Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość #Mreko

oj zeby sie nie skonczylo jak z tym ekwadorczykiem co postawil 500$ na wygrana polski i sie powiesil po meczu :lol2: :lol2:

 

francuzi jak narazie wraz z polska kandyduja do najwiekszych cieniasow tych mistrzostw

 

byc moze to ten magiczny 4:5:1

 

polak franzuc 2 bratanki :lol2:

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygranej brazyli stawiam to co mi zostalo [2ziko] na kombynatora:

Hiszpania-Ukraina 1

Tunezja-Arabia -tutaj chyba 1 ale zastanawiam sie czy nie odpuscic

Niemcy-Poland => tu chyba wiadomo (:

Myslicie by stawiac na tunezje czy sobie lepiej odpuscic ten meczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili już odpuszczam, dam pare suicide kuponów... Imho będzie dużo zmian w składzie, dużo drużyn zagra zachowawczo, dużo drużyn będzie chciało odpocząć, a co najważniejsze - zdeterminowany przeciwnik może pokazać rogi ;/

 

Imo - w grupach już raczej pewniaków nie będzie... Może Brazylia, Anglia... ale dla obstawiających wesoło nie jest :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba postawie na nowym koncie takie cos jak Sarkazz, jedynie czechy dalbym z podporka.

 

Ok trzymamy kciuki za Brazylie. Mysle ze jak oni wtopia/zremisuja to wiekszosc ludzi tu zbankrutuje :P

 

edit.

Co jest do cholery?! Only POLSAT?!

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba postawie na nowym koncie takie cos jak Sarkazz, jedynie czechy dalbym z podporka.

Mnożnik 15, dajesz kostaryka - polska 1 i masz 75 ;>

 

a tak btw to ten kupon jest głupi i nie wejdzie

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak moge doradzic to francje tylko z podporka grac :-)

:D tak jak mowilem :D nie ufac zabojadom. Jeszcze brazylia i kasa kasa kasa.... :D

 

Teraz radze nie grac na hiszpania ukraina a jak juz to napewno nie na 1 (ja moze zagram za 5zl kupon 2x i do tego holandia wks 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czuje Wasz ból, ja miałem jak już pisałem 22 zł postawione w 2 kuponach na Francje jeden 5 zł a drugi 17 z groszami :(

 

Na Brazylie nie postawiłem w bet-at-home nic, jedynie 10 zł w stsie ale tamto sie nie zwróci napewno bo kurs jest mały.

 

Licze jeszcze na wygraną Dallas w nocy 14.06 to będe mieć 5 na gre w bet.. Oczywiście jeżeli Dallas nie wygra, to nie zagram.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez upieprzyłem z 3 kupony na Francji, ale naszczescie korea wygrala i to co zostalo polecialo na brazylie ;)

A na Polske postawie 1 zł, jak brazylia wygra, bo w sumie nic nie wiadomo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia do ostatniej chwili trzymala w napieciu. Chorwaci niezle sobie poradzili... Nie siadly mi dwa handicapy, ale w sumie ok 25zl do przodu, ale 3 konta bez kasy zostaly. Jutro sie chyba zabawie i pootwieram kilka dodatkowych skrzynek na wp :P

 

A jutro jak Panowie?

Hiszpania - Ukraina - ja dam chyba 1x

Tunezja - Arabki - 1

Niemcy - Polska - 1

to chyba moje typy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzylem sobie drugie konto dla taty i postawilem wsio na dallas...Jak zamoczą to leże z nimi ;]]]]Ale cos czuje ze dallas w tym roku zajdzie dalekoooo wiec mozna na nie narazie stawiac ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia do ostatniej chwili trzymala w napieciu. Chorwaci niezle sobie poradzili... Nie siadly mi dwa handicapy, ale w sumie ok 25zl do przodu, ale 3 konta bez kasy zostaly. Jutro sie chyba zabawie i pootwieram kilka dodatkowych skrzynek na wp :P

 

A jutro jak Panowie?

Hiszpania - Ukraina - ja dam chyba 1x

Tunezja - Arabki - 1

Niemcy - Polska - 1

to chyba moje typy...

 

Ja na twoim miejscu jutrzejszy dzien bym sobie odpuscil (ja tak robie) albo ewentualnie gral z podpurkami ale to tez ryzyko bo jutrzejszy dzien moze miec mnustwo niespodzianek a na jedną chyba wszyscy liczymy :)

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ja na twoim miejscu jutrzejszy dzien bym sobie odpuscil (ja tak robie) albo ewentualnie gral z podpurkami ale to tez ryzyko bo jutrzejszy dzien moze miec mnustwo niespodzianek a na jedną chyba wszyscy liczymy :)

