Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Też kupiłem sobie GTA III. Fajnie że jest też w pełni angielska wersja, ale lipa że trzeba mieć płytę w napędzie. W przypadku tak starych gier mogli by sobie darować zabezpieczenia.

 

Szkoda też, że prawie nigdy wydawcy nie informują że jest do wyboru zarówno polska jak i angielska wersja. Trzeba liczyć na szczęście, ew. pytać kogoś kto już ma.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - dwie fajne gierki po 2zł w saturnie (przynajmniej w Złotych Tarasach w Warszawie - reszty nie sprawdzałem) pierwsza - Ragdoll Kung Fu oraz Blood Omen 2 w normalnej wersji (żadna z tych gier nie jest z "klasyki" itp.) Jak ktoś u siebie nie ma tej promocji mogę mu wysłać te gry (ofc. wtedy cena 5zł sztuka + wysyłka ;P) Pozdrawiam. [;

 

Otworzyłem Ragdoll Kung Fu i nie ma niestety instrukcji w środku ani kodu do steam - wielka szkoda...

gra Blood Omen 2 także nie ma instrukcji 2 płytki cd. :(

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem promocje w Empiku (W-Wa Marszałkowska) 3 w cenie 2. Leżał Stalker, Gothic 3 i Starcraft+Diablo+itp. Było chyba więcej pozycji, ale śpieszyłem się i nie dojrzałem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fander82

Wczoraj widziałem promocje w Empiku (W-Wa Marszałkowska) 3 w cenie 2. Leżał Stalker, Gothic 3 i Starcraft+Diablo+itp. Było chyba więcej pozycji, ale śpieszyłem się i nie dojrzałem co.

Szkoda że w moim mieście nie ma Empiku. Stalker, Gothic 3 i Diablo to tytuły które powodują dreszczyk emocji :razz: Pamiętam czasy kiedy pojawiło się Diablo I z 10 lat temu. Tylko w tamtych czasach ceny były cholernie wysokie i stać mnie było tylko na pirata. Wtedy nie byłem do końca świadomy o co chodzi z tą całą legalnością. Szło się do sklepu komputerowego i tam za 30 zł można było zamówić grę (to też wtedy nie było dla mnie mało). Ja wybrałem Diablo i za dwa dni była do odebrania na płycie "BASF" o takim mocno niebieskim kolorze :lol: Płytę traktowałem potem niemal jak świętość (okresowe delikatne czyszczenie z kurzu itp hehe). Dziś na szczęście są inne czasy. Ostatnio zastanawiam się nad Wiedźminem, bo cena wydaje się atrakcyjna jak za taką grę: http://www.2bis.pl/p/pl/4135/gra_komputerowa_wiedzmin.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Za bodajze 60 masz najnowsza wersje bez drm , z 5 przygodami oraz paczem 1. i bandana w prezencie , olej ta z linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się poskarżę.....

 

Kupiłem JUST CAUSE w TESCO w Lublinie..... jest teraz promocja 50% ceny na serię KOLEKCJA KLASYKI - w empikach też, i w innych sklepach

 

Przychodzę do domu, wkładam DVD do napędu na stacjonarnym instaluję..... i błąd CRC.....

 

Kilka prób i to samo.

 

Wkładam DVD do laptopa - i jeszcze fajniej - nie widzi płyty...

 

Jadę do TESCO mówię co i jak, że chcę wymienić na tą samągrę lub inny tytuł w tej serii - a Pani... spisała reklamację i za 2 tygodnie dostanę odpowiedź - czy płyta jest rzeczywiście wadliwa......

 

Najfajniej będzie gdy okaże się że płyta nie jest wadliwa tylko moje napędy DVD są z nią niekompatybilne i nie uznają reklamacji....

