Skocz do zawartości
BusteR

The Lord Of The Rings Online: Shadows Of Angmar

Rekomendowane odpowiedzi

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

(Middle Earth On-Line)

 

Dołączona grafika

 

Niewiem czy juz slyszeliscie ze szykuje sie niesamowita gra on-line w swiecie Srodziemia !!

Turbine Entertainment postanowili stworzyc gre MMORPG w swiecie Tolkiena, Middle-Earth Online Zapowiada sie swietnie ja czekam na ten tytul z niecierpliwoscia :) Jak macie jakie kolwiek swiezsze info na tenat tej gry piszcie odrazu !!

Ponizej klika screenow dla smaczku

 

Shire

Dołączona grafika

 

 

Hobbit

Dołączona grafika

 

 

Walak z Trollem

Dołączona grafika

 

 

Moria

Dołączona grafika

 

 

Oficialna strona gry:

http://lotro.turbine.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jesus... grafa wymiata... wymagania też pewnie bedą wymiatać... już to widze ;p

 

Wymagania minimalne po krótkiej dedukcji ;p

 

Athlon 64bit 4400+

1GB Ram

2x 7800 GTX

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowana data wydania tej gry to koniec 06.

 

You might have thought you had heard all the news that we had to give

for this quarter and perhaps for the whole year! However, let me pull

the rabbit out of the hat and stun you with what is quite possibly,

our biggest news you have heard so far this year!

 

Turbine Inc. have signed Codemasters Online Gaming to be the European

publishers, distributors and service providers for The Lord of the

Rings Online: Shadows of Angmar; (LOTRO) the first and only

massively multiplayer online role playing game (MMORPG) based on the

literary works of J.R.R. Tolkien.

 

Forging our name and reputation as Europe's leading MMORPG company,

we're absolutely thrilled and honoured to have been awarded this

fantastic title for Europe. Committed to bringing you the best MMORPG

games there are, along with a great service and support, we're sure

that you will be as excited as we are at the prospect of playing the

game set in the best known fantasy world of them all!

 

For those of you who are not up to speed with what The Lord of the

Rings Online: Shadows of Angmar is all about, here is some more

information: LOTRO will allow players to forge heroic legacies in the

War for Middle-Earth. Gamers will experience an evolving persistent

recreation of Tolkien's world-renowned fantasy realm where they can

establish their unique reputations, and discover and wield legendary

weapons in strategic battles, while adventuring solo or in

Fellowships.

 

Features:

 

* The only massively-multiplayer role-playing game set in J.R.R.

Tolkien's Middle-Earth

 

* Explore and adventure in Middle-Earth with thousands of other

players

 

* Travel with your Fellowship in the fight against the forces of

Sauron

 

* Experience story-based questing and build your legacy

 

* Play as a member of the races of the Free Peoples of Middle-Earth

 

* Visit the pastoral Shire, elegant Rivendell, rustic Bree, and many

other locations from The Fellowship of the Ring

Poczekam sobie do beta testow, narazie nic konkretnego nie ma, ale i tak jakos srednio przepadam za tymi klimatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania beda napewno gigantyczne :( ale jak gra bedzie jak wow tylko ze w swiecie tolkiena to chyba nawet kompa dla niej zminenie :)

ta gra to bedzie podroz po srodziemiu :)

nie pekaj, przecież masz 1024 GB RAMU :lol: ( patrz sygnatura )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat Tolkiena jest "naturalnie" stworzony do formy MMORPG. Chociaz nie przepadam za tym rodzajem gier (za duzo czasu pochlaniaja), to sie zastanowie. Jedyne "ale" to ewentualna oplata i wymagania sprzetowe...

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos interesuje...

 

We're pleased to announce that The Lord of the Rings Online™: Shadows of Angmar™ (LOTRO) has entered Alpha! This means for the first time, a limited number of people outside of Turbine are invited to play the game -- creating characters, fighting Orcs, meeting famous characters, and exploring the vast lands of Middle-earth™. (08/03/06)

http://lotro.turbine.com/

 

Ja na to nie czekam, dla mnie to kolejny klon ddo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źrudło 2539106[/snapback]

Ładnie to wygląda, tylko kompletnie nie rusza mnie klimat Tolkienowski.

