Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Wypiłem 3 miarki za nasze orły i co? Totalna porażka. Defens na poziomie szkoły podstawowej, atak bez fantazji, wszystko obrazowe, bez sensu. Jak ja gram z kumplami to myśle że wkońcu kiedyś Oni wejdą na boisko i pokażą co to znaczy potęga Polski. Uważam że nieraz gramy z kumplami o wiele bardziej finezyjnie w turniejach niż ta nasza POLSKA REPREZENTACJA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okresle to tak: obrone polskiej druzyny odeslac do III ligi, zeby sie czegos nauczyli. Jedynie Jop cos reprezentowal. Ale trzymam dalej kciuki za naszych. Moze sie uda.

Ja tez trzymam kciuki za naszych w nastepnych meczach ;) Nie mam zamiaru wylewac pomyj na reprezentantow bo nie o to chodzi by kopac lezacego. Mam nadzieje, ze Janas zmieni sklad na mecz z Niemcami, wpusci kilku "mlodych gniewnych" i powalczymy o korzystny wynik.

 

A dla wszystkich tak ostro krytykujacych polska reprezentacje mam te oto slowa - "Krytyk i eunuch z jednej sa parafii, obaj wiedza jak, lecz zaden nie potrafi"

 

Pozdro dla wszystkich prawdziwych kibicow ;).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co wy odwalacie?!

 

Zawsze tak jest, z Małyszem też tak było....

 

Przed meczem (przynajmniej większość, nie mówię że wszyscy): "jesteśmy z wami, wygracie" itp., a teraz zawiedliście się i zaczynają się... łańcuszki na GG czy 5 stron obelg. Jesteście beznadziejni, jak nasza reprezentacja ma grać mając takie "wsparcie"? Takie z was kibice jak ze mnie baletnica!

 

IMHO nie dali z siebie wszystkiego, mogło być znacznie lepiej, ale nie odwalam tego co ludzie w kilkudziestu postach przed moim.

 

NIC SIĘ NIE STAŁO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zal mi tych co wydali tyle kasy na bilety zeby ogladac ten zalosny mecz :/

 

@Mociak kibice ciagle wspierali pilkarzy, tez na poczatku bylem za nimi no ale jak tu sie nie w[ciach!]*** jak tak graja. ZERO ZGRANIA, PRAKTYCZNIE ZERO SENSOWNEJ GRY, GLUPIE UTRATY PILKI i tak mozna wymieniac w nieskaczonosc. Pochwalic mozna Smolarka, Brozka, Jelenia ze w ogole cos probowali zrobic, a reszta ? ZAL, i nie [ciach!]lcie ze kibice sa do [gluteus maximus], bo na taka gre to zasluzyli sobie sami. Czekalem 4 lata, w nadzieji ze bedzie lepiej, a tu [ciach!]o nic sie nie zmienilo, a nawet mam wrazenie ze graja jeszcze gorzej niz w korei.

Edytowane przez jauhis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co wy odwalacie?!

 

Zawsze tak jest, z Małyszem też tak było....

 

Przed meczem (przynajmniej większość, nie mówię że wszyscy): "jesteśmy z wami, wygracie" itp., a teraz zawiedliście się i zaczynają się... łańcuszki na GG czy 5 stron obelg. Jesteście beznadziejni, jak nasza reprezentacja ma grać mając takie "wsparcie"? Takie z was kibice jak ze mnie baletnica!

 

IMHO nie dali z siebie wszystkiego, mogło być znacznie lepiej, ale nie odwalam tego co ludzie w kilkudziestu postach przed moim.

 

NIC SIĘ NIE STAŁO!

Hehe chyba zartujesz, gdyby przegrali przypadkiem 0:1 to spoko, ale oni tak jakby wcale nie grali ;D niech poprosza Ekwador o ponowny mecz, moze "orlęta Janasa" nie wiedziały ze to juz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie jest franek łowca bramek" :cry:

Ja nie rozumiem tego czemu jeleń nie grał od początku ;x ....

Jak czytam te teksty o Franku to mi się słabo robi

 

ŁOWCA BRAMEK, KTÓRY OD PÓŁ ROKU BRAMKI NIE STRZELIŁ tylko w Polsce takie paradoksy się mogą tworzyć...

 

co do Jelenia to popieram - uważam że jako jeden z nielicznych w naszej ekipie jest w FORMIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co wy odwalacie?!

 

Zawsze tak jest, z Małyszem też tak było....

 

Przed meczem (przynajmniej większość, nie mówię że wszyscy): "jesteśmy z wami, wygracie" itp., a teraz zawiedliście się i zaczynają się... łańcuszki na GG czy 5 stron obelg. Jesteście beznadziejni, jak nasza reprezentacja ma grać mając takie "wsparcie"? Takie z was kibice jak ze mnie baletnica!

