Skocz do zawartości
olszak15

Freezer 1x120 + Akasa Amber 120 Vs Kadet

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Jaka chlodnica byla by wydajniejsza :D http://www.realitynet.pl/sklep/product.php?id=409 czy kadet bez wentyla???? Prosze o odpowiedz. Jak ten temat byl juz poruszany to dajcie linka.

No sorry ale dziwne porównanie. Po pierwsze to kazda nagrzewka czy chłodniczka bez wentyla sie praktycznie do niczego nei nadaje. Tak wiec freezer z wentylem bedzie 1000x lepszy od tego kadeta bez wentyla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Jaka chlodnica byla by wydajniejsza :D http://www.realitynet.pl/sklep/product.php?id=409 czy kadet bez wentyla???? Prosze o odpowiedz. Jak ten temat byl juz poruszany to dajcie linka.

Skoro chcesz brać małą chłodnicę z Reality to dziwię się że tego nie zauważyłeś ;) KLIK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz brać małą chłodnicę z Reality to dziwię się że tego nie zauważyłeś ;) KLIK!

Popieram ... nie wiem czy o wiele wydajniej, ale napewno taniej. Ja bym brał tego BIP'a a o kadecie zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedź na powyższe pytanie przyjdzie jeszcze poczekać- wróci Sam to może dokończy wreszcie test porównawczy ("trwający" już prawie dwa miesiące :-( ).

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obie chłodniczki były by w idealnym stanie to kadet byłby lepsiejszy.

 

Ja mam harrisona mniej więcej jak 2 kadety uzbrojonego w shrouda i 2 fandery@1000rpm i bije freezera dwójkę z akasami na rozkręconymi na maxa o ładnych kilka stopni. Z tym że przez miesiąc (tak miesiąc) czyścił ją Muciek zanim założyłem ją do WC.

 

Tak więc jeśli kadet jest czysty to będzie wydajniejszy niż BIP, czy Freezer 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie obie chłodniczki jak w temacie i jak wyłącze na jednej albo drugiej wiatrak (a mam 2 identyczne 120mm na każdej z nich) to temperatury są identyczne. Z tym że 1 120 zakrywa kadeta w 2/3, więc w przypadku lepszego chłodzenia harrison byłby wydajniejszy.

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram!

Harrison To wydajność jak się patrzy! A cena też nie wysoka!

Pewnie tak, ale jednak łatwość w montażu i ekspoatacji takiego bip'a albo freezera nie mozna porównać z nagrzewką samochodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego harisona. Dziala bez zazutow, ale niestety mam zamala obudowe i nie moge go w niej imiescic. Z checia go sprzedam jak ktos jest chetny. A jeszcze jedno KADET , REKORD i HARISON ruznia sie wydajnoscia??

Edytowane przez olszak15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a co do tego p[rzeplywomiezu jest taki z kroccami nk12

nie wiem o co ci chodzi?

 

 

 

Jak nie masz miejsca w budzie to polecam ci tego bip jest o wiele mniejszy, a równie wydajny.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj sie zgodze... sam miałem freezera i musze powiedziec ze wszedzie sie zmiesci. Jak ustukam kase to sobie kupie freezera 2x120 i walne go w sufit. I mam pytenie zeby nie zakładac nowego topiku.. zy freezer 2x120 z jednym fanderem da rade?? Jak on bedzie sie miał wtedy do kadeta tez z jednym fanderem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak samo jabyś miał freezera 1x120. Jak już nie amsz na 2 fandery to kup sobie fr. 2x120, a potem sobie dokupisz drugi wiatrak jak będziesz maił kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho takie wypowidzi jak te ostatnie na temat porównania nagrzewek i chłodniczek z wentylami czy bez ... są w ogole bezpodstawne.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...