Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyzby panowie w kolorowych koszulach ;) przypomnij sobie statek.

W Portland to są członkowie Triady (ci od sklepu z rybami i pralni - w niebieskich ubraniach z bejsbolami),

a na wyspie to właśnie ci ze statku (tylko skąd wiedzieli, że to ja - przecież nikt nie przeżył :lol: )

 

Z tego wynika, że to wina misji, w których trzeba narażać się innym mafiom. Ale to jest wkurzające, bo kilka razy ledwo uniknąłem śmierci, jak udało im się wywlec mnie z samochodu.

 

Najgorsze jest to, że nie da się ich wybić (raz ustawiłem się ze snajperem i zdejmowałem wszystkich, których zobaczyłem, ale oni pojawiali się z powrotem)

 

Jak już byłem na wyspie, to udało im się nawet wysadzić mój samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem taki problem :? ... ściągnołem Gefore Tweak Utility

zmieniłem troche ustawienia i chodzi o wiele lepiej chociaż czasami i tak się trochę przytnie :D ... zobaczymy jak będzie chodzić jak będę miał gf4ti4200 gainwarda i podkręce proca 1000@1200mhz :twisted:

zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że to wina misji, w których trzeba narażać się innym mafiom. Ale to jest wkurzające, bo kilka razy ledwo uniknąłem śmierci, jak udało im się wywlec mnie z samochodu.

 

Najgorsze jest to, że nie da się ich wybić (raz ustawiłem się ze snajperem i zdejmowałem wszystkich, których zobaczyłem, ale oni pojawiali się z powrotem)

Nie martw sie po przejsciu do 3 dzielnicy i 1-2 misjach Yakuza pomoze w rozprawieniu sie z niektorymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że to wina misji, w których trzeba narażać się innym mafiom. Ale to jest wkurzające, bo kilka razy ledwo uniknąłem śmierci, jak udało im się wywlec mnie z samochodu.

 

Najgorsze jest to, że nie da się ich wybić (raz ustawiłem się ze snajperem i zdejmowałem wszystkich, których zobaczyłem, ale oni pojawiali się z powrotem)

Nie martw sie po przejsciu do 3 dzielnicy i 1-2 misjach Yakuza pomoze w rozprawieniu sie z niektorymi ;)

Ha, mafia z pierwszego miasta też mi to obiecywała (i niby wygraliśmy wojnę), ale teraz i tej mafii się naraziłem (zabiłem ich szefa), a teraz oprócz Triady również ci do mnie strzelają. Teraz w Portland nie ma ulicy, żeby do mnie ktoś nie strzelał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Uwaga to pewnie was zdziwi ale mam procka Pentium II 330 i Rive Tnt 2 M64 gram w gta 3 jeśli tylko mam widok jak przy gta 1 i 2 tzn. z góry (dobry Fps) gra po prostu pływa ale także jak gram z widokiem już 3D to też czasem się nie tnie.

Mój kumpel ma geforcea i tego samego procka co ja także tyle samo ramu(ok.190) u niego pływa cały czas gra, nie tnie sie ani na chwile.

Moje pytanie: Czy to wina mojej Rivy czy czegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahah, kurna ciesz sie ze ci wogule poszlo to gta 3 a ty bys chcial zeby ci sie nie cielo na 3D.

 

BTW,

Moj kolega tez gra w gta 3 na rivie 16 mb i na monitorze ktory osiaga maks. rozd. 640x480 (sam ten fakt smieszy jak nic :twisted: ) i na cel 400 i jest w drugim miescie, ehhh, niektorzy to maja cierpliwosc do grania w piekle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Uwaga to pewnie was zdziwi ale mam procka Pentium II 330 i Rive Tnt 2 M64 gram w gta 3 jeśli tylko mam widok jak przy gta 1 i 2 tzn. z góry (dobry Fps) gra po prostu pływa ale także jak gram z widokiem już 3D to też czasem się nie tnie.

Mój kumpel ma geforcea i tego samego procka co ja także tyle samo ramu(ok.190) u niego pływa cały czas gra, nie tnie sie ani na chwile.

Moje pytanie: Czy to wina mojej Rivy czy czegoś innego ?

Człowieku, ja mam Celk 1.2GHz i obecnie Rive TNT 2 Ultra i w drugim mieście bardzo często klatkuje. A jak patrzę się na wieżowiec, to mam chyba 1/4 klatki na sekundę. Oczywiście wszystko mam na minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!!

Czy do Win XP trzeba instalować jakiegoś patcha żeby GTA3 chodziło poprawnie? Póki co zamiast napisów są żółte plamy bez liter.

