Skocz do zawartości
grzesiu

GeForce 6600 / GT cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

w sklepie najtaniej 6600 ge widzialem za 399 zl, a to juz troche wiecej niz 330 zl (za gigabyte turboforce)

 

lecz ten galaxy jest lepszy i to o sporo szczegolnie po oc... jedak z kasa u mnie troche kiepsko

Wez od Gigabytea ja kupilem leadteka bo podobno swiatna karta. tak ale jak sprzedalwali ja z hynixami na pokladzie . ja dostalem wersje z tego roku z samsungami co prawda 3.6ns ale kreca sie okropnie :-/ zreszta spojz w moj sig :-/ Edytowane przez Fisher15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta robi 595/1300 - stabilnie bez artow

nie jest najgorzej ... ale czuc niedosyt :lol: ...

narazie nie bede Podnoszenie napiecia na rdzen poki Evercoola nie zmontuje/kupie ...

 

Natomiast mozna by cos z tymi pamieciami zrobic ...

edytowalem w nibitorze biosa w locie i wynika ze uzywa timingow nr 7 ...

Trc 27 zmień->31

Trfc 33 ->39

tRas 19 ->22

tRP 8 ->9

Trcdrd 7 ->10

Trcdwr 4 ->6

tRRD 5 ->8

 

Tak w ogóle masz naprawde niezłą sztuke :-P ,jak zmienisz chłodzenie (rozumiem ,że evercool Turbo 2) i może jakichś v modzik to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam zonka... ;/

Karta po przekroceniu ~~350mhz na rdzeniu robi takie fazy jak napisalem wczesniej i resetuje sie do def. czyli 300mhz.

Mam niby wgrana ta karte z 1.4v, ale nie wiem, czy jest to na stale, czy dopieru po przejsciu w 3d ?

Po modzie na 1.4 te 450-500mhz karta powinna spokojnie osiagnac, a tutaj doopa.

Temp jest ok, max. to ~75*c.

Kurde nie wiem jak to rozwiazac, jakies pomysly. ;]

 

Wyglada na to, jakby nie bylo tego 1.4v na rdzen, moze ktos mi dac swoj sprawdzony bios, bo mam obawy co do obecnego, co prawda grzesiu mi go podeslal, ale sami widzicie, jakies fazy sie dzieje. ;/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam zonka... ;/

Karta po przekroceniu ~~350mhz na rdzeniu robi takie fazy jak napisalem wczesniej i resetuje sie do def. czyli 300mhz.

Mam niby wgrana ta karte z 1.4v, ale nie wiem, czy jest to na stale, czy dopieru po przejsciu w 3d ?

Po modzie na 1.4 te 450-500mhz karta powinna spokojnie osiagnac, a tutaj doopa.

Temp jest ok, max. to ~75*c.

Kurde nie wiem jak to rozwiazac, jakies pomysly. ;]

 

Wyglada na to, jakby nie bylo tego 1.4v na rdzen, moze ktos mi dac swoj sprawdzony bios, bo mam obawy co do obecnego, co prawda grzesiu mi go podeslal, ale sami widzicie, jakies fazy sie dzieje. ;/

hmm...dziwne. Robiłem wszystko na wzór BIOSu 1.4v leadteka, powinno teoretycznie działać...jeszcze raz spojrze ;)

 

A co do Leadtek vs Gigabyte, pozwole sobie przytoczyć fragment FAQa mojego autorstwa który jest w trakcie tworzenia...(wolnego bo wolnego, ale zawsze ;>)

 

LEADTEK A6600TD - Chyba najpopularniejszy model GF6600. Dobrze rozplanowane PCB, chłodzenie wydajniejsze niż to z Asusa, można wgrać bios 1.4v i nie zmieniać chłodzenia. Pamięć to hynixy 3.6ns lub samsungi 3.6ns. Na seryjnym biosie rdzenia nie można podkręcić powyzej 450mhz, powodem jest brak napięcia. Pamięci podkręcają sie w okolice 700MHz (HYNIX), samsungi są troche gorsze. Po zmianie biosu na 1.4v dostajemy gratisowe ~100MHz dla rdzenia, a dla pamięci o/c pozostaje takie jakie było na seryjnym biosie. Wadą zmodowanego biosu do tej karty jest niedziałające wyjście DVI, i mruganięcie monitora przy wchodzeniu do własciowosci ekranu. Przy zakładaniu Pentagrama/Zalmana nie stwierdzono problemów, jednak patrząc na zdjęcia karty, widać ze chłodzenie typu orb jakim jest pentagram i zalman, bedzie przysłaniać trochę pamięć, wiec mogą być problemy z zakryciem całej kości pamięci radiatorem.

