Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

ŻENADA!!!!! :mur:

Totalny brak zgrania, przecież oni grali jakby od roku nie spali: wolno, czytelnie, niedokładnie.

No niestety mamy już raczej nikłe szanse żeby wyjść z grupy, mimo wszystko jest jedna rzecz, która mnie cieszy - może wkońcu działacze PZPN przejrzą na oczy i zrobią porządek, począwszy od wypi**dolenia Janasa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tam bida i tylko mieli to do oglądania przed mundialem a naszych to z masażami w SZERATONIE trzymali... w [gluteus maximus]ch im sie poprzewracało i jeżdżą tylko na żurek [z szeratona]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemcy strzelą dwie bramy do 15 minuty a później bedą sie przyglądać jak polaczki sie o wlasne nogi potykają i tylko dlatego nie będzie 5:0

 

@ludi janas pieknie sie komponuje w obraz zostaw chlopaka w spokoju :):):)

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO to było. DO h*#&$#@%$^% nabA :EEEEEEEE. Totalnie bez walki stoją sobie. dzieki za zmarnowane 4 lata czekania. ja juz dziś nie zasne i zegnam sie z tym syfem. Franek niech wraca, Jeleń i Brożek i Smolarek to jedyni pRAWDZIWI FACIECI DZIsiaj. NO KUR%##@)(&%(*%#&^%*&*&^%%. wybaczcie za takie proste zachowanie, ale płakać mi sie chce jak dziecko ;((((((((((((((((.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻENADA!!!!! :mur:

Totalny brak zgrania, przecież oni grali jakby od roku nie spali: wolno, czytelnie, niedokładnie.

No niestety mamy już raczej nikłe szanse żeby wyjść z grupy, mimo wszystko jest jedna rzecz, która mnie cieszy - może wkońcu działacze PZPN przejrzą na oczy i zrobią porządek, począwszy od wypi**dolenia Janasa :mur:

wyp******* janasa i znowu zatrudnia kogos pokroju engel, janas. moze jak by kasperczak przejal reprezentacje to do czegos bysmy doszli, ale teraz to nie mozliwe :'/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziela polska druzyna do pilota samolotu??

- prosze nie gasic silnika, zaraz wracamy :wink:

A co powiedzial pilot do polskiej druzyny?

- Ja jestem sprite, a wy pragnienie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja intuicja podpowiada mi że maczał w tym palce o. prowadzący.... ale czemu? ;]

 

 

banda złodziei polskich, decydentów :lol:

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jEDYnie trzy dobre akcje, które mogły sie czymś zakończyć /Jeleń spojenie, Brożek słupek, noi Krzynówek gol ---- ze spalonego, którego oczywiuście nie było... Naprawde myślałem ze bedzie lepiej, zero walki, zero agresywności, zero zgrania, ZERO ZGRANIA jakieś dupowate wrzuty na pole karne....kurfffffff no jak tak można ...Przypomina sie mundial z Koreii, pierwszy mecz 2-0 a pozostałe,...... ???? lepiej nie mówić...Po prostu 3ba wygrać kolejne dwa mecze...nie ma innego rozwiązania.....wiem że to może być śmieszne i żałosne to co powiem ale jestem prawdziwym KIBICEM I POWIEM ŻE " Iam Still BELIEVE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grupa takich ludzi jak Ty JORDAN od 30 min, się sukcesywnie pomniejsza...... ;)

 

ide spać, może pozabijam troche piłkarzy..... :P

Edytowane przez aftershocK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie przerazila Was pierwsza minuta meczu?. Pipole zaczely grac tak ociezale jakby przed chwila skonczyli jakas suto zastawiona uczte :blink:.

 

Mala ankieta:

Czy oddanie szwabą meczu walkowerem do dobre wyjscie??

 

Plusy jak np. brak komprmitacji wynikiem 6:0 dla Niemców daja do myslenia. Lepiej 3:0 niz 6:0 :lol2: :lol:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JORDAN23, tylko miej na uwadze, że prawdopodobnie Krzynówek by nie strzelił gola, gdyby nie fakt że sędzia zagwizdał i bramkarz nie interweniował.

 

Ogólnie to kicha straszna. Użyłbym chętnie kilku wulgaryzmów, ale nie wypada.

Jeśli oni w meczu z Ekwadorem boją się zaatakować czy strzelić z dystansu, to może się okazać, że wogóle nie wyjdą na murawę do meczu z Niemcami.

Szkoda mi bajtów na pisanie o tym :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem jak by przegrali z takim stylem jak w ostatnich 5 min to nic bym nie miał :EEEEEEEEE. ALE CO TO BYŁO W 1 połowie. STALI CAŁY CZAS. NO DO nie wiem czeego juz ;eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻENADA!!!!! :mur:

Totalny brak zgrania, przecież oni grali jakby od roku nie spali: wolno, czytelnie, niedokładnie.

No niestety mamy już raczej nikłe szanse żeby wyjść z grupy, mimo wszystko jest jedna rzecz, która mnie cieszy - może wkońcu działacze PZPN przejrzą na oczy i zrobią porządek, począwszy od wypi**dolenia Janasa :mur:

dzialacze pzpn sprzedaja bilety na lewo i nie w glowach im myslec o polskiej reprezentacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo Stanowczo za malo Krytyki

jak krytyka sie pojawiła w Chorzowie to nagle zaczęli płakać - teraz pewnie też sie oburzą...

 

Powtórze jeszcze raz SMOLAREK - TO JEST PRAWDZIWY REPREZENTANT MOJEGO KRAJU! Człowiek który walczy za wszelką cenę - tak się powinno grać !!! SZACUNEK DLA NIEGO ! B)

 

aha

JANASA to akurat będę bronił bo powiedzcie mi co on do k***y nędzy może zrobić jak on sobie a oni sobie - przez cale zgupowanie im wpajał jak mają grać - prosty przykład:

Zawsze zwracał uwagę na to że obrońcy boczni muszą wspierać skrzydłowych - i co? - i za przeproszeniem g**no

Może trąbić o tym z miesiąc a później wyjdzie na murawe taki Żewłakow szczęśliwy że sie dostał na Mundial i robi wszystko to co nie powinien...

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jeszcze troche i powtórzą się wyniki sprzed 4 lat. Jeden już powtórzyliśmy, teraz tylko z Niemcami dostać 4:0 i do domciu. Druga runda z kibicami na Okręciu. No może z Kostaryką coś zdziałamy.

 

Heh czyli wychodzi że jedyne państwo z którym potrafimy wygrać bez problemu to takie, które nie ma swojej drużyny piłkarskiej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...