Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

łe straszna kicha ja zassałem i mi nie działa dajcie linki do działającego

 

update:

niby już działa ale to jak wygląda to tragedia jak obraz na sratym kolorowym telewizorze o co chodzi czy coś źle zrobiłem wogóle to mi sie na maxa tnie i gra gubi textury bo sie odbijam ood powietrza co zrobic dodam ze myślałem że mi nie działa ponieważ na starasznie bługo przystawało przy kopoiowaniu pliku gta3.img czy coś w tym stulu tym razem wyczekałem z ładne parenascie sekund i poszło co mam zrobić ja chcem sobie pograć

A skasowałes te 2 pliki co w readme są wymienione :?:

 

tak skasowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!!

 

GTA się nie chce uruchomić, a jeszcze wczoraj chodziło. A teraz żadnej reakcji - gta3.exe + enter i nic totalne zero. Dziś zmieniłem grafe (z g2 na r9500pro) ale raczej to nie to bo reszta gierc (całkiem spora :) ) chodzi bez problemów. Help !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Teraz ja sie wypowiem, zainstalowałem dzisiaj gierke (po dłuższym czasie nie grania w nią), jest kiepsko, ustawiłem roździałke na 1024x760 32bit, i tekstury mi zanikają: Dołączona grafika

Grafa napewno sie nie przegrzewa.

 

EDIT: Już jest normalnie, uruchomiłem gre jeszcze raz, i jest dobrze :)

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODNOŚNIE MODU:

 

Grafika i tak jest rozmyta, VC lepsze i te klimaty...

 

Szkoda że jak łodzią przypłyniemy do statuły wolności i wejdziemy na góre to łodzi i nie ma i nie ma jak wrócić, tylko chlup do wody.

 

Auta są troche nadsterowne.

 

Dawno w to nie grałem ale modzik w sumie nie jest zły, duża różnica jesli chodzi o realizm, grafika umoczona.

 

Najlepsze jak wpiszeszecie kod na czołg i was przygniecie. Ruszacie myszką a twarz bohatera pojawia się w kilku miejscach na ekranie i wcale życia sie nie traci... A żeby sie wydostac to tylko BANG BANG BANG aż czołg odrzuci - tylko trzeba często kody na życie wpisywać (hardcor :razz: )

Edytowane przez Adrian eS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. gram sobie w ta swietna gre pewien czas bez problemu i po pewnym czasasie wywala mnie na pulpiti tyle sie nagralem. najczesciej dzieje sie to gdy strzelam. prosze o pomoc . pojawia sie napis:

Unhandled Exception

 

Unhandled Exception: c0000005

At adress: 0057c60a

Edytowane przez geloboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że odkopuje ten temat ale mam dziwny problem. Otóż po około 15-20 minut grania gra zaczyna się strasznie ciąc :huh: Jednak nie jest to spowolnienie animacji spowodowane słabą grafą czy prockiem itp. Po prostu gra co ok. 1s staje w miejscu jakby coś doładowywała :blink: Od razu wykluczam słaby sprzęt bo normalnie mam jakieś 80 klatek :) Przeinstalowałem właśnie stery do grafy ale niewiele dało... Jednak zauważyłem że wyjście do menu i powrót do gry pomaga w utrzymaniu płynnej animacji przez jakieś 5 sekund... Jeśli ktoś miał podobny problem to prosiłbym o pomoc... :D

 

ps. Dodam że najczęściej dzieje się to gdy próbuję wykonywac jakąś misję ( po za nią różnie). Czy pomoże reinstalka windy??? HELP!

Edytowane przez kalin.bossu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz płyty z serii wadliwych. Ja mialem podobny problem i wymienili mi na nowe. Jak mozesz zrob zdjecia frontu i tyłu to porównam ze swoja i powiem Ci czy z Twoimi plytami wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Może masz płyty z serii wadliwych. Ja mialem podobny problem i wymienili mi na nowe. Jak mozesz zrob zdjecia frontu i tyłu to porównam ze swoja i powiem Ci czy z Twoimi plytami wszystko OK.

