Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie, gdzies kiedys w necie widzialem do zasania radio do gta3.

po posku , kolesie zrobili wlasna audycje radiowa , fajny bajer :) rayjko po polsku w gta3, tylko teraz nie moge tego nigdzie znalesc, a najlepsza moim znadniem stronka o gta3 ta "nano busted... czy jakos tak" nie dziala

pomocy...moze ktos wie gdzie znajde to radio ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gta3.Na celeronie 1700, rivie tnt2 32, i 128ddr gra sie tnie dla czego?? :(

A czego się spdziewasz po takiej grafice, a minimalna pamięć wymagan to chyba 256. sciągnij sobie patcha usuwającego z ulic gazety itp. śmieci --==>więcej FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście karta nie najlepsza ale tak jak moi

przedmówcy twierdze że trzeba ściągnąc sobie

patcha i powyłączać wszystkie zbędne efekty.

Aha zależy to też od systemu jaki masz.

Na XP mogą być problemy bo on potrzebuje troche ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejq ja też mam rive i wiem że nie nadąża staruszka rysować tego wszystkiego..i ogolnie jest za wolna. Nawet na moim P41,8 sie tnie a po podkreceniu na 2,4 rowniez i to tylko za sprawa rivy ....poniewaz raz wymienilem ja na geforce'a 2 (jakiś chłam) i działało spoko. A co do tych śmieci , gazet, listqów to dobry pomysl aby odciazyc rive.. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyswietla tekstur (bledy w niektorych miejscach sa a w innych nie ma) gra pod winxp Prof sp1 . mam jakas latke z M$ (Q306676_WXP_SP1_x86_PLK.exe) ale nie chce sie zainstalowac pod SP1 .Moze ktos wie jak rozwiazac ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co wiem i pamiętam do Gta 3 trzeba było faktycznie na gołego Xp'ka (bez Sp) zainstalwoać patcha do direct'a - ale ty masz sp .. więc ?? wina pewnie leży po stronie sterów od grafy czy coś ? Napisz jaką masz karte to moze coś sie poradzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...