Skocz do zawartości
Spinacz

Baaaardzodzwiny Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje na allegro motke v600. Dzis dostaje maila od goscia z pytaniem z allegro. Mail po angielsku i pyta mi sie czy sprzedam dwie motki za 1400$. Zebym podal mu czym wysle paczke itd. Odpisalem ze wysle dwa telefony ale chce pierwsze wplaty. Transport przez DHL. Teraz dostalem odpowiedz zebym podal nr konta i nazwe banku a on wplaci mi kase i poda adres na jaki mam wyslac przesylke. Co robic? to chyba jakis kit? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit nie kit

Jeśli wpłaci to nie masz co sie obawiać

Jeżeli ta cena Cie satysfakcjonuje a on wpłaci - to nie widze problemu

Wyslesz tam gdzie trzeba, wazne zeby była kasa po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nawet mu konta nie podaje bo to podobno na tym polega ze on mi pokaze dowod wplaty ja mam wyslac paczke ale przez ten bank co on wplacal polski bank niemoze mi wydac pieniedzy (pieniadze wracaja do nadawcy)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj, czy zgodzi się za pobraniem, jeżeli tak, to raczej wałek nie jest...

Ciekawe jak za pobraniem wysle do Nigerii :D Poza tym jak gosciu daje za dwie motki warte ~1000zl ---> 1400$ to znaczy, ze to jest walek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w nigerii sa inne ceny :) z tego co wiem to nie da sie z nr konta danych odczytac jedynie przez bank ale wtedy musiala by byc policja itd. podaj nr konta (sam) i jak wplaci to wyslesz nie to nie

a chodzi o 1400 dollarow ($) czy zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg ale ludzie mają problemy, jak będziesz miał kase na koncie to wysyłasz, jak nie będziesz miał to nie wysyłasz, chyba to nie wymaga specjalnie wysokiego IQ. A to że napewno kasy na koncie niebędzie to inna sprawa, która nie ma nic do rzeczy, bo jeśli kasy nie będzie to komórek nie wyślesz, w ogóle problemu w tym nie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...