Skocz do zawartości
Slow

Ati Radeon X1800GTO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

No ładnie HIS jednak dał po garach :wink: 16 potoków robi z tej karty niezłego potwora jak na tą cene, w takiej sytuacji karta mogłaby byc porównywalna z 7800GT :rolleyes: ten radek jest boski B) ale cena jak zwykle......,,troche,, wygórowana

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

His podobno zaspal obnizke cen. Juz niedlugo za 850zł :D

7600gt bedzie musiala kosztowac 500zł zeby ktos sie tym czyms zainteresowal :lol2:

no i tyle własnie kosztuje... 7600GS GALAXY :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Tak ale taki GS podkręci sie co najwyżej troche ponad GT, a jak widać X1800GTO ma większy potencjał O/C i IMO lepiej brać Radka gdyby tak na allegro pojawiły sie selekty @16p to już wogóle wybór prosty :D

Pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki prosty, 7600Gs na DDR3 kosztuje troche ponad 500 zl a x1800GTO okolo 750 wiec chyba nie ma sensu tego porownywac :? , w takim wypadku mozna rownie dobrze stwierdzic ze za 300 zl wiecej jest 7900GT i nie oplaca sie brac 1800GTo :lol2:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, na allegro za 750 najmniej ... nie wiem czy to Ati zaczelo windowac ceny czy detalisci wyczuli niezly interes.

Jak nic za kilka dni pewna firma wystawi aukcje x1800GTO @16p Mega OC!! za jedyne 900 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ehhh... no rzeczywiście coś radzio leci w góre, może za jakis czas zetną ceny, pożyjemy zobaczymy :wink: jeżeli Radek będzie długo kosztował w granicach 750 zł to jedank warto pomyśleć o 7600GS/GT, mam nadzieje że sie myle :rolleyes: bo bardzo mi sie spodobał ten Radek B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... może za jakis czas zetną ceny, pożyjemy zobaczymy ...

Hehe i bedziemy tak czekac do usranej smierci az wejdzie dx 11 :) albo GTO bedzie juz ledwo ciagnac nowe gry ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Hehe i bedziemy tak czekac do usranej smierci az wejdzie dx 11

Ta.... mam nadzieje że po wakacjach ceny spadną, B)

Pozdro

 

Czekam na dostawe Hisów ICE Q 3 Turbo do dystrybutora i zamieniam mojego Galaxy icon_wink2.gif dopłace moze z 20zł i będzie nowa grafa ;]

Heh zazdroszcze ci bo te HIS-y fajne są może sie nawet zmoduje jak będziesz go miał to napisz co i jak :-P

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo x1900gt...

swoja droga - gdzie ty chcesz to zamieniac, skoro his w sklepach kosztuje ok 200zl wiecej niz szafir... a 7600gt jest jeszcze tansze

 

 

aaa - i jeszcze 1 pytanko do @jonathan'a ; jakie masz temp po oc na zalmanie, i ile ci sie krecila bez modow?

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo x1900gt...

swoja droga - gdzie ty chcesz to zamieniac, skoro his w sklepach kosztuje ok 200zl wiecej niz szafir... a 7600gt jest jeszcze tansze

aaa - i jeszcze 1 pytanko do @jonathan'a ; jakie masz temp po oc na zalmanie, i ile ci sie krecila bez modow?

 

Tam gdzie kupiłem grafe :P Tyle ze ja sobie kupuje częsci w cenach netto + 3% także... :P A, no i HIS ma kosztować te 830zł brutto w detalu, więc netto bedzie pewnie jakies 650zł, w dodatku bede miał dobrą cene kupienia karty. Zresztą jeszcze się zastanowie, bo w sumie to 7600gt i tak jest b. wydajny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to 20 - 50zl to nie ma sie co zastanawiac.

zmieniaj i tyle

choc na twoim miejscu zastanowil bym sie nad przejsciem na cos lepszego - skoro masz takie ceny...

 

ps. co do nowych cen his'a czytalem juz dawno - ale jakos nic sie nie zmienialo, wiec ciezko mi uwierzyc w obnizke "z dnia na dzien" o 150zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to 20 - 50zl to nie ma sie co zastanawiac.

zmieniaj i tyle

choc na twoim miejscu zastanowil bym sie nad przejsciem na cos lepszego - skoro masz takie ceny...

 

ps. co do nowych cen his'a czytalem juz dawno - ale jakos nic sie nie zmienialo, wiec ciezko mi uwierzyc w obnizke "z dnia na dzien" o 150zl

 

Nie będe kupował nic droższego raczej bo nie ma sensu, za duzo traci na wartości :P Zresztą za 800zł kupuje karte na której bez problemów pogram w natywnej rozdzielczości LCDka którego kupiłem dziś ;) Zmieniam na radeona raczej dlatego ze ma ciche chlodzenie i chcę się pobawić nową grafą (:P) niz po to zeby było bardziej wydajnie, bo i tak mało gram :) po prostu takie hobby :D W przyszłym tygodniu się okaże jakie ceny. Normalne X1800GTO np. Sapphire ponizej 600zł netto kosztuje, ale z 7600gt raczej nie warto zmieniać na zwykłaka, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze i tak warto.

mnie ospobiscie 7600 odt\straszal 128bit memkami. wiem, ze sa wyzj taktowane i ladnie sie kreca, ale bez przesady

ja sie dzisiaj postaram zalozyc wode naradka i zobaczymy ile poleci na stockowych V...

Ja mam pełnego 7600GT na referencyjnej płytce, jedna z pierwszych kart jakie w ogóle trafiły do hurtowni, i pamięci się podkręcają na 935Mhz, rdzen 610, takze fillrate powinien miec taki sam jak radeon z 256bit. 128bit pamięc to akurat największy problem nie jest, bo karta w 1200x1024 i wszystko na high+aa daje rade. (no ale radeon lepszy i ma fajne chłodzenie :D )

 

grzesiu nie myslales nigdy zeby kupowac te karty w cenach netto a na allegro w cenie o 20zl nizszej niz w sklepach sprzedawac :) ?

Myślałem ;) problem w tym, ze jak kupuje karte w cenie netto to nie mam faktury/paragonu (gwarancja jest), no i nie moge brać za dużo częsci, jedynie "dla siebie" :P

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nom siadlaby, nie powiem... ;] tylko czy to bedzie tylko bicie zysku przez producenta na opinii starej x800gto2??

ale w sumie to by bylo takie sklejone

karty sapphire raczej sie nie moduja, bo producent ten odkładał 16p procesory na "połkę" i teraz bedzie gto2 ;]

ale ogolnie napweno przynajmniej spadna ceny zwyklych gto, bo jak np dadza te gto2 za 800, to nikt za 750 gto nie wezmie, a jak dadza za 850-900, to ludzie (przynajmniej w polsce ;)) beda polowali raczej na cos lepszego ;]

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...