Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie grafa nie jest za 'swieza'. Engine chyba ten sam co w pes5, no nic trzeba jak zwykle czekac na jakiegos superpatcha i kity. Gameplay z 5ki mi w ogole nie podpasowal, z tego co czytam, to 6ka to ulepszona piatka, wiec chyba tez mnie nie possie, 4ka rulz. B-)

to ze pes6 to ten sam engine co pes5 to bylo wiadomo od daaaaaawna. A jesli bardziej ci podchodzila 4rka to PES6 ci sie spodoba, bo to IMO cofniecie sie do 4rki, ktorej nie lubilem zbytnio

 

Komentarz jest do bani, ale ile przy tym śmiechu ;] Borek mówi tak jakby był na komsji śledczej i srał w gacie jak przed maturą ;]. Najlepsze teksty "O to Ronaldinho", "OO to Deco", "O to Eto" hehehe może Mak coś więcej powie ;]]]].

 

Filmik wrzuce ale dopiero okolice wieczoru.

Wystarczyloby ze nagrali by bez tego 'oto' i cacy by bylo.

 

Kucyk - czy w PES6 grales juz 1on1? Bo widzisz. Ja gram w pes praktycznie tylko 1on1 i malo kiedy z kompem. Moje wypowiedzi odnosily sie wlasnie do tego. Moze w grze z kompem nie widac tych zmian IMO na minus (narazie na minus, nie wiem, moze jak naucze sie grac :rolleyes: ), w kazdym razie 1on1 jest FULL random! w PES5 gralem z dobrymi zawodnikami, wygrywalem bo gra robila to co ja chcialem. W PES6 "biją mnie boty" jak to sie mowi w gronie graczy CS'a - ludzie, ktorzy raz , kiedys graja w PES'a zagrali w 6stke i mnie pobili 0_o 2:0, 3:1, 3:0 - a gralem nie szmaciarzami a dobrymi klubami - ManU, Arsenal, Holandia. Wiekszosc ich bramek do byly z dobity po bramkarzu ktory wypluł pilke przed siebie przy obronie, albo szmaty - poprostu szmaty! Wolno lecace pilki. Malo tego - sam kilka takich szmat strzelilem i co gorsza - nie czulem satyfakcji z gol'a :( Narazie lepiej sie bawilem z PES5. Co nie zmienia faktu ze gram i sie ucze... kto wie... moze za jakis czas napisze cos lepszego o tej grze...

 

co do screenow FIFA vs PES - jak mozna porownywac w ogole 0_o... otworzcie screen fify i zobaczcie bande quasimodo - wszystkie typy zgarbione, jak jakaś banda garbaczy, swiecacy sie jak psu jajca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie posluchałem Borka w trakcie meczu. :mur: zwariowałem :blink: Oto Deco, OTo Rio Ferdinand :blink: wszystko wypowiadane jest sztucznie i moim zdaniem za wolno i bez emocji.Kazali biedakowi czytac z kartki z piekna dykcja-oj szkoda, na ta nowinke w Pesie bardzo liczylem no coz Barkley rules ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie posluchałem Borka w trakcie meczu. :mur: zwariowałem :blink: Oto Deco, OTo Rio Ferdinand :blink: wszystko wypowiadane jest sztucznie i moim zdaniem za wolno i bez emocji.Kazali biedakowi czytac z kartki z piekna dykcja-oj szkoda, na ta nowinke w Pesie bardzo liczylem no coz Barkley rules ?!

jest nadzieja ze poprawka polskiego wydania PES'a polega wlasnie na usunieciu tego "oto" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli problem z fps i zabkowaniem jest wynikiem posiadania procka z 2 jajkami i jesli pes6 jest na enginie pes5, to moze ktos kto ma pes'a5 i 2 jajka, uruchomi i zda relacje czy obajwy sa te same... nie rozumiem jak mozna wypuszczac gre nie w pelni kompatybilna z x2 czy c2d.

