Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że neiposzedłem do zakałdów, bo wynik meczu był taki jak mi się wydawało ze bedzie. Mój znajomy przewidział ten sma wynik i wygrał 280zł, bo z kumplami się zakąldali O_o.... Moje nadzieje na ich zwycięstwo skończyły sięwraz z ogłoszeniem zawodników PL-reprezentacji.

 

Nic nie komentuje, mam nadzieje ze za 4 lata w ogóle to PZPN sięzmieni razem z trenerami i niewiadomo czym i wybiora dobry skład i trenera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziela polska druzyna do pilota samolotu??

- prosze nie gasic silnika, zaraz wracamy :wink:

Z tego co pamiętam to samo mówiła 4 lata temu, a komentując mecz powiem tylko jedno słowo - @#%%$%!@#! Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dokopalem wlasnie Ekwadorowi 6-0 w PES :|

Wdg statsow w PESie jestesmy lepsi we wszystkim :|

Czyli to chyba cos z mysleniem nie idzie tak jak powinno...

 

BTW

kuknijcie tutaj

 

Jeden cytat tlumaczy wszystko:

 

Na odprawie, która trwa godzinę (trochę długo), w ostatnich minutach zaczynam się kręcić i mam jej troszkę dosyć.

 

(...)

I tak najważniejsza jest kawa. Artur zaproponował wyjście do miasta, tam napijemy się dobrej kawy. Dobry pomysł, bo praktycznie większość czasu spędzamy w hotelu. Dziś mamy sparing, trzeba się przebudzić. Przejdziemy się na spacer i zakończymy go kawką.

 

16.30 mamy podwieczorek, zjem jakieś słodkie ciastko. Potem krótka odprawa. (...)

 

Już jestem po sparingu. Trochę jak gierka szkolna, trochę taktyki. Trenowaliśmy schematy, które mamy zaplanowane na mecz z Ekwadorem. (...)

 

Po kolacji mamy czas wolny. Nie mamy już odprawy, ani innych obowiązków. Możemy odpocząć. Idę pograć w ping-ponga. Dziś partnerem jest rzecznik prasowy Reprezentacji Pan Michał Olszański. Rozegraliśmy trzy sety, z wynikiem 3:0 dla mnie. Nasz rzecznik dopiero zaczyna grać, musi się rozegrać i myślę, że będzie godnym przeciwnikiem.

(...)

 

Jest 01.30, nie mogę usnąć. Zostały jeszcze trzy dni do meczu. Leżę w łóżku i myślę o meczu. Ekwador ... Bardzo bym chciał zagrać już jutro, nie mogę się doczekać. Lala śpi, muszę być cicho, żeby mu nie przeszkadzać. Czuję już wewnętrzne piłkarskie podniecenie, że zbliża się to spotkanie. Pozytywną energię, przeczuwam, że zrobimy coś fajnego. W telewizji oglądałem mecz Polska – Jugosławia z Mistrzostw Świata 1974. Wyobrażam sobie, jak kibice w Polsce cieszyli się z sukcesów tej reprezentacji. Chciałbym, aby te niemieckie Mistrzostwa dały całej polskiej publiczności tyle radości, ile te, które rozegrały się 32 lata temu. Przyjemnie pocieszyć się z Polakami po powrocie z Mistrzostw Świata. Popłakać z radości. Ten mecz z Ekwadorem naprawdę będzie ważny.

 

Bez komentarza.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że oni biorą Ekwador na zmęczenie - aż się tamci wygonią, a potem ruszą i wklepią kilka bramek :P no poważnie, ruszali się jak muchy w smole to myślałem, że siły oszczędzają. A tu jedna bramka, druga i koniec meczu.

 

Fakt, że błąd sędziego i nieuznanie bramki (to był błąd?) wpłynął negatywnie na morale drużyny, no ale sami są sobie winni.

 

Sportowcy w obecnych czasach spor zarabiają (ci co uczestcnziczą w zawodach międzynarodowych) - więc można od nich wymagać dobrych wyników. Zawsze jak ktoś coś spartoli, to ponosi konsekwencję - niby dlaczego sportowcom ma się darować - można w kogoś wierzyć, ale jak spartoli robotę, to trudno go chwalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszły "orły" Janasa jak burza...

