Skocz do zawartości
BNX

Thermaltake Bigwater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , własnie kupiłem taki zestawik :http://www.allegro.pl/item89763505_thermaltake_bigwater.html no i co najlepsze zapłaciłem 160 z wysyłką za pobraniem , zestaw nowy 24 m gwarancji. Nie uwarzacie ze to za tanio ? czy sprzet moze posiadac uszczerbki produkcyjne i dla tego jest tak tanio sprzedawany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolabym dolozyc ze 100pln i kupic sprzet z realitynet

:mur: a ja bym wolał dołżyć z 500zł i kupić całe chłodzenie z niemiec :mur:

wiedz że nie wszyscy mają 100zł np. uczniowie, studenci itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jestem studentem i 100pln to mi w weekend idzie na imprezke.

czasami lepiej sie wstrzymac i poczekac niz kupowac cos co ma slomki zamiast wezy a pompka ma wydajnosc... nawet nei wiem do czego to porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe czyli zestaw nie posiada żadnych ukrytych wad ?:P w tym żecz bo to moje pierwsze WC i nie chce wypływu wody z wc czy cos takiego :) pozdro btw niemiec odpusc sobie impre i dołurz mi 100 do wc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no wydajnościa to nie powala... wad produkcyjnych napewno nie posiada, tylko martwiłbym sie o wiarygodnosc goscia troche... niezła kaske ostatnio robia na tanim sprzecie na allegro, problem w tym ze klienci nie dostaja swjego towaru ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czyli całe chłodzenie

Ja tam kupiłem BigWater SE za 200zł przyjdzie zobacze jak chłodzi i się pobawie

obawiam sie że za 160 czyli za 150 bez wysyłki sie opłacało ale za 200zł można zrobić coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po to żebym np wiedział ile jest jeszcze cieszy, jak jest zielony płyn to ładnie też wygląda na froncie

To jak juz zmontujesz to zrób testy porównawcze do chłodzenia które miałeś do tej pory.

Ten zestaw by mi do obudowy pieknie pasował tylko że jak będzie słaby to nici z tego. Ciekawe czy dałoby rade jakiś inny blok do GPU podłączyć. Na procku mam Ninje i jest cicho ale grafe, Nb i może mofsety to bym podłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...