Skocz do zawartości
grzesiu

GeForce 6600 / GT cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ukamienujcie mnie, jesli sie myle, ale cos z tymi biosami (albo karta Leadteka) 6600 jest nie tak! Wgrywałem do swojej karty chyba z 6 różnych z napięciami od 1.3 do 1.5, a miernik wskazuje caly czas to samo! Ale o dziwo mozliwosc o/c wzrosla z niecalych 400 do prawie 500.. Hmm, dziwne. (doswiadczenia przed vmodem)

Po pierwsze, do 6600/6600GT nie ma biosów 1.5v, jedynie hard-mod. Jeżeli chcesz się dowiedziec miernikiem jakie napięcie jest na GPU to mierz w grach/3d marku. A dlaczego? A dlatego ze w 2D karta ma podawane napięcie 1.3v. A to ze o/c wzrosło to własnie skutek napięcia 1.4v ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

DRuMah nie nie zmoduje sie na 6600

jakie macie temp w stresie? mi przy1.4v i 520 na gpu 74, w pokoju ok 20stopni, idle 52

bawił siej uz ktos w na stand chłdozeni (winfast) w bios 1.5v? sam bym sie pobawił ,ale zimy nei ma troszke ciepło

tzn temp nie powinna wyzej niz 5-10 stopni w stresie ksoczyc, no ale nigdy nic nie wiadomo

aha ma ktos moze linka do biosu 1.5v? obojetnie jakiej firmy moze byc gb lub winfast najlepiej, jak pisze to zapytam sie czy jest ołówkowy mod na pamieci? (karta winfast 6600 pci-e 128ddr hynix 3.6ns)

pozatym u mnie jest tak rdzen bez wysokiego oc pamieci dochdozi do 540, pamieci bez wysokiego oc gpu dochodza do 720, a jak to wszystko złącze to 520/690-695 to jest maks, dziwne tak jakby dostawała za mało pradu, ale moge sie załozyc ze nie pobiera wiecej niz 75 wat....

chyba ze karta poprostu ma jakąs ograniczoną budowe , mniej fazowe zasilanie (fachowa nazwa niem a co :D)

edit

hmm grzesiu z teog co wiem to są biosy 1.5v, przynajmniej wg focusa, chyba ze to jest tkaie niby 1.5, a realne dalej 1.4

btw co z tym twoim faq jżeli byś potrzebował kogoś chetnego do pomocy w szukaniu info chetnie pomoge w maire możłiwości w szukaniu info na temat 6600/6600gt, itp

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm grzesiu z teog co wiem to są biosy 1.5v, przynajmniej wg focusa, chyba ze to jest tkaie niby 1.5, a realne dalej 1.4

btw co z tym twoim faq jżeli byś potrzebował kogoś chetnego do pomocy w szukaniu info chetnie pomoge w maire możłiwości w szukaniu info na temat 6600/6600gt, itp

 

 

Z tego co ja wiem to biosow 1.5v nie ma, bynajmniej wgranie takiego biosu nie dawało więcej napięcia. Z moim FAQ coś tam jest, skonczylem juz opis modeli 6600, teraz 6600GT, jak to skoncze to bedzie juz prosto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem jak na screenie nizej, w riva tunerze w opcji zaznaczonej na czerwono nie mam mozliwosci zmiany taktowan :oops:

Opcja o której piszesz ,to podkręcanie niskopoziomowe(low level),oznacza to ,że dostęp do układów karty odpowiedzialnych za taktowanie rdzenia ,pamięci,układu regulacji prędkości wiatraka itp.itd odbywa się .z pominięciem sterownika.Podkręcanie takie ma swoje zalety,ponieważ np. na kartach NV(GeF 2/3/4) zwiększjąc zegary pamięci ,nie zmieniają się ich timingi-czyli moduły pracują na maksimum swoich osiągów.W przypadku podkrecania za pomocą Coolbits,czy driver level OC w RT, podkrecając pamięci luzują się ich timingi ,co nie zawsze ma pozytywny skutek-zwłaszcza jak pamięci kręcą się identycznie na low level i hardware level.

W kartach graficznych ,które mają tryby 2d/3d nie ma tej zakladki ,ponieważ wszelkie ustawienia niskopoziomowe zostałyby zmienione/nadpisane przez sterownik własnie w czasie przejścia z trybu 2D na 3D i odwrotnie,także ta opcja jest zbędna.

Dlatego też w przypadku podkręcania kart NV nie ma zbytniego znaczenia czym podkręcasz,wszystkie narzedzia jak Coolbits,RT,Power Strip i inne operują za pośrednictwem sterownika, więc działają tak samo,można to łatwo sprawdzić podkręcając w np.zakładkach sterownika i zobaczyć potem w innym programie zegary po OC-bedą identyczne jak te ustawione dzięki Coolbits.