Teraz to już nie mamy żadnych szans na wyjście z grupy.

Bedzie tak;

dostaną baty od szkopów a potem nawalą kostaryce tak z pięć zero żeby zrobić dobre wrażenie na koniec. Tak samo było cztery lata temu...

Chociaż z tymi patałachami to może być i tak że żadnego meczu nie wygrają. A głownym winowajcą jest nasz trener.

http://www.youtube.com/watch?v=ZhDc4Gn7oKY

Płakać sie chce jak sie na nich patrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko spojrzeć na statystyki. Pierwszy celny strzał oddany w 85 minucie mówi sam za siebie :mur:

 

Powiem tylko tak: z wyjściowej jedenastki jedynie Smolarek i Boruc pokazali że zasługują na grę w reprezentacji. Najbardziej zawiedli Szymkowiak z Żurawskim - bo to w nich były pokładane ogromne nadzieje. Ale Ci panowie ostatnio kompletnie nic nie pokazują. Nigdy nic do nich nie miałem ale Żuraw ostatnio chyba robi z siebie wielkiego gwiazdora :mur: Janas powinien się nie bać posadzić ich obu na ławie. Zamiast Maćka wstawić Jelenia, trochę gorzej znaleźć następcę Szymka (oby nie Mila) - ale może przesunąć tu Smolarka?

 

Po tym meczu czuje tylko ogromny zawód bo nie będe ukrywał, iż liczyłem na to że w końcu uda nam się coś pokazać..

 

 

 

ponoc w katowicach ktos na os 1000lecia wyrzucil przez okno TV

Oglądałem mecz z kumplami w pracy i w stronę telewizora (nie w sam telewizor-bo musi nam jeszcze posłużyć do końca MŚ) poleciały naprawdę różne rzeczy - począwszy od plastikowych butelek i kubełkach KFC (częściowo z zawartością) skonczywszy na krzesłach :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do domu Polsko ooooOOOOoooooOOOOoooo

 

chłopaki sie murzynów przestraszyli.. a tamci są pewnie z łapanki na własnym podwórku... te kocie ruchy, a i tak przegrali nasi :lol:

[nie jestem rasistą]

 

zróbmy swoją reprezentacje PUREPC? :) najpierw dokopiemy swoim potem szwabom?

 

 

 

a tak serio..... to byle do 18stki i na zachód, bo jeszcze komuna wróci i nas nie wypuszczą...... ktoś jedzie ze mną?

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co wygrali biltety i pojechali powinni podać do sądu PZPN o zwrot kasy, a ci co przez aferę nie dostali biletów nie muszą już rozpaczać (przynajmniej rozpaczać z tego że nie widzieli klęski na żywo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

zawsze mówiłem, że powinni grac w hokey albo koszykówke. Napewno lepiej by im poszło.

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMPROMITACJA...to jest smutne i bardzo prawdziwe...11:3 w rzutach roznych dla nas i ani jednego zagrozenia(wrzutki zurawskiego to kpina a gol z Chorwatami to chyba przypadek)a Ekwador rozgrywa akcje z autu i jest gol...no chyba qrwa zwariuje. Na odprawie chyba im powiedzieli ze na boisku nie wolno szybko biegac...no moze Jelen akurat byl w kiblu i tego nie slyszal bo jemu ciezko cos zarzucic.Mnie zawiedli wszyscy a w szczegolnosci "liderzy" naszej druzyny....szymkowiak i zurawski.Przed mundialem ich bronilem...teraz nie zamierzam...inna sprawa ze oni chcieli wygrac...i sa to najlepsi Polscy piłkarze....my po prostu nie mamy innych a poziom polskich pilkarzy to co najwyzej 2 liga swiatowa.I przestancie z tym Frankowskim-lubie goscia i nalezal mu sie wyjazd ale on by nic nie zmienil-to jest napastnik, ktory od pol roku (cos ok. 600 minut na boisku)nie strzelil bramki.l Poziom Polskiej pilki jest tragiczny...jedynie caly PZPN-bandyci dba o swoje sprawy...kazdy pilke i mundial traktuje jak biznes.A obsada trenerska....Janas poleci bo ktos musi...on sie wkopal bo nie zabral 3 graczy ale powiedzmy sobie szczerze jak on ma trenowac i osiagac wyniki majac do dyspozycji takich graczy. Dla smolarka brawa za przywoita postawe i absolutne minimum walecznosci na mundialu. no to jeszcze o komentatorach...Szpakowski...jak go lubie tak bym go wywalil z pracy ..przeciez nie mozna na Brozka wolac Jelen a na Baka Sobolewski.Przelaczylem Na Borka i Kołtonia-przynajmniej nie slodzili i dobrze komentowali....szkoda ze Tomaszewskiego nie bylo w studio bo by pewnie bez ogrodek wygarnal wszystko. Bo qrwa nie ma co slodzic i pie--lic ze to byl pierwszy mecz i nic sie nie stalo...bo ja w to nie wierze a kto ogladal mecz niemcow to wie ze ich ataku to strach sie bac...obrona kiepska zupelnie jak my atak wiec pewnie sie nie boja...Optymistycznie konczac...MOZE BYC TYLKO LEPIEJ

