Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

jestesm juz w 3 miescie i nie umiem latac samolotem :D

strasznie to trudne niech ktos mnie poinstruuje

Najpierw rozpędzasz się z dziobem dociśniętym do dołu (korzystasz z sterowania chyba do czołgu (lufa itd.)) a potem puszczasz i lecisz. Może zabawimy się w rekordy (ile sekund) najdłużej ktoś leciał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

jestesm juz w 3 miescie i nie umiem latac samolotem :D

strasznie to trudne niech ktos mnie poinstruuje

Najpierw rozpędzasz się z dziobem dociśniętym do dołu (korzystasz z sterowania chyba do czołgu (lufa itd.)) a potem puszczasz i lecisz. Może zabawimy się w rekordy (ile sekund) najdłużej ktoś leciał....

bawiłem sie tak z kumplem i mój wynik to 11sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeżucić całą płytkę audio na twardziela, tak żeby muzyka chodziła z niego. Mam trochę kulawego CD i przez niego trochę mi zacina, jak doczytuje muze.

Wgrac do katalogu /Audio/ oraz zainstalowac patch 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kogos to zainteresuje ale znalazłem sposób aby w trzecim miescie zaparkować wiecej niz trzy samochody :D . gdy ma sie trzy samochody to jednym trzeba wyjechać gdzieś do połowy dzwi tak aby zablokować drzwi garazu a potem spokojnie wjechac sobie samochodem nr4 do drugich drzwi :wink: i w ten spoób mamy o jeden samochód wiecej (albo wiecej. mój rekord to 5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kogos to zainteresuje ale znalazłem sposób aby w trzecim miescie zaparkować wiecej niz trzy samochody  . gdy ma sie trzy samochody to jednym trzeba wyjechać gdzieś do połowy dzwi tak aby zablokować drzwi garazu a potem spokojnie wjechac sobie samochodem nr4 do drugich drzwi  i w ten spoób mamy o jeden samochód wiecej (albo wiecej. mój rekord to 5).

w drugim miescie mi sie udalo upakowac w garazu 6 wozow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w drugim miescie jeszcze nie próbowałem, ale napewno bede :). btw robi moze ktos ta misje gdzie trzba dowiesc kilka wozów to garazu w porcie w pierwszym miescie? bo został mi jeden wóz do sprowadzenie. nazywa sie "Mr whoopee" i za cholere nie wiem jak ten wóz wyglada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kogos to zainteresuje ale znalazłem sposób aby w trzecim miescie zaparkować wiecej niz trzy samochody

Mnie wlasnie zawsze zastanawia po co :) skoro to wszystko wszedzie jezdzi...owszem 1 dobry wozek zeby gdzies dojechac ale 3..4..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz na www.gta3.pl

to jest woz lodziarzy :P

ps. ja nie mialem tej misji a przeszedlem juz gre...

ta misja to moze jest z telefonu???bo ich nie trzeba robic zeby przejsc gre, ale chyba kiedys sie z nimi pobawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jeden problem, jak zawoże jakiś samochód do doków to mówią że go nie wezną, skąd się dowiedzieć jaki chcą w danej chwili.

Pozdr.

przy dzwiach pisze jakie samochody masz dostarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jeden problem, jak zawoże jakiś samochód do doków to mówią że go nie wezną, skąd się dowiedzieć jaki chcą w danej chwili.

Pozdr.

przy dzwiach pisze jakie samochody masz dostarczyć.

Przy jakich drzwiach , możesz coś bliżej, może nie tam szukam.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, Tobie chyba chodzi o samochód, który można załadować na statek, łapią go takim magnesem... musisz tam dostrczyć wóz policyjny... a ten spis... no jest na jednym z budynków obok, musisz dostarczyć kilkanaście wypisanych bryczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem, bo wchodzi mi do gry i na tym pierwszym ekraniku tym takim bialym gdzie pisze grand theft auto 3 i jest tam pare roznych kolesi i powinno sie loadowac to grta nie wchodzi mi nawet do glownego menu dziwne esh qrde nie wiem co to moze byc moze ktos ma jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja apropos tego co Ci sie z plyta stalo. slyszalem ze jest grzyb ktory wpiepsza plyty (tzn. ta powierzchnie chyba, bo nie cale) ale podobno w Polsce go jeszcze nie ma (choc dosyc dawno to czytalem, mial byc w Europiec Zachodniej i gdzies tam jeszcze)

nie zycze Ci, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzecie takim jak w podpisie non stop mi sie cos dogrywa z dysku i przez to rwie jak cholera :( minimum trza miec przy moim dysku 256 ramu do wygodnej gry a jak sie ma dysk 7200 ATA 100 tio mozna spokko chulac na 128MB ramu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurnia, bez urazy, ale moj konfig jest ciutke mocniejszy, wiec dlatego mnie to dziwi... :twisted:  :twisted:  :twisted:

Wiem, wiec tez sie dziwie. U mnie duzo dalo Frame Sync w opcjach graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze nie gram w rozdz. 1024x768x32 bity ale jak ustawiam moje biedne 800x600x16 to mam taka sama wydajnosc (fps) przy deszczu i bez niego. Instalowalem patche i one nic nie daja - przynajmniej w moim przypadku.

Nie wiem czemu macie takie problemy ( :?: ).

Niech sie wypowiedza jeszcze kolesie z P4 i gf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy pada czy nie jest bez różnicy

ale mam inne pytanie czy gdy dobrze się przyjrzycie to czasem na drodze nie widzicie takich poziomych pasków widać je tylko w dzień (trzeba dobrze się przyjrzeć) aha nie są to artefakty |NA PEWNO|

?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy pada czy nie jest bez różnicy

ale mam inne pytanie czy gdy dobrze się przyjrzycie to czasem na drodze nie widzicie takich poziomych pasków widać je tylko w dzień (trzeba dobrze się przyjrzeć) aha nie są to artefakty |NA PEWNO|

?????????

a jakich sterow uzywasz? i pod jakom winda grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy pada czy nie jest bez różnicy

ale mam inne pytanie czy gdy dobrze się przyjrzycie to czasem na drodze nie widzicie takich poziomych pasków widać je tylko w dzień (trzeba dobrze się przyjrzeć) aha nie są to artefakty |NA PEWNO|

?????????

a jakich sterow uzywasz? i pod jakom winda grasz?

Agenci:))... Stery wlanijcie [jak dla Radkoow - Catalyst 2.2 - jedyny sluszny wyboor], a dodatkowo wlaczcie wszlekie opcje VSync [w 98 jest to zjawisko nagminne, a dla XP polecam: www.win2k.pl i hotfixy dla Xp...]

I zmniejszcie troszeczke przyspieszenie sprzetowe, nie pamietam gdzie to jest... o jeden w lewo: wyl;aczenie przyspieszenia psrzetwego dla czegos tam:)), tez poamaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz pisze co pomoglo przy mojej konfiguracji PIII@ 852, Radeon 8500

256 RAM

Powylaczalem wszystkie ustawienia dla video bios shadow oraz ustawilem caschowanie dla video na enabled i pomoglo do tego programik poprawiajacy transfer DMA z chipsetem via i niechodzi mi o Via 4in 1 i teraz mi smiga

Napiszcie czy u Was tez sie sprawdzilo ?

Najprawdopodobniej problemem moga byc plyty z chipsetem via u innych moich kumpli z innym chipami taki problem nie wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...