 

GIGABYTE 6600 TURBO FORCE - Niebieski kolor laminatu który ładnie kontrastuje ze złotym chłodzeniem to jest symbol Gigabyte. Chlodzenie karty to osobny radiator z wentylatorem dla GPU i dosyć spory, dobrze uzebrowany radiator mostka HSI. Sekcja zasilania została umieszczona po prawej stronie pcb, wraz z dodatkową wtyczką zasilającą. Pamięci zamontowane na karcie to HYNIX 4.0 ns więc teoretycznie gorsze do podkręcania niz na kartach innych producentów. Wentylatorek który chłodzi radiator GPU nie jest ani za cichy ani za głośny, nie męczy. Producent oprócz sterowników dodaje nam program do podkręcania - Vtuner. Nigdy nie byłem zwolennikiem takich programow, wolałem korzystac z RivaTunera lub wbudowanego "podkręcacza" w sterownikach. Najpierw spróbowałem podkręcać Vtunerem. Po właczeniu program pokazuje nam taktowania karty - 400MHz rdzeń/550 pamięć. Jak widać, Gigabyte podniósł o 100Mhz taktowanie rdzenia swojej karty, co moze być dobre dla ludzi którzy nie chcą podkręcać. Przed pierwszym testem spojrzałem do sterowników aby sprawdzić czy karta posiada odblokowany czujnik temperatury. Niestety, nie ujrzałem odpowiedniej zakładki do monitorowania temperatury - karta nie ma odblokowanego czujnika. Ustawiłem taktowania 450MHz/650MHz i włączyłem 3d marka. Test przeszedł bezproblemowo, ale co to?! Czemu rdzeń się nie podkręcił? grr...ten głupi programik Gigabyte nie chce podkręcać rdzenia - pomyślałem. Właczyłem RivaTuner, ustawilem znów 450/650 i ponownie kliknełem "run 3Dmark". Poczekałem aż cały test minie i...wyskoczył identyczny wynik jak po podkręceniu Vtunerem. Wtedy zrozumiałem - karta ma zablokowane w biosie podkręcanie rdzenia. Troche zawiedziony, zabrałem się za dalsze podkręcanie pamięci. Udało mi się uzyskac 720MHz co jest więcej niz dobrym wynikiem, aż dziwne ze pamięci 4.0ns tak dobrze się podkręciły. Ale co zrobić z blokadą na podkręcanie rdzenia? Czytając forum, dowiedziałem się ze mozna zmienić BIOS na 1.4v od innej karty i bedziemy mogli podkręcać rdzeń. Po wgraniu biosu 1.4v karta moze osiągnąc taktowanie 550-560MHz dla rdzenia, seryjne chłodzenie wystarcza do takiego napięcia. Myślę ze ta karta jest warta swojej ceny i warto ją kupić.

 

EDIT:

 

@ath - TUTAJ jest poprawiony BIOS. MUSI DZIAŁAC.

 

EDIT2:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
@Orgiusz (lub inny moder)) - mógłbys zajrzeć do tematu o sempach 64? W ostatnich postach zrobił się niezły syf, wchodze sobie poczytac o rekrodach lub o czymś konkretnym, a tu widze spam jakiegos n00ba... :|
Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pod reka stara karte na pci to zmodyfikuj bios na stale ;]]

Zmieniales gluta? Chociaz 75* to dla rdzenia standard :? Zwiekszasz oba taktowania czy najpierw bawisz sie rdzeniem a dopiero potem pamiatkami? Jaki ten bios ? Ja kozystam z tego. Zabij mnie ale juz nie wiem jak sie oryginalnie nazywal ;]]

 

[ot]

Wiem grzesiu. Przejzalem na szybkosci raporty. Troche sobie pospalem. [;

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pod reka stara karte na pci to zmodyfikuj bios na stale ;]]

Zmieniales gluta? Chociaz 75* to dla rdzenia standard :? Zwiekszasz oba taktowania czy najpierw bawisz sie rdzeniem a dopiero potem pamiatkami? Jaki ten bios ? Ja kozystam z tego. Zabij mnie ale juz nie wiem jak sie oryginalnie nazywal ;]]

 

[ot]

Wiem grzesiu. Przejzalem na szybkosci raporty. Troche sobie pospalem. [;

[/ot]

Gluta zmienialem na srebrna, temp. sa na 100% ok, bo nawiew mam z boku jeszcze. ;]

Zwiekszamy tylko core, smiem powiedziec, ze o/c core pozostalo takie jak bylo na firmowym biosie.