 

P.S. -Kto mi odda za krzeslo ktory wczoraj w akcie rozmaczy roznioslem na strzepy...heh

 

moze warto postawic na tego utalentowanego mlodzienca

 

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

na niemcy pojda jak na sciecie z pelnymi portkami

wiec janas powinien na odprawie polecic im aby podciagneli wysyoko portki zanim pokaze sie ciezka smierdzaca niespodzianka w gaciach

zapowiada sie powtorka meczu z portugalia

 

:)

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy nie postawić dziś większej sumy... Tylko nie wiem ile obstawić 6:0 czy 8:0 dla Niemców :lol: Może ktoś ma przeczucia jakieś? Tak na poważnie to myślę, że będzie N4:2P...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chym oni czasem nie mieli grać dla ś.p Górskiego (chyba tak mówili...... ) ? Ekwador ma 13 mln ludzi. Moim zdaniem Janas nie jest winny bo nasi grali jak zazwyczaj (Engel też nie potrafił zmienić stylu gry naszej reprezentacji.....).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Co do odpowiedzialności za wynik... Wina lezy po stronie wszystkich pilkarzy i jest ich zbiorowa odpowiedzialnoscia... Co z tego, ze Janas wbije im do lbow jakas taktyke, albo nauczy elo strzalow... Im sie po prostu we lbach od bogactwa poprzewracalo i maja gre w doopie... Jada na mecz z nastawieniem - bedzie co bedzie, zamiast - wygramy, damy rade, dokopiemy im ! Wina tkwi w mentalnosci naszych zawodnikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg kazdy rzut z autu ekwadorczykow konczyl sie gorozna sytuacja pod nasza bramka... jak oni mogli do tego dopuscic? Taka bramka... nc

 

Do tego akcje polakow na polowie przeciwnika, wygladalo to tak jakby sie bali strzelic na bramke i podawali tam pilke miedzy soba, zamiast po prostu strzelac...

 

rzuty rozne to jakas pomylka, jakim cudem strzelili w ten sposob bramke chorwacji czy komu tam ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń powinien być w podstawowym składzie

 

Najgorsza jest Kostaryka (BTW Tam robią procki Intela :P)

Kostaryka jest najgorsza?Ogladales wczorajszy mecz?? Tak pieknej piłki dawno nie widzialem...(: Po pierwszej bramkce dojczow byłem juz pewny ze wynik bedzie conajmniej dwucyfrowy, a tu nagle bramka Kostaryki Oo i potem znowu. Skoro Kostaryka strzelil 2 gole niemcom to czemu nasi tego nie zrobią?? Bo nie potrafią nawet do siebie podawac :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze oni wykonują zawód o nazwie piłkarz - klub przyjął tylko emerytów i rencistów i ludzi z 1 grupą inwalidzką.. ot cała zagadka..

Czyli jak zawsze.. polskich pilkarzy zawsze czekają dwa spotkania.. z przeciwnikami i z kibicami na lotnisku gdy wracają do kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja mówiłem wczoraj że przegramy :) No to możemy sie pożegnać z mundialem i Janasem. Gdyby inaczej ich ustawił to może by coś wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ustawienie nic by nie zmienilo...

A ja sądze że zmieniło by, poczytaj jak napisałem w temacie o nudzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...