Oczywiście RT,czy Power Strip mają pare sztuczek ,dzięki którym można uzyskać większy wpływ na sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezbronnyPL

 

mialym do ciebie pytanie a zarazem prosbe

 

czy moglbys ulozyc timingi dla DDR3 odpowiadajace

pamiecia 1,4 ns ?? (ew1,2)

 

w pon bede mial 6600gt na samsungach 1,6ns (najprawdopodbniej)

pomyslalem ze zastosowanie timingow np z 1,4 czy 1,2 moglo by pomoc tak jak niegdys pomoglo w tsopach...

 

generalnie pamieci w takim 7600 lataja na 1500-1600 mhz ... sa to rowniez pamieci DDR3 tyle ze o czasie dostepu przewaznie 1,4 czy tez lepsze 1,2

 

co o tym myslisz master ?? :D

 

P.S

mam biosa od 7600GT z 1,4ns ale nie mam czym wyedytowac by podgladnac timingi i ew przepisac %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

P.S

mam biosa od 7600GT z 1,4ns ale nie mam czym wyedytowac by podgladnac timingi i ew przepisac %)

Nibitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strongmen>

Witam-widze ,że będzie się działo... :D

Jeżeli chodzi o timingi,mogłbym je napisać-ale załącze dane techniczne pamięci 1,4ns-2,ns modułów Samsunga DDR3.Na stronie 48 w AC Characteristics-II,jest tabela z timingami do kości 1,4 -2,0 ns.Wystarczy je tylko wpisać bez kombinowania.

Jeżeli chcesz odczytać timingi dla 7600GT potrzebny jest programik nvbios modifier 3.3 ze strony Guru3d bo nibitor jeszcze ich nie odczytuje(w linku trzeba jeszcze zaakceptować licencje przed zassaniem)

Download

Tylko trzeba by jeszcze zapytać się jakiegoś posiadacza 7600GT którego zestawu używa ich karta.

Tylko z tym może być drobny kłopot,bo nie jestem pewien czy jest coś co już potrafi odczytać tą info(RT jeszcze nie obsługuje 7600).Niedługo(w maju) ma się ukazać Riva Tuner RC16,więc trzeba będzie poczekać jeszcze trochę,bo bez tej info ,to błądzenie w ciemnościach...

Ale pdf się przyda,timini te są przynajmniej pewne.Pozdro.Jak coś znajde ciekawego dam znać.

SamsungDDR3.pdf

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

szukałem i nie znalazłem za abrdzo, ma ktoś linka do pencil moda dla 6600? dla gpu i mem jakby co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BezbronnyPL - dzieki Za zainteresowanie wiedzialem ze moge liczyc na twoja pomoc - Razem damy rade :D

 

Nibitor Wlasnie nie obsluguje Timingow dla 7600GT

dlatego sytuacja jest utrudniona

 

w kazdym razie musimy ruszyc ten temat

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz-rozmawiamy o tym żeby zastosować w 6600GT z pamięciami Samsunga DDR3,timingi z modulów ,które są używane w 7600GT(samsung DDR3 ale z niższym czasem dostępu),oraz bodajże w 7800GS na AGP.

Strongmen dobrze kombinuje, bo jest pewne prawdopodobieństwo ,że ich zastosowanie pozwoli na większe OC pamięci w 6600GT,oczywiście zakładając ,że trafi mu się jakaś dobra sztuka i zasilanie modułów sobie poradzi .

Ale bedę odtąd uważał na offtopy i czuje się upomniany.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee czyli jednak potrzebuje kofeiny [;

Zwykle producent podaje w ulotce dot. modulow pamieci standardowe taktowania & timingi. Przynajmniej tyle pamietam grzebiac przy radku na samsungach 5ns ( ktore zachowywaly sie jak 4ns ;]]] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he -ja już pije trzecią kawe dzisiaj-a dobije do ośmiu tego jestem pewien :-P .

 

Co do tych pamieci -z nimi jest tak jak z procami -producenci starają się podzielić rynek by wyciągnąć z niego jak najwięcej,dlatego wprowadzono blokade mnożników ,której kiedyś nie stosowano(dlatego z 10lat temu można było spotkac się z tzw.szlifierzami ,którzy przerabiali pierwsze pentium na wyższe modele szlifując ich powierzchnie i zastępując bardziej rentownymi oznaczeniami :lol: .Podobnie było z Athlonami XP-tyle ,że tu AMD szybko zablokowała mnożniki.

