Skocz do zawartości
laco

Hdd 120gb Ata - Co Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupic jakas 120'stke, na pewno ATA, no ale nie wiem co. Wiadomo... cos szybkiego, cichego, bezawaryjnego:)

 

z gory dzieki za pomoc

 

 

pozdro;)

Edytowane przez laco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci plecil dyski Firmy WD(Western Digital) sam ma dysk tej firmy tylko ze 80GB już okolo 2 lat codzienie uzywany jest okolo 10 godzin ,chodzi cichutko i bezawaryjnie.

 

Powedz jeszcze ile chcesz wydac na dysk?

Edytowane przez Samuelson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci plecil dyski Firmy WD(Western Digital) sam ma dysk tej firmy tylko ze 80GB już okolo 2 lat codzienie uzywany jest okolo 10 godzin ,chodzi cichutko i bezawaryjnie.

Nigdy w życiu WD :lol: To chyba najgorsze co można zrobic :lol:

 

Mam już 3 - bo 3 razy w serwisie był :lol: ...głośne, grzeje się i przez to awarayjne :P :lol:

 

Samsung lub Segate ;)

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120'ek sie nie oplaca. 160'ki sa pare zloty drozsze

Sluszna uwaga, ale pomimo niej nie podales zadnej firmy:>

 

Maxtor lub Seagate. Z WD to Raptorki ;)

Seagate mam obecnie IV 40gb, zaczela sie telepac jakies 2,5 roku temu (jakies stuki, puki) gwarancji nie chcieli nigdy uwzglednic, a na amen nie padla do tej pory, wiec nie wiem czy to na + czy na - seagate, mimo wszystko wolalbym cos innego.

 

zastanawiam sie czym sie roznia:

 

[PATA] Dysk Samsung 160GB 7200 8MB SP1613N

[PATA] Dysk Samsung 160GB 7200 8MB SP1634N

 

pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, choc mam pewne opory przed Seagate, 5 lat gwarancji robi wrazanie, choc nie jestem pewny czy nie jest to czasem krok tej firmy w kierunku odbudowania dawnego wizerunku niezawodnosci. I caly czas slyszy sie glosy o klopotach z tym sprzetem w niedlugim czasie po zakupie. Ja przy zakupie chcialbym glownie kierowac sie niezawodnoscia, to jest dla mnie priorytet.

 

pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, choc mam pewne opory przed Seagate, 5 lat gwarancji robi wrazanie, choc nie jestem pewny czy nie jest to czasem krok tej firmy w kierunku odbudowania dawnego wizerunku niezawodnosci. I caly czas slyszy sie glosy o klopotach z tym sprzetem w niedlugim czasie po zakupie. Ja przy zakupie chcialbym glownie kierowac sie niezawodnoscia, to jest dla mnie priorytet.

 

pozdro;)

Mówiac krótko sa takie same. Ja bym brał Maxtora :D bo WD i Samusga mialem i sie rozsypały wiec Albo Maxtora Albo Segate.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dysk z trzyletnią gwarancją. Ja polecam Samsunga, bo w okolicznym sklepie bardzo chętnie go kupują i chodzą bezawaryjnie. Ja mam Samsunga 80GB i jestem zadowolony. Jeszcze ani razu nie byl w serwisie od ok. 1,5 roku. Jeszcze została połowa gwarancji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...