Zaraz ide wgrywac tego poprawionego od grzesia , zobaczymy jak z nim. ;]

 

edit

 

Juz po i teraz dziala prawidlowo, spokojnie lyka 500mhz, jutro wrzuce jakis marek03 po zmianie chlodzenia.

Grzesiu dzieki za bios ! ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest jakis chetny na mojego Galaxego?? :> karta ma 24 miesiace gwarancji od 6 stycznia tego roku. wersja z miedzia na GPU i MEM. na codzien chodzi na standardowych taktach a max co dawalem do testow to 550/1150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na Tweak pff zanczy sie purePC :-P Widze że ostatnio poruszacie problem timingów moja karta to 6600gt Gigabyte pci-e to co udało mi sie z nie wycisnąć to 618/1219 napiecie na rdzeniu 1.64V w 3D a na mem 2.2V(10206ptk. w 3dsmarku 2003). Pamieci ma Hynixa 2ns no bo jak inaczej B) Co zrobić zeby więcej z pamięci wycisnąć, timingi w dół? Bo widze z tego co piszecie ze to zwiększa możliwiści OC dużo. Aha tak aprops mam pentagrama xc 70 cu+ i jestem bardzo zadowony temperatura w idle 34 a stress naewt na podniesionym napięciu max 49. Pomóżcie odnośnie tych pamięci bo chce je jeszcze wykręcić na MAX w końcu to ten dział :D A wogule co sądzicie o napieciu na rdzen 1.64V i 2.2V na mem czy to nie zmienieszy duzo żywotnosći karty?

 

P.S. Mam na sprzedaż tez gfa Gigabyte 6600gt tylko ze agp ten co sprzedaje nie byl tak ekstremalnie krecony bo komp na to nie pozwalał stan igła nie przerabiana, zapraszam na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=103038805 cena taka jak kup teraz warto naprwdę a i ma jescze 1.5 roku gwarancji szczegóły na aukcji pisać cena 440zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest jakis chetny na mojego Galaxego?? :> karta ma 24 miesiace gwarancji od 6 stycznia tego roku. wersja z miedzia na GPU i MEM. na codzien chodzi na standardowych taktach a max co dawalem do testow to 550/1150.

 

Witam jestem nowy na Tweak pff zanczy sie purePC :-P Widze że ostatnio poruszacie problem timingów moja karta to 6600gt Gigabyte pci-e to co udało mi sie z nie wycisnąć to 618/1219 napiecie na rdzeniu 1.64V w 3D a na mem 2.2V(10206ptk. w 3dsmarku 2003). Pamieci ma Hynixa 2ns no bo jak inaczej B) Co zrobić zeby więcej z pamięci wycisnąć, timingi w dół? Bo widze z tego co piszecie ze to zwiększa możliwiści OC dużo. Aha tak aprops mam pentagrama xc 70 cu+ i jestem bardzo zadowony temperatura w idle 34 a stress naewt na podniesionym napięciu max 49. Pomóżcie odnośnie tych pamięci bo chce je jeszcze wykręcić na MAX w końcu to ten dział :D A wogule co sądzicie o napieciu na rdzen 1.64V i 2.2V na mem czy to nie zmienieszy duzo żywotnosći karty?

 

P.S. Mam na sprzedaż tez gfa Gigabyte 6600gt tylko ze agp ten co sprzedaje nie byl tak ekstremalnie krecony bo komp na to nie pozwalał stan igła nie przerabiana, zapraszam na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=103038805 cena taka jak kup teraz warto naprwdę a i ma jescze 1.5 roku gwarancji szczegóły na aukcji pisać cena 440zł.

1.65v na codzień? szkodliwe, radzi się nie przekraczać 1.5v. Widze ze teraz wszyscy się pozbywają swoich 6600/gt, pewnie ceny strasznie spadną :P

 

 

Juz po i teraz dziala prawidlowo, spokojnie lyka 500mhz, jutro wrzuce jakis marek03 po zmianie chlodzenia.

Grzesiu dzieki za bios ! ;]

Nie ma za co ;) miło komuś pomóc swoją wiedzą ;>

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trc 27 zmień->31

Trfc 33 ->39

tRas 19 ->22

tRP 8 ->9

Trcdrd 7 ->10

Trcdwr 4 ->6

tRRD 5 ->8

 

Tak w ogóle masz naprawde niezłą sztuke :-P ,jak zmienisz chłodzenie (rozumiem ,że evercool Turbo 2) i może jakichś v modzik to ...