Stąd wzięło się przerabianie /odblokowywanie kart(potoków).Popyt na high-endowe karty jest stosunkowo niewielki,ale już na karty średniej klasy bardzo duży,więc trzeba jakoś zagospodarować produkowane GPU.Wpadli więc na pomysł blokowania pixel /vertex shaderów ,by zmieścić się w odpowiednim przedziale cenowo/wydajnościowym.Nie moga sprzedawać kart najwyższej klasy za niższą cenę -zepsuliby sobie rynek,a wszystkie firmy chcą z nas -konsumentów- najwięcej wyciągnąć.

No ale nie przewidzieli ,że Alexej Nikolaychuk spłata im figla i b.szybko wykryje trik.

 

Wracając do pamięci -trudno sobie wyobrazić osobne taśmy produkcyjne do modułów 4ns ,5ns itd.Po prostu kości są selekcjonowane.Jeżeli zapotrzebowanie jest na low -endowe pamieci np.5ns(bo kart low-endowych sprzedaje się bardzo dużo),to producent oznacza szybsze moduły 3ns jako wolniejsze 5ns i wio.Dane techniczne dotyczą grup pamięci (jak np.te Samsungi o których była mowa wyżej),więc jasno widać ,że podzial jest sztuczny.Jedynie najlepsze egzemplarze ~1.1ns moga powstawać w jakimś osobnym miejscu i są jeszcze poddawane ostrej selekcji.Oczywiście będą userem nastawionym na wyciąganie siódmych potów z kompa człowiek szuka takich informacji(jak specifikacje /dane techniczne itp).Przeciętny user np.jakichś John z USA , pobiegnie zaraz do sklepu po nową szybszą (lub drugą kartę do SLI/Crossfire) "zabawkę" i tyle.

Żeby nierobić kolejnego potężnego offtopa-wywód o pamięciach można podpiąć do tematu-bo dotyczy wszystkich kart z 6600/GT włącznie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko zakupilem karte pixelView gf 6600 GT i zastanawiam sie czy sprzet jaki mam nie jest zaslaby do tej karty czy jej nie ogranicza i czy wykorzystam ja w 100% oto reszta sprzetu prosze o odpowiedz msi k7n2delta platinum sempron 2800+ socket A 2x512 kingston co wy o tym sadzicie:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zflashowalem swojego asusa 6600 (3,3 ns samsung) biosem od asusa 6600 (3,6ns hynix), grzesiu zapewnil mnie, ze pamieci maja taki same timingi i mozna spokojnie wgrywac (thx ;] ).

Dopiero teraz zdalem sobie sprawe z marnosci stockowego chlodzenia - smart doctor wczesniej twierdzil, ze w idle bylo 35*c, teraz dioda ze sterownikow pokazuje 59*c - a mam z boku budy nawiew O_o, oczywiscie 1.4v.

Chyba musze sie na serio zakrecic za pentagramem, bo wole nie myslec co to bedzie jak przyjda upaly. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na marginesie w 6600gt

ktorych uzywa timingow timings 1 i 5 ?

No właśnie-trzeba spytać kogoś kto ma 6600GT .

Jakby ktoś był miły może zarzucić nr. zestawu.

krótka instrukcja(w razie czego ).

Nibitor->Tools->Select Device->Ok->Tools->Read BIOSS->Read Into Nibitor->Zakładka timings->Autoselect Timings->....

No i...?

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgladaj sie za xc-80 bo z tego co widze 70'tki moga byc nizsze i kondzior pomiedzy mofsetem a koscia pamieci bedzie zahaczac. Przynajmniej tak mi sie wydaje [;

 

A u mnie najwyrazniej koniec zwisow :D A wszystkiemu winny byl speedfan :rolleyes: No i oczywiscie mostek poludniowy via 8237 [;

Napiecie 1.6, 256mb dla agp, i ktorys bios z 1.4V ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych kart byście wybrali. Są one w podobnej cenie.

Proszę o wasze opinie.

 

1. GeForce 6600GT Pine XFX 128MB DDR3, DVI, AGPx8 http://www.gral.pl/preview/PineXFX/GeForce...DVIAGPx8_72.php

 

 

2. Galaxy GF 6600GT ultimate 128MB (1.6ns) TV&DVI http://allegro.pl/item100323343_galaxy_gf_..._6ns_tvdvi.html

 

Wiecie moze jak wyglada OC tych kart?