 

IMHO nie dali z siebie wszystkiego, mogło być znacznie lepiej, ale nie odwalam tego co ludzie w kilkudziestu postach przed moim.

 

NIC SIĘ NIE STAŁO!

Ja mam czyste konto bo akurat staram sie byc realista. Malysz juz dawno dla mnie nie istnieje jako skoczek, a w tym meczu Polakow z gory spisalem na straty :D . Nie jestem naiwniakiem tak jak Ty.

Jak bys mial jakies watpliwosci to z Niemcaami przegramy minimum 3:0, a z Kostaryka to nie obstawiam bo nie wiem. Ale z grupy nie wyjdziemy to tyle. Pozdro

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak klepmy ich po ramionach i plecach ;]. Jak to mówią trzeba przeanalizować wyciągnąć wnioski :lol2:. Przykre zagraliśmy jak zwykle obrona, i brak ataku. Wiedziałem że nam wbiją gole.... ale myślałem że chociaż my coś strzelimy. Z Kostaryką będziemy mieć duże problemy i sęki (oni walczą !). A Niemcy .................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jedynie Jop cos reprezentowal...

Chyba innym mecz oglądaliśmy :?

 

Przegraliśmy zasłużenie, przeciwnik był szybszy wyżej skakał i na dodatek strzelał gole, a my czekaliśmy co zrobi :-| Imo Janas nie docenił przeciwnika i to przełożyło się na cały zespół :sad:

 

Myślę, że z Niemcami zagramy o niebo lepiej :roll: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mówcie, właśnie wróciłem.... jakby POLSKA wygrała to bym rano wrócił a takto CH.... mnie strzelił i nie poszedłem na imprezę. 4 LATA czekania, MIMO wybranego składu, MIMO KACZEK, GIERTYCHÓW, I INNYCH CH..., PRZECIW TYM OBYWATELOM co wyjeżdżają z poza kraju, na przeciw WSZYSTKIEMU jak zawsze całym SERCEM byłem ZA POLSKĄ (nie tylko ja, żałujcie że nie byliście na Grunwaldzie we Wrocku co się tam działo, non toper pieśni POLSKI, wszyscy z flagami), TYLE KIBICÓW NA STADIONIE DOPINGOWAŁO POLSKĘ jakby mecz był w POLSCE, i co ?!?! krew mnie po prostu ZALEWA, idę spać :[

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojde bo jak niby ;/ nie da sie zasnąć ;eee. MIałem zawsze nadzieje w najgorszym ale tyle razy juz mnie zawiedli ze limit sie wyczerpał. Zawsze byłem optymistą a teraz...... %#@ z tym ide sobie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na goraco to moge tylko tak to podsumowac :

 

jop jeden z moich ulubiencow gral jak jelop ;], krzynowek zupelnie bez formy, zepsul wszystkie stale fragmnety i bylo widac, ze przesiedzial polowe sezonu na lawie, a szkoda, bo bardzo go lubie, ale niestety juskowiak mial racje mowiac, ze taki zawodnik nie ma szans zagrac wiecej niz jednego dobrego meczu ( pod rzad ), szymkowiak ? hmm niestety inteligencja nie grzeszy i bylo to widac, gral porpsotu bez glowy, baszczu hmm za wolny ? brak startu musi sie rozpedzic, zeby zaczac biec ... generalnie to najjasniejsza postacia byl bak to naprawde klasowy zawodnik i moze nawet grac w katarze, a w kadrze poakzuje, ze nie ma lepszego od niego i zawsze mzona na niego liczyc, generalnie nasza druzyna grala jak w sparingu ja do ciebie ty do mnie, brak gry do przodu, zamaist cisnac ekwador to dali im grac, nawet jak przegrywali nie atakowali ich, a to bardzoooo duzy blad ... grali krotkimi podaniami na 5m, kto tak gra ? przeciez to bez sensu ? w ogole zle grali taktycznie w tym meczu, z taka druzyna jak ekwador ( mocna fizycznie ) nie mozna grac na kontakt, powinni grac pilka i tego im brakowalo, to chyba wszystko co mam do powiedzenia, warto tylko jeszcze wyroznic smolarka probowal, walczyl, ale si enie udalo ... zurawski ? zawidol slabiutko gral, jelen i brozek mieli co tu duzo mowic wielkiego pecha, jezeli jelen nie zagra w nastepnymmeczu w podstawowoym skladzie, to osobiscie do janasa zadzwonie ;p, to chyba wszystko co chcialem powiedziec, jak mi sie cos przypomni to jutro napisze ;] jedyny plus dla nas to taki, ze z niemiec blisko i bilety drogie nie beda...

warto tez wspomniec o janasie, bo wlasnie slyszalem jego wypowiedz, hmm

 

na pytanie "czy nie myslal, zeby zrobic zmiany po przerwie", odpowiedzial :

 

"myslalem, ze chlopaki odpoczna 15 minut i zobaczymy jak zagraja", szkoda tylko, ze tu nie chodzilo o zmeczenie tylko o to, ze druzyna nie grala, nie miala pomyslu, "maszyna" nie pracowala ...