Poczekam na Lineage 3

 

PS

 

Wyglada ładnie, nawet lepiej niz ładnie, chyba najładnieszjy mmorpg jaki wyszedł

To sobie jeszcze troche poczekasz, poza tym lineage ma wspanialy klimat, poza trzepaniem mobow ta gra chyba nic innego nie oferuje, no offence dla fanow. :]

 

No i mialem nie ssac tego wladka, ale na bezrybiu i rak ryba. ;]

Jak ktos chce sie umoiwc na jakies wspolne lojenie to pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie moge tego sciagnac. czekalem pol godziny w kolejce i jak sie dopchalem to transfer 50kB :|

Mozesz sprawdzic inne mirrory, u mnie leci max lacza. :]

 

---

 

Pierwsze odczucie ? Ddo przebrany w skore lotro. :]

Ten silnik to taki gamemaker, wczesnie ddo, teraz lotro w przyszlosci warhammer online. Ta sama gra tylko inny skin. :]

 

Nie chce mi sie wrzucac screenow to dam filmiki dla odmiany. :9

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ustawione wszystko co sie da na max i chodzi bez zajakniecia, najwieksze walki jakie do tej pory toczylem to ok 4 chary, wiec nie wiem jak dalej. Zjada to troche ponad 1gb ramu (z otwarta opera, ie, gg, getrightem, xfire, frapsem etc. etc. etc. ) wiec nie jest zle, tak jak wspominalem tekstury sa w tym kliencie medium, mimo to nie wyglada to zle, do high podobnie jak w ddo przyda sie juz ~1,5gb, albo i lepiej.

Pogralem troche i mnie nie porwalo, tego sie spodziewalem, pozycja skierowana jak sie latwo domyslic dla fanow, ja nim nie jestem, wiec troche sie jeszcze pokrece w swiecie j.r.r. tolkiena i wysiadam. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie na początek ładnie 4 h testowanie zajęło... nie mam doświadczenia z mmorpgami, ale że ten darmo, to można potestować.. jak narazie mnie odpowiada, aczkolwiek do interfejsu to się trzeba raczej przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sa naprawde male na moim sprzecie z sygnatury smiga z wszystkim na max w 1920x1200, ale gra taka sobie pogralem z 15 godzin i nic szczegulnego ... za to Vanguard : Saga of heroes mimo totalnie niedopracowanego silnika ktory dopiero przy 2x8800 GTX daje rade z wszystkim na max, zapowiada sie na super gre i w to warto pograc ... a wladca pierscieni ... coz ladny i to naprawde przesliczny ... ale nic ponad to ... wciaga na poczatku, ale to tylko odgrzewany kotlet nic wiecej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sa naprawde male na moim sprzecie z sygnatury smiga z wszystkim na max w 1920x1200, ale gra taka sobie pogralem z 15 godzin i nic szczegulnego ... za to Vanguard : Saga of heroes mimo totalnie niedopracowanego silnika ktory dopiero przy 2x8800 GTX daje rade z wszystkim na max, zapowiada sie na super gre i w to warto pograc ... a wladca pierscieni ... coz ladny i to naprawde przesliczny ... ale nic ponad to ... wciaga na poczatku, ale to tylko odgrzewany kotlet nic wiecej ...

Jak to zapowiada ? Ja juz gram od jakiegos czasu. :]

 

Co do lotro to gra typowo dla fanow wladka, jest nawet liftime membership, czyli placisz raz a dobrze.

Taka lightowa ta gierka, odpoczynek od wiekszych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zapowiada ? Ja juz gram od jakiegos czasu. :]

 

Co do lotro to gra typowo dla fanow wladka, jest nawet liftime membership, czyli placisz raz a dobrze.

Taka lightowa ta gierka, odpoczynek od wiekszych produkcji.