 

Wogole wymagania sa LOLowate:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

 

Windows 2000/XP

Intel Pentium III 800MHz or equivalent processor (Athlon/Duron/Celeron)

256 MB RAM

DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 128 kbps or higher)

1.5GB free hard disk space

 

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 2000/XP

Intel Pentium IV 1.4GHz processor

512 MB RAM

DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, or higher

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 1.5Mbps or higher)

4.7GB free hard disk space

 

SUPPORTED CHIPSETS:

NVIDIA - GeForce 6800, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3

ATI - Radeon x800, 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku widenieje informacja, że gra online jest kompatybilna z userami PS2, nie wiem jak oni to zrobili :blink:

mozesz potwierdzic to info? czy grales juz z kims, kto posiada wersje z PS2? czy kompatybilnosc dotyczy wylacznie PS2 czy z XO tez bedzie kompatybilne? jak wyglada tryb online? podobnie jak w piatce, czyli Lobby, pokoje itp, czy cos pozmieniali? sa duze lagi podczas gry (szczegolnie w drugiej polowie czy sie nie pojawiaja?) i w koncu: czy punkty i rangi z PES5 mozna jakos przeniesc, czy zaczynamy od nowa z czystym kontem?

 

edit:

troche pogooglalem i oto co ustalilem:

kompatybilne online beda jedynie wersje PC i PS2. XO bedzie mialo osobna siec. wersja XO ma byc wykastrowana ze stadionow i mozliwosci edycji zawodnikow/klubow (czyzby live zakupy? :( ). wersja PC dzialac bedzie na tym samym engine co poprzednie czesci - jedynie wersja XO posiadac bedzie oprawe next-gen. mozliwa bedzie gra nawet do 8 osob online na raz - w dowolnej konfiguracji (czyli 4vs4 lub 7vs1 ;))

jednym zdaniem: musze kupic wersje na PS2 i na XO ;)

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta oprawa nextgen na xO to nic innego jak podbita rozdzialka plus jakies tam durne efekty. A pad od xO jest tak niewygodny do tej gry, ze po 2 meczach zrezygnowalem z gry tak mnie palce bolały. Nawet m$ podpisuje umowe z kims tam, zeby zrobil specialny pad do xO dostosowany do PES, ktory bedzie kalką DS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta oprawa nextgen na xO to nic innego jak podbita rozdzialka plus jakies tam durne efekty. A pad od xO jest tak niewygodny do tej gry, ze po 2 meczach zrezygnowalem z gry tak mnie palce bolały. Nawet m$ podpisuje umowe z kims tam, zeby zrobil specialny pad do xO dostosowany do PES, ktory bedzie kalką DS2.

eee tam - ja od zawsze gralem w PESa na analogach, a ze ten w padzie od XO jest lepiej umiejscowiony, wiec mi pasuje. jedyne co mi nie pasuje to trigery. ale nie mozna miec wszystkiego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"OTO Mak" :D Hehe, ja dzisiaj też nabyłem PESa, ogólnie odwiedziłem też "Oto Ojejku" :D ;]

 

Sama gra jest naprawdę boska, zmieniono fizykę i zachowanie graczy oraz piłki, jest bardziej realna, gra jest wolniejsza, dla jednych plus dla drugich minus, dla mnie plus, więcej można zrobić a jak się ograsz to łoisz :) Strzały, podania, wszystko jest takie realne :D Nie ma już tak że nie ważne jak piłka najdzie to zrobi taki strzał, tu każdy strzał jest inny... Widać po graczach że starają się jak najlepiej go oddać z danej pozycji, odchylając się, przepychając czy nawet przewracając byle był skuteczniejszy! Pozatym co można zrobić, walka w powietrzu daje więcej frajdy i możliwości, już nie ma tak że bramkarz zawsze wygrywa :) W ogóle można strzelić tak że bramkarz wyleci z piłką na róg lub do bramki wpadnie, częściej robią takie kiksy jak w prawdziwych meczach że niby już ma ale mu wyleci i się od twarzy, nogi odbije, fajnie to wygląda. Albo walka na główki z innym zawodnikiem, hehe, tu fajna akcja się mi dwa razy dziś przydarzyła, wysoki Drogba dostał piłkę na główkę i jakiś zawodnik z innego teamu próbował mu zabrać, a Drogba podbijał sobie na głowie i nie dał mu :) 2x takie coś już miałem :)

 

Co do komentarzy, niektóre są niezłe, ale ogólnie to parodia ;) Po rozegraniu kilkunastu meczy, stwierdziłem, że są przetłumaczone prawie że dosłownie z angielskiego, dlatego tak brzmią...