 

janas jest poprostu hmm malo madrym czlowiekiem i jako trener nigdy niczego nie osiagnie, takie moje zdanie, szkoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorka z mundialu 2002?

tez mialem takie wrazenie....i jeszcze ta niezaliczona bramka....

 

ide sie upic

To ktos ogladal 2 połowe meczu na trzezwo??oO

 

NIC SIĘ NIE STAŁO!

Co sie co sie co sie stao? Mysle ze sie stao bo lazienke im zamkneli....

 

Dostac wpieprz od najgorszych leszczy w grupie to nic? Wspolczuje prawdziwym kibicom, bo teraz szans na wyjscie z grupy nie mamy zadnych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostac wpieprz od najgorszych leszczy w grupie to nic? Wspolczuje prawdziwym kibicom, bo teraz szans na wyjscie z grupy nie mamy zadnych

Z dojczlanderami przegramy 8 do zera, wiec bedzie mozna mowic ze w tym mecz u zagrali calkiem-calkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos ogladal 2 połowe meczu na trzezwo??oO

A wiesz co jest najlepsze na nagłe, kompletne wytrzeźwienie ? taki mecz jak dzisiaj, od razu trzeźwiejesz. U nas wszyscy podłamani, dramat, mi się odechciało wszystkiego. Tyle flag wywiesiliśmy, tylu prawdziwych kibiców, MASAKRA, przeciwko wszystkiemu co miało ostatnio miejsce w naszym kraju, WSZYSCY byli za POLSKĄ, szlag poprostu może trafić. Teraz chyba POLSKA ma tylko znaczenie poprzez wzgląd na PRZESZŁOŚĆ, nic więcej nie znaczy. To nie jeden mecz skłania do takich myśli, tylko 'upadła' wiara kolejnych porażek w kraju jak i na zewnątrz.Kompletnie tracę nadzieję że kiedyś będzie u nas LEPIEJ, w szerokim zakresie. Idę spać, bo jeszcze takie rzeczy wypiszę, że wojna się zacznie (;. (a jestem po 6 bro, i kompletnie trzeźwy, przynajmniej praktycznie :))

 

EDIT. nawet nie mam siły się rozwodzić nad taktyka itd, poprostu SZKODA słów, i tak każdy wie co było źle. Powiem tylko że na pochwały zasłużył Smolarek i przeklęty tutaj przez niektórych Boruc. NIKT WIĘCEJ. koniec kropka.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Jelenia to popieram - uważam że jako jeden z nielicznych w naszej ekipie jest w FORMIE!

Jeleń powinien być w podstawowym składzie

Dostac wpieprz od najgorszych leszczy w grupie to nic?

Najgorsza jest Kostaryka (BTW Tam robią procki Intela :P)

Najbardziej chyba wspolczuje kibicom, szczegolnie tym "niedzielnym" - szykuja sie na wydarzenie jakim jest mundia, sa pelni nadziei a nasi "plikarze" im funduja taka fuszerke...

No Ja jestem właśnie takim "niedzielnym". Jak są mistrzostwa Europy/świata to zaczynam kibicować, dopingować

Pozatym jeszcze oglądam skoki (teraz to dosłownie masakra, Małysz spadł na samo dno)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to jest to,że właściwie Ekwador nic takiego nie pokazał,a my potrafiliśmy jeszcze to przerżnąć....zdecydowanie jesteśmy za wolni.

 

 

 

 

 

 

 

 

....Małe jest piękne,ale duże może więcej...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze Kazimierz Gorski tego nie dozyl, bo by chyba ze wstydu i zlosci splonal...

 

Jak dla mnie kpina, jak mozna tak grac? I to maja byc najlepsi gracze w Polsce po dlugich przygotowaniach?

 

Najbardziej chyba wspolczuje kibicom, szczegolnie tym "niedzielnym" - szykuja sie na wydarzenie jakim jest mundia, sa pelni nadziei a nasi "plikarze" im funduja taka fuszerke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Job cos reprezentował? Jedynie Smolarek i Jeleń!

Z obrony jedynie on byl widoczny. Pozostali obroncy jakby ich nie bylo.

Ogolnie smutno kurcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...