Ano zapowiada bo jak go dopracuja to bedzie wymiatac :) narazie sporo bledow niestety jest, ale badzmy dobrej mysli moze silnik poprawia :) albo 8800 GTX stanieja na tyle ze kazdy bedzie je miec :) ja juz rok temu zaszalalem z X1900XTX zaraz po premierze :P teraz poczekam az nowe karty troche stanieja, ale grac sie da w sumie chodzi w miare plynnie poza miastami :) na jakim serverze grasz ?

 

no a lotr to fakt opcja dozywotniego czlonkostwa fajny pomysl i to nie tak drogo nawet 150 euro, roczny abonament w vanguarda podobnie kosztuje ... ale ja wiem czy mnie na tyle przyciagnie zeby grac w niego cale zycie :P zostane jednak przy vanguardzie i eve-online ... starcza 2 gry jak narazie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania beda napewno gigantyczne :( ale jak gra bedzie jak wow tylko ze w swiecie tolkiena to chyba nawet kompa dla niej zminenie :)

ta gra to bedzie podroz po srodziemiu :)

O ile to edzie tolkien a nie DZAKSON o ten ostatni zjechal maxymalnie film i z powiesci zrobil 3 nowele ..

A szkoda bo wolalem i wole przeczytac ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano zapowiada bo jak go dopracuja to bedzie wymiatac :) narazie sporo bledow niestety jest, ale badzmy dobrej mysli moze silnik poprawia :) albo 8800 GTX stanieja na tyle ze kazdy bedzie je miec :) ja juz rok temu zaszalalem z X1900XTX zaraz po premierze :P teraz poczekam az nowe karty troche stanieja, ale grac sie da w sumie chodzi w miare plynnie poza miastami :) na jakim serverze grasz ?

 

no a lotr to fakt opcja dozywotniego czlonkostwa fajny pomysl i to nie tak drogo nawet 150 euro, roczny abonament w vanguarda podobnie kosztuje ... ale ja wiem czy mnie na tyle przyciagnie zeby grac w niego cale zycie :P zostane jednak przy vanguardzie i eve-online ... starcza 2 gry jak narazie ;)

Dla mnie abonament nie jest wyznacznikiem ,czy bede w cos gral czy nie, jakos lifetime membership mnie nie przyciaga. :]

 

W vg gram oczywiscie na Frengrot PVP EU (najwiecej naszych), bloodmage. :]

Co do silnika to watpie aby poprawili, po prostu swiat jest ogromny, grafika przesliczna, wiec jest usprawiedliwienie. Obecnie jest to jak mowia gracze platna beta, bo kasa sie tworca skoncyzla a obecny stan gry daleki jest jeszcze od wersji finalnej, ale i tak jest fajnie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Obecnie jest to jak mowia gracze platna beta, bo kasa sie tworca skoncyzla a obecny stan gry daleki jest jeszcze od wersji finalnej, ale i tak jest fajnie. :]

No niestety jest to platna beta :P ale nie tyle ze im sie kasa skonczyla tylko poprzedni sponsor sie wycofal jakis czas temu a sony dalo kase ale powiedzialo ze nie wazne co sie stanie gra ma wyjsc takiego a takiego dnia i nie wiele mogli z tym zrobic ... no ale kazdy mmo sie rozwija i caly czas wiec tylko miejmy nadzieje ze na lepsze :) bo juz niestety sporo gier widzialem ktore w trakcie rozwoju stracily duzo ... :/ no to niestety sie nie spodkamy bo ja gram na Florendyl czy jakos tak jedyny server RP jak narazie a rp mnie duzo bardziej interesuje niz pvp ;) no a ja tez mam blood mage i psionica nie moge sie zdecydowac ktory lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie ciut temat, jest open beta na us serverach od 6 kiwetnia. Ciagne wlasnie klienta - jedyne 4giga :D. Moze sie przesiade na to z WoW'a.