Edytowane przez Garos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgladaj sie za xc-80 bo z tego co widze 70'tki moga byc nizsze i kondzior pomiedzy mofsetem a koscia pamieci bedzie zahaczac. Przynajmniej tak mi sie wydaje [;

 

A u mnie najwyrazniej koniec zwisow :D A wszystkiemu winny byl speedfan :rolleyes: No i oczywiscie mostek poludniowy via 8237 [;

Napiecie 1.6, 256mb dla agp, i ktorys bios z 1.4V ;]

Podczas rundki z bf2 core @ 450 dochodzilo do 75*c, nie jestem podly i nie bede katowal karty, chociaz wiem, ze spokojnie by to zniosla. ;]

 

No wlasnie tak patrze na allegro, siakies takie tanie te xc-80 alcu -> click ;]

 

A jak tam z HSI, pentagram wieje na niego, bo slyszalem, ze sie tez niezle poci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych kart byście wybrali. Są one w podobnej cenie.

Proszę o wasze opinie.

 

1. GeForce 6600GT Pine XFX 128MB DDR3, DVI, AGPx8 2122771[/snapback]

Podczas rundki z bf2 core @ 450 dochodzilo do 75*c, nie jestem podly i nie bede katowal karty, chociaz wiem, ze spokojnie by to zniosla. ;]

 

No wlasnie tak patrze na allegro, siakies takie tanie te xc-80 alcu -> click ;]

 

A jak tam z HSI, pentagram wieje na niego, bo slyszalem, ze sie tez niezle poci ?

Moim zdaniem Pentagram to badziew...miałem XC80AL, po 5 miesiącach wentylator mogłem wyrzucić do śmietnika bo po właczeniu pierdział tak jakby ktoś srubokrętem po zebrach jezdził, obroty spadały do 1000 (seryjnie 2500), w dodatku montaz taki ze na moim byłym GF6600GE zrobiłem malutkie ukruszenie rdzenia. Jezeli chcesz miec spokoj rozglądaj sie za uzywanym Zalmanem AlCu VF700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Pentagram to badziew...miałem XC80AL, po 5 miesiącach wentylator mogłem wyrzucić do śmietnika bo po właczeniu pierdział tak jakby ktoś srubokrętem po zebrach jezdził, obroty spadały do 1000 (seryjnie 2500), w dodatku montaz taki ze na moim byłym GF6600GE zrobiłem malutkie ukruszenie rdzenia. Jezeli chcesz miec spokoj rozglądaj sie za uzywanym Zalmanem AlCu VF700.

Bo na al sa lozyska slizgowe a na alcu/al sa kulkowe. ;]

Co do instalacji, to slyszalem, ze jest ciezko, ale jak orgiusz zamontowal, to mi tez sie uda. : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na al sa lozyska slizgowe a na alcu/al sa kulkowe. ;]

Co do instalacji, to slyszalem, ze jest ciezko, ale jak orgiusz zamontowal, to mi tez sie uda. : P

Możliwe...jednak ja już z Pentagramem nie chce mieć nic wspólnego, zresztą komus w XC70AL przytrafiło się to samo, a niby to poprawiony model...takze dziękuje :P A co do temperatury rdzenia na Twojej karcie, mój GE chodził na 500MHz przy 84c i 1.4v (seryjnie tyle ma), i nic mu nie było, więc kręć aż karta bedzie kwiczeć z bólu.. :>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

 

Nie ma to jak się zrazić do marki :P

 

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe...jednak ja już z Pentagramem nie chce mieć nic wspólnego, zresztą komus w XC70AL przytrafiło się to samo, a niby to poprawiony model...takze dziękuje :P A co do temperatury rdzenia na Twojej karcie, mój GE chodził na 500MHz przy 84c i 1.4v (seryjnie tyle ma), i nic mu nie było, więc kręć aż karta bedzie kwiczeć z bólu.. :>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nie ma to jak się zrazić do marki :P

 

Nie no spokojnie, ja nie zamierzam zatrzymac sie na 500mhz, bede jechal tyel ile 'fabryka dala' a raczej vmod 1.4v. ;]

Temp 75*c a teraz nie jest jeszcze cieplo, co dopiero jak bedzie 3x*c w cieniu, chyba browrami bym to chlodzil. ;]

Spoko licze na penta, jak nie ukrusze rdzenia (tfu, tfu) to bedzie dobrze. ;]

 

edita

 

Czemu nie moge zainstalowac smart doctora teraz ? ;]

 

Dołączona grafika

 

 

