Skocz do zawartości
Krzys_op

Winxp Bardzo Prosze O Podpowiedz

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam

Mam system Windows XP Z SP2

I nastepujacy bardzo wkurzający problem

Mianowicie kiedy mam otwarta jakas strone internetowa i chce otworzyc druga ze skrótu na pulpicie wtedy laduje sie ona na tamtej otwartej zamiast otworzyc sie w nowym oknie.

Strasznie denerwujace kiedy jestem juz gdzie zalogowany a w szczgolnosci w banku.

 

Drugi to taki ze jak otwieram okna moj komputer i poszczegolne foldery nie otwieraja sie one na calym ekranie, kiedy robie maksymalizuj i zamykam, otwieram ponownie to znowu sa normalnej wielkosci, pamietam ze w win 98 te ustawienie sie same pamietaly i okno otwieralo sie w takiej pozycji jakiej bylo zamkniete.

 

Wiem ze to pewnie duperele ale nie mam pojecia gdzie to sie ustawia.

DLatego bardzo prosze o podpowiedzi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operę lub ew.nakładkę na IE Maxton - to do przeglądarki i tych stronek Twoich

to drugie -> otwórz np.Mój komputer z menu Narzędzia/opcje folderów/Widok/tu na samym dole w okienku masz Zapamiętaj ustawienia wyświetlania..... pełny kwadrat ma być i klikasz OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operę lub ew.nakładkę na IE Maxton - to do przeglądarki i tych stronek Twoich

to drugie -> otwórz np.Mój komputer z menu Narzędzia/opcje folderów/Widok/tu na samym dole w okienku masz Zapamiętaj ustawienia wyświetlania..... pełny kwadrat ma być i klikasz OK

 

Ok dzieki

mialem to zaznaczone ale trzeba bylo odznaczyc i zaznaczyc ponownie.

juz jest ok

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...