Skocz do zawartości
neron9

Coolermaster Stacker Stc-t01-uw1

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady z tym " lepszej nie ma "

830 jest lepsza :D

Lian-Li są mega wypaśne etc.

 

Co do tematu to faktycznie bardzo dobra obudowa.

Swoją drogą zaryzykował bym stwierdzenie że jest to budka z powiedzmy 20 najciekawszych pozycji na polskim rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi

 

830 coś mi nie podchodzi a i fanem lian-li tez nie jestem choc przyznac trzeba ze to topklasa

 

niech autor topicu poszuka na necie co mu najbardziej odpowiada natomist krótko i zwięźle odpowiadając na jego pytanie-

 

obudowa jest wiecej niz dobra i w tych $$ chyba nic lepszego nie ma

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pmp, 830'ka w środku, głównie poprzez brak miejsca na drugie PSU, jest zdecydowanie mniej "WC friendly" niż STC i 810'ka.

 

@ letrev- może nie z 20, a z góra 5ciu ofert, wtedy zgoda ;)

 

PS. pmp, a Ty do jakiego case'a się przeprowadzasz, bo słyszałem, że sprzedałeś swojego STC?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego oczekujesz od obudowy. Czy chodzi ci o wyglad (okna, efekciarskie otwory wentylacyjne), duzo miejsca, mozliwosc latwego zainstalowania wc, itd. W zaleznosci od priorytetu jakim kieruje sie kupujacy rozne budy w tym przedziale cenowym beda najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt 830 jest raczej "SUPER BIG MIDI Tower" aniżeli "BIG Tower"

Ale możliwośc odręcania dosłownie wszystkiego sprawia że instalacja WC w środku nie jest problemem ...

No chyba że ktoś chce wstawić wiadro do środka wtedy polecam faktycznie 810 ;d

 

@ bartezjusz

Fanem Lian-Li nie trzeba być. Wystarczy że kiedyś będziesz miał styczność z tymi obudowami na dłużej niż 10min + trochę wolnej kasy i ... WPADŁEŚ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bartezjusz

Fanem Lian-Li nie trzeba być. Wystarczy że kiedyś będziesz miał styczność z tymi obudowami na dłużej niż 10min + trochę wolnej kasy i ... WPADŁEŚ :)

 

 

kiedys w jednym ze slaskich sklepów oglądałem dokładnie 4 budy lian-li -od 490zl do ponad tysiąca; - zadna nie zrobiła ma mnie wiekszego wrazenia (niby wykonanie ok, przemyslanie budy ok itp itd ale jakos tak nie do konca mi wszytsko spasowało )

 

choć gdyby nie było stackera brałbym je powazniej pod uwagę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po to że w obecnej chwili BTX to bardziej marketingowy bełkot aniżeli jakieś konkretne korzyści ...

Dlatego też śmiem twierdzić że opcja "btc" w obudowach nie powinna być brana pod uwagę przy wyborze budki...

 

Beznarzędziowość, wentyle 120mm, wykonanie to jest to co wpływa na "dobrą obudowe" a nie "opcja ATX/BTX"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...