Znowu odkopie, już sobie "poradziłem" ale nie pytajcie jak ;]

Jak włączyć aa i te inne bajery??

 

EDIT: Nie wiem czemu, ale radio mi nie działa, wyświetla sie nazwa, ale nic nie słychać... :?

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu odkopie, już sobie "poradziłem" ale nie pytajcie jak ;]

Jak włączyć aa i te inne bajery??

 

EDIT: Nie wiem czemu, ale radio mi nie działa, wyświetla sie nazwa, ale nic nie słychać... :?

Może ustaw w sterownikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jutro jak wroce do domu to az sobie normalnie to zainstaluje [;. Jakos mnie chęć wziela po trailerze do GTA4 [;.

Pamietam, ze jak kiedys chcialem pograc, to podczas szybkiej jazdy tekstury drogi sie nie nadążały doczytywac i wygladalo to tak jakbym jechal w powietrzu jakims poduszkowcem. Dlaczego tak sie dzialo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to ja mialem podobnym problem w gta sa po wylaczeniu fps limitera w opcjach. byc moze w gta3 o to samo chodzi, zobacz czy jest tam taka opcja

 

 

Jest i powinna pomóc. Miałem to samo jak grywałem w GTA 3. Brakowało również tekstur na budynkach jak się jeździło samochodem. Dopiero jak się podjechało bliżej to się pojawiały ,ale to zaledwie parę metrów. IMO za późno się pojawiły. Tak jakby właśnie nie zdążyło doczytać tekstur.

 

Jutro jak wroce do domu to az sobie normalnie to zainstaluje [;. Jakos mnie chęć wziela po trailerze do GTA4 [;

Sam sobie wkrótce również zainstaluje tak by powspominać. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał, zainstalowałem, wchodze w grę, leci początkowy filmik i...kicha. Nie chce się włączyć dalej, czarny ekran i koniec. Kiedyś normalnie chodziło.

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA gralem w to GTA na moim PII 350mhz ;] smigala az milo a kumpel gral na celeronie 800mhz ale mial karte zintegrowania 8mb i mu po 1godzinie grania wszystko czernialo silniki domu ulice i musial przerwy robic

To byly czasy przelom taki pierwsze 3d w GTA mam nadzieje ze z GTA4 bedzie tak samo

 

Oby ukazala sie na PC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie chce :( Filmiki przelecą i czarny ekran, wyjmę płytke pojawi się obraz z gry (ci wszyscy goście-mafiozi) i pisze, żebym włożył CD 2, wsunę z powrotem i nic, jakby się zawiesza, czyta dysk po czym przestaje(słychać jak pracuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA gralem w to GTA na moim PII 350mhz ;] smigala az milo a kumpel gral na celeronie 800mhz ale mial karte zintegrowania 8mb i mu po 1godzinie grania wszystko czernialo silniki domu ulice i musial przerwy robic

To byly czasy przelom taki pierwsze 3d w GTA mam nadzieje ze z GTA4 bedzie tak samo

 

Oby ukazala sie na PC :(

ukaże sie ;) wpierw zarobią na wersji konsolowej a później przyjdzie czas na PCty, normalna kolej rzeczy ;) tak jak to było z GTA SA, wpierw ps2 a sooon ..... PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś wie czemu na C2D@3.6, 4GB RAM i 88GT (no i nieszczęsnej Viście) GTA3 klatkuje? Tzn. chodzi dobrze, ale co kilka sekund ma chwile słabości, gdzie framerate spada do +/- 10-15 fps.

Wszystko najnowsze, łatka 1.1, system czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta technika poszła do przodu - mi GTA 3 ledwo chodziło na posiadanym ówcześnie komputerze. Byłem w ciężkim szoku jak po raz pierwszy zobaczyłem ten otwarty świat - chyba kilka godzin po prostu bezsensownie jeździłem podziwiając wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...