Na Win 98 jest OK, ale podobno na XP mniej laguje więc chcę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gta3 mi sie strasznie tnie w najslabszej rozdzielczosci wiem ze moja karta jest do bani ale zeby nawet w najmniejszej rodz........dlaczego tak jest prosze o pomoc ............testowalem tez na tnt 2 m64 i jeszcze gorzej chodzi dlaczego moj win to Me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gta3 mi sie strasznie tnie w najslabszej rozdzielczosci wiem ze moja karta jest do bani ale zeby nawet w najmniejszej rodz........dlaczego tak jest prosze o pomoc ............testowalem tez na tnt 2 m64 i jeszcze gorzej chodzi dlaczego moj win to Me

a co bys kolego chcial???aby smigalo w najwyzszej rozdzialce...sorry ale twoja grafa to gowno...nawet ta m64 jest chyba lepsza od twojej...a sam proc tu nie pomoze(vide zestawy z zupermarketow - pIV 2,4GHz + gf2mx 200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się nie tnie. Mój sprzęt: PIII 600EB, 384RAM, GF2 MX 400. :lol:

Giera jeś really cool. Jeżeli gra wam się tnie to radzę przeczytać ReadMe - dowiecie się wiele, ja np. musiałem instalować inną windę bo na XP przy mojej konfiguracji sprzętowej nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w sieci sa (ja wiem o 2) pliczki ktore przyspieszaja dzialanie GTA3.Faktem jest, iz gra pracuje wolno (slaby FPS) nawet na wydaje sie mocnych maszynych (potwierdzil to juz wydawca gry). Jeden z pliczkow ukazal sie ostatnio na WP w zakladce GRY. Zreszta jest tam duzo patchy do tej gry co o czyms swiadczy.W/w pliki zawieraja bodajze biblioteki dll a jeden ponadto plik exe.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to na 100% wina rivy, ale to ciekawe co piszesz bo ja mam GF2 MX i PIII 600 EB i u mnie troszeczke się tnie /minimalnie, ale jednak/ na minimalnych ustawieniach, a u mojego kumpla na GF 2 GTS PRO /na AMD K6II, którego GTA nie poleca do gry/ GTAIII tnie się niemiłosiernie. Powiem ci, że i tak masz szczęście - mój koleś ma Durnia 700, 128 RAM i taką Rivkę jak ty i on widzi tylko slajdowisko, a nie grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... A ja na radku 7k sobie gram... bez zwisoow... ze sterkami Catalyst... Na winXP... bez problemoow...:)))

A GF2MX-200 az taki zly nie jest...

Mialem ta karte w moim K6-II 400 i gralem sobie normalnie!!! w MOHAA i RTCW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie chodzi dobrze na ustawieniach standardowych ale też mi strasznie cieło (po ustawieniu na najniższą rozdziałke).

Teraz mi nie tnie bo ustawione mam na 800x600 16 kolorów.

Chodzi 100% płynniej niz na 640x...

Ale reszta ustawień standard.

JAk na razie śmiga ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie chodzi dobrze na ustawieniach standardowych ale też mi strasznie cieło (po ustawieniu na najniższą rozdziałke).

Teraz mi nie tnie bo ustawione mam na 800x600 16 kolorów.

Chodzi 100% płynniej niz na 640x...

Ale reszta ustawień standard.

JAk na razie śmiga ładnie.

Na twoim sprzęcie to nawet w 1024/768 i 32b nie powinno ciąć. więc nie masz się z czego cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... A ja na radku 7k sobie gram... bez zwisoow... ze sterkami Catalyst... Na winXP... bez problemoow...:)))

A GF2MX-200 az taki zly nie jest...

Mialem ta karte w moim K6-II 400 i gralem sobie normalnie!!! w MOHAA i RTCW

nie ma BATA !!!! ja na moim drugim kompie (k6-II 500, 128 ramu, TNT2) zainstalowalem mohaa i na minimalnych ustawieniach sie grac nie dalo ! wiec nie wciskaj kitu ze na tym sprzecie co napisales grales sobie "normalnie" !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pliku dolaczonym do patch napisali cos takiego:

 

Changes-

 

- Exception error after blue Rockstar load screen fixed.

 

- Error loading saved games fixed.

 

- Mouse sensitivity now saved with other settings (no changes made to existing settings).

 

- Option for user to play audio files directly from hard disk. Copy the contents of the PLAY discs Audio directory into your installed Grand Theft Auto III Audio directory. Grand Theft Auto III still requires the presence of the PLAY disc when started. This may give better performance on some machines (though worse on others).

 

- All protection checks (apart from needing PLAY disc to start) removed. Grand Theft Auto III still checks for the presence of the PLAY disc when initially started, and plays audio from the PLAY disc if not found on the hard disk (see above).

 

 

ale o co im chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobie sciagajcie tego patcha... ja jak go zainstalowalem to mi wyskoczyl jakis komunikat ze nie mozna uruchamic GTA 3..... ok... probuje odinstalowac gta...... i tu [gluteus maximus]... ten sam komunikat co przy probie grania..... usunalem katalog z gta.... uruchomilem system mechanika do oproznienia rejestru......... wszystko ok...... wkladam plytke instalacyjna... i znowu ten sam kounikat co 2 wczesniej.... zrobilem format i wszystko git... ale wiecej tego patcha nie zainstaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...