Skocz do zawartości
Deks

Nforce Ultra Czy K8t890

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie ciekawiło skąd to przekonanie o wyższości n-forca.

Bo moim zdaniem przemawia za nim tylko natywne sataII

Naprawdę wszyscy tak zachwalali n-force, że przy przesiadce na PCI-E sam skusiłem się na DFI Infinity. No i dostałem co chciałem - problemy z pamięciami, dziwne przytykanie systemu ni z gruchy ni z pietruchy... A płyta 100% sprawna Po 2 miesiacach sprzedałem i poleciałem do sklepu po płytkę na VIA kt 890. Ostro pokłóciłem się ze sprzedawcą, który stwierdził że nie miał do czynienia, ale to szmelc i on nie poleca i w ogóle nforce najlepszy. No ale w końcu płytkę dostałemi... i każdemu gorąco polecam VIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Właśnie nie wiem czemu VIA tak ostatnio przystopowała ze swoimi chipsetami, strasznie problemowe wypuszczała (Mowa o K8T800), a teraz podobno K8T890 jest równnie dobry co nForce 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawiło skąd to przekonanie o wyższości n-forca.

Bo moim zdaniem przemawia za nim tylko natywne sataII

Naprawdę wszyscy tak zachwalali n-force, że przy przesiadce na PCI-E sam skusiłem się na DFI Infinity. No i dostałem co chciałem - problemy z pamięciami, dziwne przytykanie systemu ni z gruchy ni z pietruchy... A płyta 100% sprawna Po 2 miesiacach sprzedałem i poleciałem do sklepu po płytkę na VIA kt 890. Ostro pokłóciłem się ze sprzedawcą, który stwierdził że nie miał do czynienia, ale to szmelc i on nie poleca i w ogóle nforce najlepszy. No ale w końcu płytkę dostałemi... i każdemu gorąco polecam VIA

Mialem kilka plyt na VIA od x lat, jakies 2 tygodnie temu przesiadlem sie na nForce. Coz za ulga! Odpadly klopoty z pamieciami, z USB, z dyskami zewnetrznymi (po USB). Nigdy wiecej VIA. Z nForce mialem tylko jeden problem - niepotrzebnie na poczatku zainstalowalem IDE SW - to byl blad, te sterowniki sa niedopracowane, bez nich system skala.

Edytowane przez Poke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...