Skocz do zawartości
Oszust

nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

nie musiales sie fatygowac.... troche zamotales w tamtym poscie ale dalo sie zrozumiec (nie widziales kilku ;) kolo zdania "nic nie rozumiem?! :) )

Zgadzam sie z toba i wcale ci sie nie dziwie osobiscie jednak polegam na wlasnych przekonaniach i odczuciach i rzadko slucham sprzedawcow :)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tymi sprzedawcasmi to macie rację, ja raczej należę do tych którzy wiedzą co kupują, a jak juz kupuje to sprzęt dobry, sprawdzony i dobre mark (nawet jak ma być nieco droższy). Aaa co do tego podam wam przykład jak w moim kochanym zadupiu szukałem sieciówki 3Com 3C905C i rozmowa w jednym sklepie.

- Dzień Dobry

- Dzień Dobry

- Czy macie może w swojej ofercie sieciówki 3Com?

- Nie, nistety nie mamy, ale polecam Panu sieciówki Planet za 38zł bo 3Com strasznie się sypią

- Nie dziękuje, dowidzenia

- Dowidzenia

 

Pozostawiam bez komentarza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mialem fajna przygode, wchodze do sklepu, pytam sie, czy jest moze Athlon1700+ w 0.13u, a on na to, ze jest, pokazuje itp. i do mnie z takim tekstem:

- te athlony prawie sie nie podkrecaja, co najzywej o 100MHz, a do tego dlugo nie podziala

:D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy się nie znają na sprzęcie/nie siedzą w tym (czyli około 75% konsumentów odwiedzjących sklepy komputerowe) po prostu ufa sprzedawcom i myśli, że chcą oni najlepiej dla nich. Nie mówie, że we wszsytkich sklepach tak jest ale w dużej ich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i sie pogubilem ,a mam taka mozliwosc:

sprzedac KT3Ultra(KT333) ,Audigy i kupic tego Epoxa 8RDA+ ,tylko czy to sie oplaca?Jaki bedzie przyrost mocy w grach(obecnie mam AGPx4) i czy jakosc dzwieku naprawde nie bedzie gorsza od audigy1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i sie  pogubilem ,a mam taka mozliwosc:

sprzedac KT3Ultra(KT333) ,Audigy i kupic tego Epoxa 8RDA+ ,tylko czy to sie oplaca?Jaki bedzie przyrost mocy w grach(obecnie mam AGPx4) i czy jakosc dzwieku naprawde nie bedzie gorsza od audigy1?

jakosc dzwieku jest porownywalna do Audigy2, a nForce2 jest na pewno wydajniejsze od KT333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakie zabki Ci chodzi? te piny, ktore sie stykaja ze sledziem?

Chodzi mi o dolne złącze karty ze stykami które wkładasz w slot AGP na płycie głównej. Złącze to posiada kilka wycięć ("brakuje" tam styków). Jaśli ma trzy to karta może pracować na 1,5 V. "Odpowiada" za to środkowe wycięcie.

 

Wysłałbym Ci obrazek ale nie wiem jak to zrobić nie dysponując stroną www. Hyba gupi jezdem :oops:

 

Sciąg sobie instrukcje do płyty ze strony asusa, albo podaj mi swojego emila na priv to Ci wyśle obrazek z instrukcji do mojej płyty(A7V8X)

 

pozdro

maila mam przeciez w profilu ;-) (eddy@dyskusje.pl), a co do agp, to sprawdze to, ale jakby sie ojkazalo, ze jednak nie ma tyle co powinno, to mozna wtedy samemu wyciac ten pin? ;)

Adresu email w profilu jest nie widoczny, przynajmniej dla mnie, stąd pytanie. Obrazek już wysłałem.

 

A co do wycinania ząbka to odradzam. Skoro odpowiada on za identyfikacje zasilania właściwego dla karty to jego usunięcie spowoduje ze płyta poda nieprawidlowe napiecie 8O i... ja za to konsekwencji nie będe ponosil. Nie mam pojecia co jeszcze sie może zdarzyć ale obawiam sie ze mozliwe jest uszkodzenia sprzetu - a może nic by się nie zdarzyło :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakie zabki Ci chodzi? te piny, ktore sie stykaja ze sledziem?

