Skocz do zawartości
Winchester

Male Okna Ie, Jak Zrobic Zeby Wielkie Byly?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, kiedy biore prawym na link i biore otworz w nowym oknie, to nowopowstale okno jest male i za kazdym razem musze powiekszac :/. Ktos wie jak to zmienic, zeby automatycznie otwieralo w duzym???

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, kiedy biore prawym na link i biore otworz w nowym oknie, to nowopowstale okno jest male i za kazdym razem musze powiekszac :/. Ktos wie jak to zmienic, zeby automatycznie otwieralo w duzym???

 

Pozdrawiam.

Witaj

Zamknij wszystkie okna IE, otwórz jedno i rozciągnij na cały ekran (nie maksymalizuj). Teraz je zamknij i otwórz ponownie, już powinno być dobrze :)

 

...i TAK, polecam wymienić IE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że każda z nich ma wady :(

 

Z FF mam taki problem, że po pewnym czasie zaczyna zwalniać i nie pomaga czyszczenie "keszu".

 

Z kolei Opera ma 3 krzaczki (2 i 3 opisywany na forum):

1) czasami jak się coś zwali, to nie mogę zobaczyć źródła strony (nie pomaga reinstalka)

2) rozjeżdżanie się napisów - np tematy topików oddalone są od ikonek o jakieś 100 pikseli; po najechaniu myszką przesuwają się w lewo

3) rozjeżdżanie się grafiki - niektóre obrazki (zwykle małe) są rozciągnięte (można sobie piksele liczyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że każda z nich ma wady :(

 

Z FF mam taki problem, że po pewnym czasie zaczyna zwalniać i nie pomaga czyszczenie "keszu".

 

Z kolei Opera ma 3 krzaczki (2 i 3 opisywany na forum):

1) czasami jak się coś zwali, to nie mogę zobaczyć źródła strony (nie pomaga reinstalka)

2) rozjeżdżanie się napisów - np tematy topików oddalone są od ikonek o jakieś 100 pikseli; po najechaniu myszką przesuwają się w lewo

3) rozjeżdżanie się grafiki - niektóre obrazki (zwykle małe) są rozciągnięte (można sobie piksele liczyć)

Mi firefox też zwalniał i wysypywały się pluginy czesto. Dlatego przerzuciłem się na operę i jak do tej pory wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przez sentyment :))) Poza tym IE umiem skonfigurowac po swojemu.... tylko te ooookna mnie wkurzaja wlasnie :). A ktora Wy polecacie z przegladarek?

no to fest umiałeś skonfigurować jeśli podstawowej rzeczy jak rozmiar okien nie umiałeś ustalić :). Poza tym nie wie co tam w IE można konfigurować za bardzo :). W moim FF mam w sumie około 40 zakładek do konfigurowania firefoxa.. tam dopiero można się wykazać pomysłowością :D :lol:

 

Z FF mam taki problem, że po pewnym czasie zaczyna zwalniać i nie pomaga czyszczenie "keszu".

Może któreś rozszerzenie jest stuknięte.. nienajnowsze... Ja mam 12 rozszerzeń zainstalowanych, wchodząc na tweaka otwieram po 20 zakładek naraz i szczerze mówiąc nie zauwazyłem żeby działo się coś nie tak z FF...

 

może... Jaki pan taka przeglądarka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei Opera ma 3 krzaczki (2 i 3 opisywany na forum):

1) czasami jak się coś zwali, to nie mogę zobaczyć źródła strony (nie pomaga reinstalka)

2) rozjeżdżanie się napisów - np tematy topików oddalone są od ikonek o jakieś 100 pikseli; po najechaniu myszką przesuwają się w lewo

3) rozjeżdżanie się grafiki - niektóre obrazki (zwykle małe) są rozciągnięte (można sobie piksele liczyć)

Zadnego nie widziałem od bardzo dawna. Ale to pewnei dlatego,że korzystam z Opery 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...