 

Zachciało mi się być legalnym...... a wystarczyło parę klików myszką i już bym grał..... a nie czekał 2 tygodnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał to w biedronie można wyrwać ciekawe gry za 9.99 zł np RCT3 (uwielbiam tą serię. teraz mam już cały komplet xD) w złotej edycji i po polsku albo sufering :) wcześniej kupiłem tam jade empire i ghost masters. jak by ktoś chciał powiększyć swoją kolekcję o inne ciekawe tytuły to pewnie coś tam znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

- Zgrywus: Wykończ szefa! + Zgrywus 2 Nie ma zmiłuj

- RollerCoaster 3: Złota Edycja

- Painkiller Overdose

- Puzzle Quest Challange of the Warlords

- Painkiller Black Edition

- Sega Rally

- Aquadelic GT

- FreakOut

- Saga The Suffering

i inne

 

tylko to znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit za 15zł...no kupić choćby po to żeby stała na półce. Gra The Best jakby nie patrzeć:)

Przyznam się, że nie myślałem że idzie upolować takie tytuły w takich cenach nawet ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna przygodówka o bardzo małych wymaganiach:

 

Tajne Akta: Tunguska też za 19,99 zł :)

 

Druga część też niezła Tajne Akta 2: Puritas Cordis ale już sporo droższa ;)

 

EDIT:

 

Jeszcze dodam, że pudełku TR Anniversary w wersji SuperSeller poza DVD z grą znajdują się jeszcze płytki z soundtrackiem i materiałami dodatkowymi jak concept-arty, rendery, wywiady z produkcji, poradnik, patch, DirectX 9 :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tesco @ KEN ( pewnie też w innych ) jest promocja: 2 gry z "Super Ceny" za 9,99 :D czyli można za dwa dobre piwa kupić np. Alien Nations 2 + Beyond Divinity lub jakieś karcianki lub gry dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dam kilka linków do dobrych i tanich gier:

 

Saga Baldur's Gate

Cena: 26,99 zł

 

 

http://www.gram.pl/gra_8Q3h4_Baldurs_Gate.html

 

Saga Fallout (bez części trzeciej)

Cena: 19,90 zł

 

 

http://www.gram.pl/gra_8Q3f2_Fallout.html

 

Spellforce

Cena: 9,90 zł

 

 

http://www.gram.pl/prod_8QTeG,5_SpellForce_Zlota_Edycja.html

 

Saga Gothic bez części trzeciej

Cena: 26,90

 

http://www.gram.pl/prod_8QniHu1_Saga_Gothic_I_II.html

 

Cóż jak widać bardzo porządne gry , a co ważniejsze tanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity zastuj w temacie ;]

 

Orientuje sie ktos, a moze ktos ma GTR z PLAY, czy jest tam klucz umozliwiajacy jazde online? Wiem ze malutko ziomkow jezdzi w to po sieci, ale z bratem chetnie bym w to pogral, ja mam org a on wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie bardzo rozumiem.. przeciez gtr2 kosztuje 19.99 :)

czego tu nie rozumiec? gtr2 mozna kupic w pierwszym lepszym sklepie z grami, a "jedynke" juz nie. chodzi o to czy w tej gazecie jest cd-key ktory mi umozliwi grac online, bo jesli nie to przeciez mam juz orginala i na brata kompie tez moge zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego tu nie rozumiec? gtr2 mozna kupic w pierwszym lepszym sklepie z grami, a "jedynke" juz nie. chodzi o to czy w tej gazecie jest cd-key ktory mi umozliwi grac online, bo jesli nie to przeciez mam juz orginala i na brata kompie tez moge zainstalowac.

GTR1 kupujesz w pierwszym lepszym Media Markcie oraz Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR1 kupujesz w pierwszym lepszym Media Markcie oraz Saturnie.

:damage_wall:

Widocznie mieszkam w takiej okolicy ze w MM byla jedna sztuka w pudelku jakby przeszedl kolo niego tajfun. Kupilem, ale zaraz oddalem, bo jak otworzylem to sie okazalo ze sa dwie plyty CD1 i to jeszcze jedna zlamana, a druga cala porysowana. Dopiero za jekies pol roku pojawilo sie tam znow kilka egzemplarzy ktore juz wygladaly normalnie. Teraz juz graniczy z cudem by w mojej okolicy znalezc ta gre.

 

Gdyby byla w kazdym lepszym MM czy Saturnie to bym sie tu glupio nie pytal, bo wole miec gra w pudle niz w folijce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...