Chodzi mi o dolne złącze karty ze stykami które wkładasz w slot AGP na płycie głównej. Złącze to posiada kilka wycięć ("brakuje" tam styków). Jaśli ma trzy to karta może pracować na 1,5 V. "Odpowiada" za to środkowe wycięcie.

 

Wysłałbym Ci obrazek ale nie wiem jak to zrobić nie dysponując stroną www. Hyba gupi jezdem :oops:

 

Sciąg sobie instrukcje do płyty ze strony asusa, albo podaj mi swojego emila na priv to Ci wyśle obrazek z instrukcji do mojej płyty(A7V8X)

 

pozdro

maila mam przeciez w profilu ;-) (eddy@dyskusje.pl), a co do agp, to sprawdze to, ale jakby sie ojkazalo, ze jednak nie ma tyle co powinno, to mozna wtedy samemu wyciac ten pin? ;)

Adresu email w profilu jest nie widoczny, przynajmniej dla mnie, stąd pytanie. Obrazek już wysłałem.

 

A co do wycinania ząbka to odradzam. Skoro odpowiada on za identyfikacje zasilania właściwego dla karty to jego usunięcie spowoduje ze płyta poda nieprawidlowe napiecie 8O i... ja za to konsekwencji nie będe ponosil. Nie mam pojecia co jeszcze sie może zdarzyć ale obawiam sie ze mozliwe jest uszkodzenia sprzetu - a może nic by się nie zdarzyło :?:

dzieki, a moze by tak sprawdzic, czy to bedzie dzialac po modyfikacji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i sie  pogubilem ,a mam taka mozliwosc:

sprzedac KT3Ultra(KT333) ,Audigy i kupic tego Epoxa 8RDA+ ,tylko czy to sie oplaca?Jaki bedzie przyrost mocy w grach(obecnie mam AGPx4) i czy jakosc dzwieku naprawde nie bedzie gorsza od audigy1?

Nie zamieniaj !!! Oglupiales...

Na pewno Audigy ma duuuzo lepszy dzwiek od tego gowna na EPOX'ie 8RDA

Ta Twoja plyta MSI jest bardzo dobra, posiada mozliwosc zmiany mnoznika, posiada dzielnik 1/5 PCI przy FSB 166 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i sie  pogubilem ,a mam taka mozliwosc:

sprzedac KT3Ultra(KT333) ,Audigy i kupic tego Epoxa 8RDA+ ,tylko czy to sie oplaca?Jaki bedzie przyrost mocy w grach(obecnie mam AGPx4) i czy jakosc dzwieku naprawde nie bedzie gorsza od audigy1?

Nie zamieniaj !!! Oglupiales...

Na pewno Audigy ma duuuzo lepszy dzwiek od tego gowna na EPOX'ie 8RDA

Ta Twoja plyta MSI jest bardzo dobra, posiada mozliwosc zmiany mnoznika, posiada dzielnik 1/5 PCI przy FSB 166 !!!

na 8RDA moze i tak, ale na 8RDA+ nie, a jesli ja mialbym taki wybor, to tego Audigy sprzedalbym za dobra cene, a nie tylko po to, aby zakupic coraz bardziej modna plyte ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wofek a EpoX ma na stałe zablokowany mnożnik PCI więc nie jest mu znane pojęcie dzielnika PCI :).

Ale czasem dobrze sobie troszke dzwignac z tych 33 ! :twisted:

Ten dzielnik byl w kontekscie innych plyt na KT333/400 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dostane ta plytke jutro w Warszawie od reki?

a w Krakowie ??? gdzie mają Epoxsy w krakowie .. szczególnie mnie interesują te na KT333 ???

PS. Kumpel pyta czy RDA+ gdzies kupi juz ??? i za ile w Kraku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...