Aha i jak wywalic ten ogranicznik mhz z rivatunera, bo nie moge krecic core, granica to 450mhz. Dlaczego jak krece z poziomu sterownikow nv to wywala mi jakis error, ze nie przeszlo testu czy cos tam ? Wylaczylem w riva tunerze ta opcje odpowiedzialna za to.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac temat pentagrama rzuce:

primo - ath zycze powodzenia jak juz bedziesz go miec. Wczesniej montowalem go kilka razy na rozgrzewke na 9550 ktory mial mniejszy rozstraw otworow ( 55mm jak sie nie myle ). Asus ma cos kolo 75mm i tutaj zaczynaja sie schody. Bo to bedzie lekcja cierpliwosci ;]]]]]

secundo - grzesiu modele al ciagle maja wentylatory z lozyskami slizgowymi. Wiec jest to pewnie ten sam shit.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A co do smart doctora - jakie stery zaisntalowales? Ostatnie FW czy asusowskie? :> Co do samych temeratur - jakos nie widzialem wiecej niz 54* przy 500MHz ostatnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem pentagrama i po 30 minutach nie udalo mi sie go wrzucic na galaxy. sprzedalem, kupilem zalmana i w ciagu 5 minut siedzial na karcie.

Mi się udało go zamontować, ale dopiero po zdjęciu seryjnych miedziaków z pamięci bo inaczej się na nich opierał i nie dociskał do rdzenia, zamontowałem te malutkie od pentagrama ale to nie to samo...

 

Nie no spokojnie, ja nie zamierzam zatrzymac sie na 500mhz, bede jechal tyel ile 'fabryka dala' a raczej vmod 1.4v. ;]

Temp 75*c a teraz nie jest jeszcze cieplo, co dopiero jak bedzie 3x*c w cieniu, chyba browrami bym to chlodzil. ;]

Spoko licze na penta, jak nie ukrusze rdzenia (tfu, tfu) to bedzie dobrze. ;]

 

edita

 

Czemu nie moge zainstalowac smart doctora teraz ? ;]

 

 

 

Aha i jak wywalic ten ogranicznik mhz z rivatunera, bo nie moge krecic core, granica to 450mhz. Dlaczego jak krece z poziomu sterownikow nv to wywala mi jakis error, ze nie przeszlo testu czy cos tam ? Wylaczylem w riva tunerze ta opcje odpowiedzialna za to.

Nie mozesz zainstalowac smart doctora bo pewnie program mysli ze to inna karta :P Co do erroru w sterownikach, wyłączyłes opcje w RivaTuner, wiec tylko w RivaTuner nie bedzie tego błędu :P Sterownikami się nie kręci ;]

 

Konczac temat pentagrama rzuce:

primo - ath zycze powodzenia jak juz bedziesz go miec. Wczesniej montowalem go kilka razy na rozgrzewke na 9550 ktory mial mniejszy rozstraw otworow ( 55mm jak sie nie myle ). Asus ma cos kolo 75mm i tutaj zaczynaja sie schody. Bo to bedzie lekcja cierpliwosci ;]]]]]

secundo - grzesiu modele al ciagle maja wentylatory z lozyskami slizgowymi. Wiec jest to pewnie ten sam shit.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zrazic do marki? Twoje zrazenie mozna porownac do kupienia sempa gdy wszyscy wokol maja a64 ;]

A co do smart doctora - jakie stery zaisntalowales? Ostatnie FW czy asusowskie? :> Co do samych temeratur - jakos nie widzialem wiecej niz 54* przy 500MHz ostatnio :D

Za montaz pentagrama to jakies ordery powinni wręczać :lol2: Moze niedługo evercool spadnie do jakiejs rozsadnej ceny ( 60pln :P ) to nie bedzie się opłacało kupować pentagramy.

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

nie wszyscy :>

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało go zamontować, ale dopiero po zdjęciu seryjnych miedziaków z pamięci bo inaczej się na nich opierał i nie dociskał do rdzenia, zamontowałem te malutkie od pentagrama ale to nie to samo...

a myslisz, ze ich nie sciagalem?? :> mi nawet sruby nie pasowaly do zapinki, bo byla za waska o 1mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie help

Mam Winfast6600Gt AGP 128MB i na wszystkich sterach z serii 8xxx karta dostaje artów jak ch..

O tyle dziwne że za każdym razem arty są w innym momenie i niezleżnie od temp. raz 88 stopni i dalej działa raz 75 i arty.Na sterach 77.77 DNA działa wszystko ale są mniej wydajne od 8454 więc wolałbymnowsze. Wie ktoś z czym to problem?? driver cleaner był już pare razy i nic zreszą na drugiej windzie która 7x.xx nie widziała to samo.Karta nie kręcona. i jeszcze na gwarancji więc lecieć do serwa czy nie. Please help

Edytowane przez grzesiek1515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...