Skocz do zawartości
Man_iac

Tuning Komputerów

Rekomendowane odpowiedzi

BORG cube jest sucharem...przynajmniej dla ludzi związanych z trekiem....

 

 

BTW jezeli jeszcze raz zobacze linka do CWRa to dopilnuje zeby osoba linkująca nie miała czym pisac...nie przepadamy tu za spamem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do tego bardziej stosunek obserwacyjny. Popatrzyć - bardzo fajnie, mieć - już mniej. Po pierwsze jest to w większości dysfunkcjonalne. Np. ten samochodzik. Jestem tekściarzem, dużo piszę na kompie, a jak na czymś takim oprzeć wygodnie ręce? Po drugie, chociaż wielkim znawcą w tym temacie nie jestem, sądze, ze w takim czymś mogę powstać problemy z obiegiem powietrza. Ja wiem, że jak zdejmę blaszkę z komputera, to zaraz powstają problemy i komputer zaczyna świrować, a co dopiero takie powazniejsze zmiany kształtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcjonalności zgadzam się.

 

Ale co do obiegu powietrza to sprawa jest indywidualna, zależy to tylko od tego jak sobie to rozplanuje autor moda, a jeśli nie, to może nawet od szczęścia ;) Widziałem mod z taką fikuśną budą, która tworzyła coś na kształt shrouda na mobo. Płyta główna w swoistej dyszy - temperaturki były super, a i wygląd ciekawy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeś mondry ;p

No, na pierwzej stronie troche biednie ale potem jest lepiej.

A jeżeli ten link juz tu gościł i macie to przerobione - sorki.

Ale debiucuk na forum miły.

Pozdro.

metku.net to jedna z najstarszych i najpopularniejszych stron o modyfikacjach także tamten post nie zrobił na nikim wrażenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...