Zmienilem te timingi nieco wczesiej - (wedle PDFa smasunga )

Przyrost mocy jest praktycznie zaden :cry: moze 8 mhz

 

wydaje mi sie ze bez Vmoda na memki sie nie obedzie :sad:

Pamieci maja teraz Moc ale brakuje im V zeby rozwinac skrzydla (zreszta podobnie bylo z 6200)

 

Najgorsze jest to ze nie moge absolutnie nigdzie znalezsc OPISU

do Pencil MOda dla MEMEK i GPU ...

 

moze ktos by mogl pomoc :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzielem sie dzis za Vmoda - olowkowego - bo znalazlem szczatkowe informacje odnosnie gdzie malowac...

 

niestety wszystko robie NA OKO :) - poniewaz nie mam miernika ;/

jest to ryzykowne bardzo - ale staram sie nakladac za kazdym razem mala ilosc grafitu i testowac ...

 

z moich wypocin poki co udalo sie wyciagnac

 

 

gpu - 630 - stock cooling ... 90 stopni sie nagrzewa ;/ z dodatkowym nawiewem ;/

Mem - 1340 - powyzje zaczyna juz sporadycznie przebijac odksztalcenia textur

 

Ciekawa rzecza jest to ... ze po o/c pamieci o ile w 3d na 1340 nie ma artefaktow .. to pozniej jak wejde do srodowiska 2d ( czyt pulpit ) mam przeklamania delikatne w obrazie ...

 

Wedlug nibitora Karta uzywa Timings 7 - tam tez zastosowalem timingi 1,4 ns z 7600GT ktory edytowalem NV modifier

 

pewien przyrost jest ale ciaaagle czuc niedosyt ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalowalem jeszcze mocniej odpowiedzialny za Vmem

 

1360 bez artow :D

 

Z rdzeniem jest b.ciekawa sprawa chyba sie nieco zagalopowalem i dalem za duzo grafitu ...

bo jak wlaczylem 3dmarka = reset kompa i to za kazdym razem

dopiero gdy wytarlem troszke grafitu karta ozyla :blink:

 

albo to kres Vgpu albo Szef nie wyrabia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RObiac u siebie testy 3dmark03 mam wrazenie, ze gpu karty sie resetuje w trakcie testow, bo wyniki sa za male. 500/650 mialem mniejszy wynik niz 400/650. :blink:

Czytalem, ze takie fazy dzieja sie wlasnie po wgraniu zmodowanego biosa.

 

edit

 

No i zrobilem jeszcze kilka markow i ewidentnie core wraca do 300mhz.

Da sie to jakos ominac poza ustawieniem na sztywno w biosie wartosci ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strongmen mam karte ta co w podpisie tylko ze ty masz na agp chyba ja na pci-e. Zeby wykrecić pamieci do tych twoich 1360 to musze timingi wyedytować. Bo jak narazie to pamieci mi sie marnie kręcą tylko 1219Mhz przy napieciu 2.2V. A i tak pozatym mam kości Hynixa.(A które sa lepsze tak apropo hynixa czy samsunga?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja karta jest na PCIE

 

Pamieci zainstalowane to samsungi chyba 2.0ns

 

Same timingi wiele mi nie dały, moze 8-10 mhz

dopiero gdy podnioslem V na memkach to zaczelo sie cos pozytywnego dziac

 

Generalnie musisz sprawdzic ktorych timingow uzywa twoja karta

(wzor postepowania w nibitorze podawal BezbronnyPL)

pozniej musisz edytowac dana sekwencje Timingow i wpisac odpowiednio z pamieci 1,4 ns

(czyli te co sa podane powyzej)

 

Jak masz podniesione V na memkach to jest duze prawdopodobienstwo ze Dostaniesz kopa rzedu 50-60 mhz (mnie tyle dalo)

 

karta przed podniesieniem Vmem i zmiana timingow :

Mem - 1297-1300 ( bez artow)

 

Po zabiegu

 

1360-1362 (bez artow)

Jeszcze nie powiedzialem ostatniego slowa :wink:

 

P.S

czy samsungi czy hynixy to ciezko powiedziec Generalnie uwaza sie ze Hynixy sa lepsze a dlaczego tego nie wiem? ;) byc moze kiedys jakas seria tsopow lepiej ise krecila na hynixach :) i tak juz ludzie gadaja ... ja na 6200 mialem hynixy 3,6 co wedrowaly na 900 mhz po Vmodach i zmianie timingow :)

 

tak wiec wszystko zalezy od Parti kostek - i ukrytym w nich potencjale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zrobilem jeszcze kilka markow i ewidentnie core wraca do 300mhz.

Da sie to jakos ominac poza ustawieniem na sztywno w biosie wartosci ?