Beta za free, podajes sie emaila i przysylaja linka do keya. Mozna grac do 24 kwietnia :)

http://www.lotro.com/index.php?page_id=119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytalem na pewnym forum, ze sporo os. z wow'a sie przesiada na to, dziwne, bo na mnie gra jakos wrazenia nie zrobila. Podobno z czasem maja dodac mordor, ciagle jakies nowe instancje dochodza, poza tym nie przepadam za klimatem tolkiena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytalem na pewnym forum, ze sporo os. z wow'a sie przesiada na to, dziwne, bo na mnie gra jakos wrazenia nie zrobila. Podobno z czasem maja dodac mordor, ciagle jakies nowe instancje dochodza, poza tym nie przepadam za klimatem tolkiena.

Mam podobne odczucia. Dobiłem do 16 lvl i wywaliłem z dysku. Jak dla mnie jest bardzo podobna do WOW (jedynie lepsza grafika). Cześć rozwiązań nawet gorsza niż w WOW. Brakuje mi szczególnie jednej rzeczy po wykonaniu questu zaznaczenia na mapie osoby do której masz sie udać. Zmusza cie to do pamietania nazwiska każdego NPC-a i gdzie sie on znajduje. Profesje dla graczy też są jakieś zagmatwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć wątek może kogoś gra zainteresuje. Mnie osobiście wciągnęła 2 miesiące temu i powiem szczerze, ciężko się teraz od kompa odciągnąć :P

No ale do rzeczy. Z tego co tu pisaliście i na co narzekaliście to bardzo dużo się już zmieniło. Turbine jednak słucha sugestii graczy i wprowadzają bardzo wiele zmian właśnie w związku z tymi sugestiami. Np. najbliższy patch doda oznaczenia na minimapie w którym kierunku udać się w związku z questem (z możliwością wyłączenia tej opcji dla graczy którzy nie chcą mieć takich ułatwień w grze ;]). Ponadto zostaje otwarta kolejna większa kraina i kilka pomniejszych.

Powstała strona odnośnie lotro (adres w sigu) i poszukujemy graczy. Może ktoś się skusi :)

Lotro w obecnej chwili przeżywa druga młodość, a graczy przybywa, zwłaszcza polskich ;)

Edytowane przez N1CO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest stara i jak kiedyś pogrywałem to wpadłem na nią przypadkowo i z przykrością stwierdziłem, że posiada zerową zawartość treści... ;/

Forum też świeci pustkami, w ogóle nie ma żadnej dobrej strony pl o lotro, no cóż jaka gra takie community. :)

Próbowałem grać w triala, ale po prostu nie dawałem rady, nic mi się tam nie podobało, począwszy od grafiki, poprzez animację, biedne zagospodarowanie terenów.

Jak widać z postów grałem 2 lata temu w betę i chciałem spróbować po jakimś czasie, gdy wyszło już dużo dodatków, ale gra nadal nie ma startu do wow... no i praktycznie zerowe pvp, bo minigierka monster play to jakiś żart.

Tylko dla zatwardziałych fanów lotr, nikomu więcej nie polecam, król jest tylko jeden (niestety i stety dla graczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest stara i jak kiedyś pogrywałem to wpadłem na nią przypadkowo i z przykrością stwierdziłem, że posiada zerową zawartość treści... ;/

Forum też świeci pustkami, w ogóle nie ma żadnej dobrej strony pl o lotro, no cóż jaka gra takie community. :)

Próbowałem grać w triala, ale po prostu nie dawałem rady, nic mi się tam nie podobało, począwszy od grafiki, poprzez animację, biedne zagospodarowanie terenów.

Jak widać z postów grałem 2 lata temu w betę i chciałem spróbować po jakimś czasie, gdy wyszło już dużo dodatków, ale gra nadal nie ma startu do wow... no i praktycznie zerowe pvp, bo minigierka monster play to jakiś żart.

Tylko dla zatwardziałych fanów lotr, nikomu więcej nie polecam, król jest tylko jeden (niestety i stety dla graczy).

 

 

Prawda jest niestety taka, że ludzie masowo porzucają cukierkowego WoW'a by grać w Lotro - coś bardziej ambitnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na eurogamerze rozdawali za free klucze do lotro to chyba o czymś świadczy. ;)

Poza tym ja się przerzuciłem na warhammera, wolę czyste pvp a w lotro go nie uświadczę (nie licząc pomylonego trybu pvm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...