Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Fx'y slabo dzialaja na dx9? Dobrze, ze napisales bo na tym forum napewno nikt tego nie wie...

Zawsze to samo podejscie... xD. Na tym forum źle oceniała fx'y (nawet 5900 i 5800 - nie pisze o kartach 5700 w dól) bo kazdy myśli ze są kompletnie do pupy a kompletnie nie sa (nie były przynajmniej) dało sie nawet w obka grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak całkiem nie były , ale przyglądnij sie uważnie na jakość obrazu w fx . Widać gołym okiem przejscia coś jak paleta kolorów 16 bit a 32 - chodzi o textury. Pozatym muszę przyznać, że karta prwie nie do zabicia (fx 5900xt) . Lutownicą ją traktowałem i voltami i kręciła się strasznie, ale dx 9.0 poprostu ją zabijał. Jednak w tej grze na serii fx to samobójstwo ;).

Kiedy to demko, bo my tu gadu gadu ,a już by się poprzyciskało :).

Jest ten wtorek 20 i co i gdzie to demko:(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno juz jest recka w PC Gamerze, gra dostała 90% czyli wiecej niz Company of Heroes czy Supreme Commander, recenzent zachwalał miażdżące cut scenki i to, ze seria C&C wraca do korzeni.

a tutaj linki do scanu

 

2517483[/snapback]

no to czekamy :] ... mam tylko nadzieje ze demko bedzie mialo w okolicach 1gb a nie 2 ;) ale itak sciagne - nawet jesli...

cale 1.17GB :) lezy juz na dysku i czeka na key

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco, i jak? działa, nie działa?

gdzie tam :/ ni ma klucza :( nie wiem na co czekaja. jeszcze sie okaze, ze ich wspanialy pomysl z kluczem nie wypalil, bo archiwum bedzie rozwalone - co sie czesto zdarza w tym chorym downloaderze, to nie wiem co zrobie :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"This server is currently full or not accepting new connections at this time."

 

:lol:

 

...ale sie napaliłem:

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/

...a tam

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ni ma nic
Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne cyrki na tym fileplanet, wyrzucilo mnie z kolejki juz ze 3 razy :/

 

@Plusk

 

dzieki za link, juz sciagam :)

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...