Tak, zeby Rasiak nie zagral :lol2: Zarty zartami, ale ja bym sie niczego nie spodziewal... Na pewno dobrze zagra Ebi - tego jestem pewien. Po innych sie nic nie spodziewam - tym bardziej - po zapewnieniach Jan-Ass'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grac na hiszpanie xD

ja tez jutrzejszy dzien odpuszczam. Chociaz wlasnie wypatrzylem ze ciekawym rozwiazaniem moze byc postawienie ze ukraina strzeli gola 1.50 kurs.

zastanawiam sie czy nie postawic 5zl na ukraine i wks mozna ponad 60zl wyjac a to przy odrobinie szczescia moze wejsc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zeby sie nie skonczylo jak z tym ekwadorczykiem co postawil 500$ na wygrana polski i sie powiesil po meczu :lol2: :lol2:

 

francuzi jak narazie wraz z polska kandyduja do najwiekszych cieniasow tych mistrzostw

 

byc moze to ten magiczny 4:5:1

 

polak franzuc 2 bratanki :lol2:

Historia lubi się powtarzać , na ostatnim mundialu Francja wypadła nawet gorzej od Polski :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie mam pomyslu na jutrzejszy dzien - same niewiadome :|

 

Czy ktos wie jak w bet-at-home grac z podporka i czy sie wogole da?

Masz takie cos jak system, i tam zaznaczasz ile na ile meczy Ci pasuje :P Wiecej takich bajerow juz nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, musisz nacis taki plusik "+" z prawej strony danego meczu, tam zobaczysz dodatkowe opcje jake mozesz ustawic...

 

Hmmm mysle ze sheva cos trabnie ladnego, wiec ten 1.5 moze byc ciekawym rozwiazaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no i Dallas przegrało :(( leborg, xpektor, jak to 2 konto? ja mam 2 konta na wp.pl i próbowałem z tym bet-at-home żeby sobie bonus 2 raz włożyć, ale w mailing codes jest ten sam kod i bon nie wchodzi

Jejku.....2pkt dostali ;( Co do drugiego konta to normalnie mi wyszlo, zalozylem druga skrzynke i bonus mi dzialał.. teraz mam po 2ziko na kazdym koncie, zobaczymy co dalej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.

Dobrze ze wczoraj postawilem ziko na WNBA mieszanca to wygralem 2ziko ktore teraz postawilem kombinatorem na

Hiszpania - Ukraina - 1

Tunezja - Arabki - 1

Niemcy - Polska - 1

 

I tak nielubie tego drugiego konta wiec moge sie z nim pozegnac :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie i tak coś nie działa, nawetteraz nie dochodzą na wp maile od bet-at-home z loginem i hasłem

 

EDIT:

 

Udało się hehe :) Pogram jeszcze. Tylko, że wpisałem dane brata a konto bankowe mam na siebie czyli jak by doszło do przelewu czy cuś to faktycznie tak może byc x_O ? son1c?

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zeby wam potem kont nie pokasowali.

1 konto na osobe i podobno dane konta bankowego maja byc zgodne z bet-at-home. ;-/

No tak, jedno moje drugie starszego ;> I wsio sie zgadza.

Jezeli po dizsiejszym cyrku na obu nic nie zostanie to chyba dam sobie spokoj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.

Dobrze ze wczoraj postawilem ziko na WNBA mieszanca to wygralem 2ziko ktore teraz postawilem kombinatorem na

Hiszpania - Ukraina - 1

Tunezja - Arabki - 1

Niemcy - Polska - 1

 

I tak nielubie tego drugiego konta wiec moge sie z nim pozegnac :)

Ja chyba też postawie na new koncie takiego kombinatorka? Jak myślicie :) Bo troche się zastanawiam tą Ukrainą i zdeterminowanymi Polakami ;) Jak dam 5 zł to do wygrania 26 zl. Jak 2 to 10, stawiac 5 ;] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też postawie na new koncie takiego kombinatorka? Jak myślicie :) Bo troche się zastanawiam tą Ukrainą i zdeterminowanymi Polakami ;) Jak dam 5 zł to do wygrania 26 zl. Jak 2 to 10, stawiac 5 ;] ?

Ja bym uwazal na ten ostatni mecz. Postawilem ostatnie 1.08 na Polakow i widze ze niezle mi sie zwroci ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie chyba kombinatora do 20-06 za 3 zł, do wygrania 72 zł.

 

Tunezja - Arabia Saudyjska 1

Anglia - Trinidad i Tobago 1

Argentyna - Serbia i Montenegro 1

Meksyk - Angola 1

Portugalia - Iran 1

Brazylia - Australia 1

Ukraina - Arabia Saudyjska 1

Hiszpania - Tunezja 1

Niemcy - Ekwador 1

 

Dokonać gdzieś poprawek? Ew. coś wyrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia - Trinidad i Tobago--->Tutaj niezdziwie sie gdy mecz zakonczy sie wynikiem 0:0

Anglia wygrala ostatnio niechcacy, a Tobago gra cholernie zaciekle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...