Skocz do zawartości
karololszewski

Stronka Mojej Szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem współ autorem tej strony ( www.pg-1.prv.pl ) i ta strona bierze udział w konkursie na najlepszą stronę szkoły cz powyższa witryna ma szanse na podium lub wyróżnienie bo moja opinia raczej nie jest obiektywna

 

strona konkursu i adresy poprzednich finalistów :http://www.edukator.org.pl/konkurs2006.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strona jest średnia. Już na samo powitanie mamy "pomiń intro" w times'ie [czcionka], co nie ładnie koresponduje z dalszą częścią strony.

 

Kodowanie zaś woła o pomstę do nieba [ach to przeklejanie z Worda...]. Nic nie pasuje... Galeria racja jest denerwująca, bo zdjęcie ładowane do tego samego okna.

 

Graficznie to moim zdaniem nie pasują oba menu boczne do reszty strony. Chodzi mi o ich dopasowanie. Niestety nieprawidłowo strona się składa. To tyle na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to czcionka w menu mogłaby byś ciut większa ;-) i zmieniłbym ten złoto-żółty na coś bardziej stonowanego. A kod to delikatnie mówiąc trochę nie ten teges ;-)

Ale nie jest najgorsza oby tak dalej to coś z tego będzie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka całkiem dobra. Po dłuższej chwili widać krzaczki:

1) Masakryczny kod.

2) Puste linki "..." (w prawym menu) prowadzące do E404.

3) Grafika słabej jakości - widać piksele.

4) Niedopasowane elementy graficzne menu/treści (żółte paski, ostre cięcia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi i chce je poprawić tylko jest jedno ale

postanowiłem od zrobienia porządku w kodzie i nie zabardzo wiem ja się za to zabrać mógłby mi ktoś powiedzieć lub naprowadić na sposób poprawienia tych błędów

 

a które te linki nie działają bo mam problemy z ich znalezieniem

Edytowane przez karololszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ;]

Napis 'pomiń intro' - zbyt duża czcionka, ten kolorek niebieski (!!) no i jeszcze nieśmiertlena czcionka Times New Roman...

Kiepski dobor kolorow.. zbyt ostra żółć w porówaniu do niebieskiej/granatowej reszty...

Strona glowna.. Hmm jakby zrobiona "bez przekonania". ..Czcionka raz większa,raz mniejsza, pogrubiona, pochylona, raz wyśrodkowana, raz nie... Gryzie w oczy troszq i chyba troche za dużo tekstu jak na główną..

i w firefoxie sie troche rozjeżdża :]

ehmm istotnie stronka lepiej prezentuje się w IE, w FireFoxie taka troche niedopasowana jest..

i taki może juz szczegół, ale postaraj się zachować równe odlegości tj. w prawym menu te napisy.. mniejszy nagłówek, ciutke większa czcionka.. nagłówek równo oddalony od napisów etc...;]

 

Drobne poprawki i nie bedzie źle..

a w jakim programie robisz tę stronę?

Edytowane przez kashienka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...