Skocz do zawartości
DREDD

Jabol Tudziez Korbol Badz Siarofrut

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Briareos

Siedzimy sobie z ath i pijemy winko ;] Carlo Rossi [; Daje po garach ;] Elo, Yo, Pozdro Koneserzy Win :!: ;]

 

"Nie bądź błaznem, Gural zbiera na plazmę" :lol:

Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzimy sobie z ath i pijemy winko ;] Carlo Rossi [; Daje po garach ;] Elo, Yo, Pozdro Koneserzy Win :!: ;]

 

"Nie bądź błaznem, Gural zbiera na plazmę" :lol:

Gural zbiera na kaszkiet, winko bylo dobre, mimo iz wytrawne to pilo sie jak wode. ;] Lekki posmak rozy. ;]

Niech wino bedzie z Wami. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Racja, istna woda, to znaczy wchodzi jak woda ;] Gural ma juz jeden kaszkiet, teraz zbiera na drugi [; Pozdro, niech Winko bedzie z Wami :D Bo, bo, bo, bo, bo dobre wino nie jest złe :D

Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując się opiniami o winku Sangria zakupiłem takowe (cale 1,5L) i musze stwierdzić, że wole Domatora. Miało smak taki jak by dodawali tam takiego aromtu jak do ciasta :/ juz tego nie kupię.

 

Niestety 1,5L sangria (w takiuej butelce z dluga szyjka) (jesli o tym mowisz) jest K I J O W A smakuje jak syf. Pali w gardlo itp. itd. wlasnie jakby czegos dodawali w stylu aromatu do ciast. Doba jest w 1L butelce takiej jak kiedys Ptys'a sprzedawali, praktycznie bez szyjki.

 

Mam nadzieje ze nbie popelnilem zadnego bledu bo jestem po 1,5L takiej sangrii :]

Edytowane przez DREDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za inforamcje. Kolo mnie jakis miesiac temu Lidla wybudowali wiec teraz testuje wiekszosc trunkow jakich mozna tam dostac. Polecam gin lubuski + dobry tonik (wali ostro w czerep, faza sie utrzymuje). Z tanich win jak juz wspominalem na pierwszym miejscu mam domatora, tylko trzeba uwazac bo mozna dostac nalewke domatora a to juz jest cos innego. Przewaznie srzedawana jest chyba w 1L butelkach. Pozdrawiam wszystkich amatorow taniego wina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo mnie jakis miesiac temu Lidla wybudowali wiec teraz testuje wiekszosc trunkow jakich mozna tam dostac.

mimo iż temat o winach to z Lidla polecam wódkę Polową, za niecałe 13 zł otrzymujemy świetny jak za taką cenę napój wspomagający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tanie wino jest w sam raz jako wyjście ekonomiczne gdy nadchodzi piątek a całą kase wydało się na coś nowego do kompa :) BTW jak wiadomo, kiedyś te bardziej wprawione osoby jednym sprawnym uderzeniem w dno butelki potrafiły otworzyć zakorkowanego jabola, sam chciałbym spróbować ale dawno nie widziałem wina z normalnym korkiem tylko przeważnie jest coś plastikowego, na dodatek ciężko jes się do tego dobrać. Teraz wszyscy walą w te denka nie wiadomo po co!? Nawet wódkę odbijajom. Ze swojej strony nie zauważyłem jakiejkolwiek różnicy. A wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lat 10 temu piłem killera, byka, bowoła (śmierdziało jak oddech bawoła), kordiała i grom 18 (to ścinało niczym błyskawica w odpowiedniej ilości), generalnie to za dużo tych wynalazków nie wipiłem, teraz tylko piwo sącze (tyskie, piasta, lech pils)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście to pijałem takowe trunki w szkole średniej... teraz jakoś mi to już nie wchodzi :P pewnie temu, że miałem obok siebie wytwórnie takowych trunków z dodatkiem siary i wiem jak to robią…

zawsze jakoś bardziej ciągło mnie w strone piwka i tak też zostało do dzisiaj.

a ja wole wodke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem że nie rusze wina poniżej 10 zł, no chyba że domowej roboty :P , no ale ruszyłem - ostatnio "apertiva" za 9,90 :D

Ogólnie to nie chce mieć z siarka doczynienia :P

Kilku ziomków preferuje beczkę wiśniową (w plastiku), ale ja nie wiem jak można to pić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam drina "kokos z kolą":

Skład:

1 nalewka kokosowa

1 Cola 2 l (dowolnego pochodzenia, byle słodzona cukrem)

Przepis:

Wypijamy o.7 Coli i dolewamy nalewaora.

Podawać wstrząśnięte, nie mieszane i schłodzone do temperatury 10 stopni

MNIAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...