawet nie było tak trudno, ale jedna rzecz mnie dziwi. O jakiegoś czasu pół miasta do mnie strzela (tylko goście tak samo ubrani).

 

Myślałem, że naraziłem się jakiejś mafii w Portland, ale jak przeszedłem do drugiej części miasta, to jest to samo, tym razem goście wyglądaja inaczej, a najgorze jest to, że teraz zamiast bejsboli i pistoletów używają uzi.

 

Co jest? Znowu się naraziłem, czy to wina gry? Może to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś dziwna muszę grać jakieś 6 minut żeby zaczęła działać normalnie tzn nie przycinać. Po takim 6 minutowym graniu w 1024x768 16b ful detail jest idealnie, ale pierwsze minuty są tragiczne nie do zniesienia. Jak jest u was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakaś dziwna muszę grać jakieś 6 minut żeby zaczęła działać normalnie tzn nie przycinać. Po takim 6 minutowym graniu w 1024x768 16b ful detail jest idealnie, ale pierwsze minuty są tragiczne nie do zniesienia. Jak jest u was.

oj gta ma dużo bugów w kodzie więc źle dziła nawet na najlepszych kompach, u mnie (nie żebym miał jakieś cudo :oops: ) da się grać ultra płynnie w 800x600 16bit FSAA2xQ anisotropyX8 przez jakieś 3godziny, później muszę wyłączyć gierkę i gdy ponownie włączę jest okey - myślę że to wina małej ilości pamiątek, że zawala po dłuższym czasie pamięć a nie ma inteligentnego kontrolowania i usówani niepotrzebych informacji, i tak w najbliższym czsie rozbudowuję pamięć o kolejne 256DDR :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...