Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

e tam. przesadzacie troche z tymi wymaganiami.......

ja mialem durnia 800@933 gf 2mx 400 plyta soltek i 256 ramu sdr.

u mnie gta3 zapierdalalo w 800x600x16

a teraz mam athlona 1700XP 0 18um gf3 ti 200@ 250/550(w zadkie okazje np. 3dmark 2001se) 256 sdr i plyte shuttle ak32a

mi gta3 zapieprza az milo ze 80 klatkufff to mam na bank tylko gorzej jak wlacze FSAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już leci tamat gta 3, gram sobie w 1024x768x32 w full detal bez żadnych łatek pieknie płynnie aż tu nagle zamuliło i od tej pory nawet po resecie i ponownym włączeniu gry mam takiego żówia?? może któs ma podobny problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem taki przypadek.........:(((((((((((

reinstall gry pomoze, a i nic nie dodawaj do gry np. dodatkowych autek bo to tak ja zmula ze przy moim confie sie muli

 

 

 

 

 

_________________________________________

Athlon 1800XP 0.18um,shuttle ak32a :? ,sdr 256 wilk(<span style="color:red;">[ciach!]</span>owe te sdr i NEED DDR),GAINWARD:) GF3 TI200175/450@250/550 :twisted: :twisted: ,HDD:segate 40gb U6,samsung 30 gb, zasilacz CODGENSZAJS :( :(((((300w :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie sciagnelem kilka patchow np.wylonczenie warunkow atmosferycznych,brak kartek na ulicy itp.gralem w te gre bez problemowo tylko wszystko w detalach na low i 640x480x16.

Mysle ze powinienes zrobic to samo.

 

 

ecsk7s5a;duron1.2;128DDR;hdd8.4gb;SBLIVE;RIVA 1 16mb 80@90mhz/100@110mhz:(;980 3D MARK2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma WinXP ma ten problem z GTA.Najlepiej  ściągnąc poprawke  microsoftu Q306676 i bedzie śmigało.Ja tak zrobiłem i jest OK.

ja mam xp i nie mialem tego problemu.

ja rozniez.... pozatym ten temat byl walkowany setki razy.. wiec zapraszam do skozystania z opcji SZUKAJ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie jakies dziwne kompy. Na tym  co ponizej zapier**** jak radiowoz po autostradzie nadbrzeznej.

dziwne.. ja tez :D max detale i max rozdzielczosci :) ale teraz gram na 1024x768x32 i antylizingu 2 ba na wyzszej czestotliwosci strasznie mi monitor migocze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem wiecej niz 1024x768 i kitowo, ale jak zapuscilem anizo 16x i antialiasing 6x6 :D to zaczelo przychaczac, ale tylko leciutko (dalo sie grac) 8O a przy takich ustawieniach to jakosc grafy mozna sobie wyobrazic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ustawilem w opcjach "frame limiter" bo na moim konfigu jak próbowalem z wylaczonym sie nie dalo grac nawet w 800x600 :( mam wrazenie ze troszke zle jest z silnikiem gry i wlaczenie tej opcji zwalnia troche mocy karty z generowania grafy. jak sprawdzalem frapsem (przy wylaczonym frame limiter) mialem prawie caly czas 80 fps ale skaksaBo jak cholera - jak wlaczylem frame limiter mam stale 30 fps i gra chodzi ladnie plynnie i sie nie rwie nawet w max ustawieniach - a ze 30 a nie wiecej fps - sram na to wazne ze wymiata :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzialka to rozdzialka, wlacz max anizo i max antialiasing, wtedy sie pochwal

heh dobre... wies chyba jak gieforsy radza sobie z antialiasingiem co do anizo to mam wlaczone x8 :D :twisted:heh dobre... wies chyba jak gieforsy radza sobie z antialiasingiem co do anizo to mam wlaczone x8 :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zas chodzi spox na max detalach w rozdzialce 1280x1024x32 :twisted:

rozdzialka to rozdzialka, wlacz max anizo i max antialiasing, wtedy sie pochwal

antyalizing na 2x a filtrowania nie lubie....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam

ludzie opowiadaja że engine GTA3 ciach!owy...

może w części mają rację ale gdy już se sprawimy np. GF2 GTS lub np. GF4 MX440(mówię tu o ludziach którzy nie mają kasy na lepsze karty) jezeli chce ktoś pograć w 1024xna cos tam x32 to mozna kupic GF3ti200 Gainwarda podkręcić na GF3ti500(a mozna powyzej) i się gra.

A co do enginu gry to jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>owy,ale najgorszy nie jest! no jezeli ktos prubóje odpalic gre na rivie i celku 667mhz i 64ram to sie nie dziwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mi tez niezle przycina na moim sprzecie moze ktos wie dlaczego ?? moj sprzet to AMD athlon XP 2000+ 256 ddr geforce 2 MX 400 Na najmniejszych wymaganiach ostro przycina nawet gdy wszystko jest na off i z patchami usuwajacymi ptaki i gazety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...