Da się w RT: "Force constant performance level"

W razie pytań należy skorzystać z pliku "help"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobawilem sie jeszcze troche timingami (glownie z XFX 7600GT ) oraz Olowkiem (ikea Rox)

 

i ostatecznie pamieci stanely na

1382 - jednoczesnie mysle ze to juz kres tego co da sie z nich wyciagnac ;-/ - chodz jak kupie miernik to okaze sie w rzeczywistosci ile jest na nich V

 

 

z rdzeniem bede walczyl dopiero jak kupie chlodzenie - bo zabawa ograniczona brakiem chlodzenia do udanych raczej nie nalezy ...

 

To tymczasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w RT: "Force constant performance level"

W razie pytań należy skorzystać z pliku "help"

A wiec...

 

'Force constant performance level' option allowing you to force your graphics card to work at one constant performance level and disable 2D / low power 3D / 3D modes switching. Take a note that it will also disable throttling, so use this option with extreme caution only if you perfectly understand what are you doing. This option is also locked by default, power users may unlock it with EnablePerfLevelForcing registry entry.

Wchodze w RT -> power user -> nvidia\overclocking -> EnablePerfLevelForcing, dalem to na "1" i nadal sie resetuje.

 

Cos robie zle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sa do wyboru 4 opcje: disabled, standard 2d, low power 3d i performance 3d, dalem na ta ostatnia opcje i zatwierdzilem, teraz ok ?

 

Hm no niby teraz sie nie resetuje, ale wynik jakis doopny.

Wczesniej tzn. na starym biosie mialem na taktach 400/650 ~5950ptk. a teraz robilem 450/650 i wyszlo ~5750ptk. :? Czy ten zmodyfikowany bios moze zanizac wynik, bo juz nie wiem co mam myslec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa jest oczywista: 450 to dla tego egzemplarza za dużo.

Zrób testy na takich samych zegarach jak przy oryginalnym biosie.

To i tak jest błądzenie po omacku - kręcenie przez neta to dosyć trudna sprawa, zbyt wiele niewiadomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ciagle stockowe chlodzenie? :P

Moj kreci sie do stabilnych 500/660. Marki moge jeszcze puscic na 500/680 ale przy dobrze wentylowanym pokoju [;

No niestety, jutro moze juz przyjdzie ten pentak. ;]

 

Co do tego, ze 450 to za duzo, marki przechodzi, widac, ze sie nie resetuje tylko ten wynik jakis maly.

 

@suchyjastrzab mam rozumiec, ze dobrze ustawilem 'force constant performance level' na 'performance 3d' ?

Od czego jest wogole to 'low power 3d' ?

 

Tych zabezpieczen jest w pyte na nv, na ati wgrywalem omegi i o/c juz bylo odblokowane. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Low power 3D to tzw. "throttling" ale w kartach 6x00/xx tego trybu chyba nie ma - w oryginalnym biosie na pewno nie.

 

P.S.

To, że karta przechodzi test nie oznacza, że pracuje poprawnie.

Kiedy robi błędy musi pewne operacje powtarzać a to obniża wydajność.

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Low power 3D to tzw. "throttling" ale w kartach 6x00/xx tego trybu chyba nie ma - w oryginalnym biosie na pewno nie.

 

P.S.

To, że karta przechodzi test nie oznacza, że pracuje poprawnie.

Kiedy robi błędy musi pewne operacje powtarzać a to obniża wydajność.

Wczesniej bez problemu uzyskalem ~6,5k na 400/650 i sempie@2,4ghz i ~6k na 400/650 i sempie@1,6ghz

Robilem przed chwila test, semp@1,6ghz 400/650 i wyszlo jakies ~5250ptk. Z tego co pamietam to karta na def. taktach ma ~4800/4900ptk. wiec te 350ptk. to pewnie za nadtaktowane pamieci, core na to wychodzi, ze sie ciagle resetuje. :-|

 

Wyczytalem na stronie http://svcd1.webpark.pl/6600/ :

 

jakie mialem problemy.....

 

 

karta po OC freezuje, gpu spada do 300mhz, w 3dmarku2005 karta wymusza 300 dla gpu - rozwiazanie wpisalem wartosci oc do biosu karty i koniec freezow i itp problemow

 

nie pomagaly ustawienia w RT typu wymuszeanie trybu pracy - karta zawsze spadala do ustawien biosu

 

a te czujniki na asusie to kiszka - pokazuja jak im sie podoba. jesli nie odblokujesz diody termicznej w gpu to asus oszukuje z temp na gpu w RT - dioda termiczna musi byc odblokowana w biosie karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...