Skocz do zawartości
psz3mo

Który Ram Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić 512 ramu tylko zastawnaiwm sie które brać, mam ograniczony budżet więc nie szukam żadnych wodotrysków

 

do wyboru mam te kości:

- patriot

- corsair

- kingston

- geil

 

czy może coś takiego:

- samsung

 

które wybrać?? dzięki i pozdrawiam

 

ps. wiem że na forum są testy porównawcze i opisy jednak cięzko mi podjąć decyzję.

ps2. dual 2x256 nie wchodzi w grę :)

ps3. mam juz swój typ, chcę jednak się umocnic w moim wyborze :)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Właśnie miałeś te kości?? Polecial na firme (przez nieznających sie znaną i lubianą) i radiatorki :lol: :lol:

 

piszesz jak by te GeiLe wyszły wczoraj...

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po czym to wnioskujesz ? pewnie radiatorem

miałeś obydwie kości że to stwierdzasz ?

Właśnie miałeś te kości?? Polecial na firme (przez nieznających sie znaną i lubianą) i radiatorki :lol: :lol:

Ja miałem obydwie. A dokładniej zestaw patriotów i geili 2x512. Widzisz co mam teraz w podpisie? Mi bardziej pasowały GeiLe, w o/c nie odbiegały od patriotow. Do tego lubią napiecie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

No właśnie tak to jest, weź geile za chwile nie!! weź patrioty!! a nagle ja to bym wziął corsairy <_< obecnie zbieram na jakieś pamiątki 512 mb DDR 400 mhz i mam takie porównanie Geile vs Patrioty vs Corsair i dalej nie wiem które wziąśc, widze że większość głosów za Patriotami ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...