 

 

Ogólnie gra jak dla mnie lepsza od PES5, zasłużony następca :)

 

No nic, zbieram sie do roboty :) Jak coś to pytajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam filmik z trening + kawałek z menu opcji ;). Ogólnie nagrywa się lipnie bo fps przy nagrywaniu frapsem jest 15 :/ Także nie da się grać kompletnie :P. Na filmiku tak rwie czasami no nic na to nie poradze że fraps sobie tak radzi :/. Także nagrywanie całego meczu mija się z celem... chyba, że jakiś inny program albo inna wersja frapsa :/ Zawsze fraps miał problemy z peesem. Może dwujajowiec by tu pomógł :) ale niestety takim nie dysponuje hehe. Link wrzuce do tego postu jak się film zuploaduje.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie czy mając grafikę GF 6600 GT uzyskam pełne 60 fps

tak jak w poprzednich wersjach PES 3 , 4 ,5 ?

Czytając zagraniczne forum ludzie z dobrymi Radeonami X1800 mają tylko 15-20 klatek/s.

Czy ta gra gryzie się tylko z kartami ATI ?

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie czy mając grafikę GF 6600 GT uzyskam 60 fps

tak jak w poprzednich wersjach ?

Czytając zagraniczne forum ludzie z dobrymi Radeonami X1800 mają tylko 15-20 klatek/s.

Czy ta gra gryzie się tylko z kartami ATI ?

Zobacz na mój sprzęt, gra chodzi tak samo płynnie jak pes5/pes4/pes3 czyli non stop 60fps..., nie ma żadnych zwonlnień. Problemy są z dwujajowcami i windą xp, jak to kucyk wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj moje i kucyka posty, 2jajowiec tu raczej (pod XP) jest przyczyna tragedii

Kochany R.i.P.ie ;] ja pisałem tu o Frapsie a nie działaniu samej gry (silniku) na dwóch jajkach ;). Przeczytaj dokładnie ;].

 

Z grą jest jak mówisz wina xp'ka raczej, pisał mi kucyk też na gg o tym co mu się dzieje, a na viscie mu bez problemu chodzi.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze za pare godzin wyjdzie patch ktory rozwiaze problem skaknia gry na xpku;]. Chlopcy z Japoni uwazaja ze Vista juz jest powrzechna:p.

Jeszcze 5 min i bedzie filmik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany R.i.P.ie ;] ja pisałem tu o Frapsie a nie działaniu samej gry (silniku) na dwóch jajkach ;). Przeczytaj dokładnie ;].

 

Z grą jest jak mówisz wina xp'ka raczej, pisał mi kucyk też na gg o tym co mu się dzieje, a na viscie mu bez problemu chodzi.

Drogi ojejku ;s wiem, ze pisales o frapsie. Wspomnialem o dwu-jadrowcach bo pewnie one powoduja powyzszy problem na XP. A jesli chodzi o frapsa, to imo zalezy od gry. Na jednych (np u mnie) przy nagrywwaniiu spadek jest o ~5fps, a w niektorych (tak chyba bylo z jakims FPS) ze framerate spada do 2-5fps. A sa i takie jak np Fifa ze wyglada to tak jakby gra przyspieszala. Mialem to na Venice, mam tez na X2.

Pzdr :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik jest bidny:(.Myslalem ze kolega pokaze polowe meczyku a tu trening i jeszcze jedno minutowa zabawa w konfiguracjach:(.Da ktos meczyk jak wyglada?.

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie będzie Santi hehe ;].

 

Daj mi namiar gdzie wrzucić, spróbuje coś z meczu może wrzucić, żebyście usłyszeli to fenomenalne "O to Deco" w wykonaniu Borka ;]. Chyba że będzie 5fps :P.

 

Kozi]K[ chcesz nagram filmik z meczu, komp vs. komp bo jak ja mam Ci cokolwiek fajnego pokazać jak z frapsem on fly jest 10-15 fps ????? i dogrywa ??

 

EDIT. Wrzucę kawałek 1 połowy 50mb :( 10fps jest w meczu przy frapsie i doczytuje, będziesz miał grę to zobaczysz jak fraps na nią działa i jak się gra podczas zgrywania filmu.... Nie da się, a więc o finezji i smaczkach pes'a zapomnij, że będą na tych filmikach. Nawet nie mam czasu nagrać się, więc nie narzekaj :P. Co mogę na to poradzić. Zresztą same smaczki jak każdy fan PESA wie, to granie latami żeby je poznać. Nie można sobie od tak włączyć gre i w 10 min pokazać wszystko co oferuje... koniec kropka. Teraz jak coś wrzuce to tylko film z bramką i tyle ;].

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...